Jít, či nejít na gyndu?

Anonymní
17.12.19 05:03

Jit ci nejit na gyndu?

Ahoj mam hrozny dilema, za dve hodiny mam byt u gyndare na rocni preventivce, je to stara skola a vidi na noze modrinu a hned podezdriva manzela z domaciho nasili :roll: mame rotviky a dogy takze jsem poskrabana, modra permanentne, ale ted se mi stalo o vikendu, ze jsem zimovala chvoji zahradku a skocil na me psik a ja si dala poradne o skalku, mam dobrou modrinu 10×10cm na strane stehna, takze nevim co delat :zed: jit nejit, ty kecy s nasilim uz ma skoro 20 let, chodi tam i sestra a jen ma oderku tak chce hlasit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

647
17.12.19 05:19

Je těžké změnit gynekologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
17.12.19 05:45

Přesně tak, asi bych změnila. Ale kvůli pár kecům bych své zdraví nepodcenila. Ať si kecá, hlavně když udělá stěry a tak a budu vědět, že jsem zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3050
17.12.19 07:26

A za dvacet let jsi ho nebyla schopna zmenit?? Kdybych prisla ke svemu nejaka potlucena, tak by se taky zeptal, jak se mi to stalo, ale ze by se v tom nejak stoural, to urcite ne. Normalne bych sla. A dala bych mu klidně najevo, ze mu do toho nic neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21540
17.12.19 07:55
@Anonymní píše:
Ahoj mam hrozny dilema, za dve hodiny mam byt u gyndare na rocni preventivce, je to stara skola a vidi na noze modrinu a hned podezdriva manzela z domaciho nasili :roll: mame rotviky a dogy takze jsem poskrabana, modra permanentne, ale ted se mi stalo o vikendu, ze jsem zimovala chvoji zahradku a skocil na me psik a ja si dala poradne o skalku, mam dobrou modrinu 10×10cm na strane stehna, takze nevim co delat :zed: jit nejit, ty kecy s nasilim uz ma skoro 20 let, chodi tam i sestra a jen ma oderku tak chce hlasit :zed:

Nemá ti koukat jinam než na stehno? 8o Kdyby měl kecy, řeknu, jak se to stalo. Ať klidně hlásí, vždyť se doma snad nemlátíte. A uvažovala bych nad výměnou gynekologa.

Já šla jednou na prohlídku závodním lékařem a vydařeném lyžařském výletě. Na nohách několik modřin. A doktorka mě nikam nehlásila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
17.12.19 08:08

Když se tak blbě ptáš tam bych normálně řekla, že tě mlatí. Ještě po anonymem.
Jinak změn doktorku. Nebo si těch řečí nevšímej. 20 let ti to vadí jo? Hmm tak to je se řídím heslem 3× a dost. Takže já už bych dávno vypadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
17.12.19 08:21

No mám špatnou srážlivost krve. Stačí když mě muž více stiskne ruku až už mám modřiny.. Navíc v práci manuálně zvedám těžké bedny tak mám pernamentne někde nějaké modřiny.. Ba břiše nohou… U každého dr se mě na to ptají… A vždy v klidu odpovídám že z práce.. Nikdy jsem se nesetkala s nějakou reakci typu manžel vás bije? I kdyby taková otázka přišla vklidu a s úsměvem bych odpověděla že ne… Protože kdybych se nervózně a naštvaně ohradila vypadalo by to že mě skutečně manžel bije. Pokud vám to vadí změňte dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
17.12.19 12:55

Také jsem ráno přemýšlela nad domácím násilím.
Anebo také se ti tam nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
17.12.19 13:15

Zase to je docela zajímavý, že lékař řeší i jiné věci a všímá si toho, není úzce zaměřený jen a jen na svoje. Chápu ale, že podle tebe strká nos do něčeho, do čeho mu nic není a vyvozuje si špatné domněnky. Změnila bych lékaře. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
17.12.19 20:30

Změna je život a v tomhle případě velmi prospěje. Když lékař nesedí tak vyměnit :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 18:47

Ahoj holky,
Začínám 6tt, než jsem věděla, že jsem těhotná absolvovala jsem během tří dnů dva lety ( krátké cca 1,5), prodělala angínu ( vysokém horečky 39,6), naštěstí jen necelé dva dny, dostala jsem antibiotika na 10 dní (penicilin, který by neměl ublížit) které ještě dobiram. No a včera jsem z nich dostala kvasinkovou infekcí, lekarnice mě úplně vyděsila řečmi, že v 1. trimestru to je Teda úplně nejblbejsi období a že kvasinky jsou obrovské riziko k potratu a dala mi podle ní jediný bezpečný lactofee. l Má gynekolozka mě objednala na první kontrolu až za 14 dní i když jsem jí o angine říkala.. Máme ve městě gynekologickou ambulanci kam se dá bez objednání dojít s „akutním“ problémem, jsem z toho už trochu vypsychla a nejraději bych tam ráno hned zašla.. Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 18:52

A proč nejdeš ke své gynekoložce? Je jedno, kdy Tě objednala, když máš problém, tak bych tam prostě zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
5.1.20 18:52

Myslim, že angina ani antibiotika mimi neohrozí. S těma kvasinkama by to ale mohlo být horší. Ten lék co ti dala lékárnice neznám. Zašla bych s tim na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
5.1.20 18:54
@Oliverka28 píše:
A proč nejdeš ke své gynekoložce? Je jedno, kdy Tě objednala, když máš problém, tak bych tam prostě zašla. [/
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 19:16

Podle mého gynekologa léky na kvasinky jsou všechny vhodné v těhotenství. Když jsme čekala druhou dceru neměla jsem kvasinky asi jen týden z celého těhotenství. Prý jsou kvasinky v těhotenství běžné a nedá se proti tomu nic moc dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama