Jít či nejít na pedikúru s plísní na nehtu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natti555
Nováček 9 příspěvků 23.07.19 21:15
Jít či nejít na pedikúru s plísní na nehtu?

Ahoj ženy, začínám nyní 9. měsíc těhotenství a ráda bych si v rámci volna dopřála pár zkrášlovacích procedur. Jelikož je léto a já už si téměř nemůžu ostříhat nehty, láká mě právě i pedikúra. Akorát mám už několik let na nehtu u prsteníčku plíseň, které se za nic na světě nemůžu zbavit (a proto jsem se také vždy styděla na pedi zajít). Nevím, jak na to pedikérky koukají - jestli se na mě nebude tvářit celou dobu znechuceně, nebo mě dokonce pošle domů? Máte s tím některá zkušenosti, ať už z pohledu klientky nebo samotné pedikérky, zda toto může být překážkou procedury? Celkově mám teď v těhotenství zhoršenou kvalitu nehtů na nohách, jsou na nich takové rýhy, stydím se je ukazovat.. Na druhou stranu právě kosmetické ošetření by snad mohlo pomoci.
Jinak, pokud máte tip na příjemnou pedikérku z Prahy, u které procedura nebolí, dejte prosím vědět :)

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 23.07.19 21:21

Já měla na palci to samé a pomohla mě konopna mast (domácí z bazose)..při objednání to raději pedikerce řekněte, některé klientky odmítají tak ať se vyhnete zbytečným komplikacim :kytka:

karkarka
Závislačka 4282 příspěvků 23.07.19 21:21

S plísní snad ani na pedikúru nesmíš.

Asijetotu
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 23.07.19 21:21

Ahoj. Já byla zrovna dnes. Asi před 10 lety mi nehet strhavali a od té doby pořád problémy. Nehet zdeformovany, zabarveny do žluto cerna. Moc se za něj stydím. K paní jsem chodila na manikuru a jednou jsem se zeptala, jestli by na to neměla radu a hned jsme se domluvili. Říkala že ji tam chodí hodně lidí s takovými problémy. A že se snaží všem pomoc a zatím všechny případy s úspěchem. Ale nejsem z prahy. Ale zeptala bych se radši dopředu jak se k tomu pedikerka postaví

Kriss Tina
Extra třída :D 12176 příspěvků 23.07.19 21:23

Zeptala bych se předem, někdo s plísní nebere, kuli hygieně, je to dost nakažlivé :nevim:

35ja
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 23.07.19 21:24

@karkarka asi máte částečně pravdu, někde to ani neosetri a někde jo :nevim: těžko říct

misa.859
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 23.07.19 21:49

Tak pedikérka by hlavně všechny nástroje měla dezinfikovat po každé klientce, pak plíseň nikdo další nechytí

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8747 příspěvků 23.07.19 22:01

@Natti555 Stydet se nemusis. Taky jsem mela problem s nehtem na malicku. Pilnikem jsem ho poradne obrousila (zustala jen tenounka cast) a pak mazala Imazolem. Obrousena cast odrostla a dale uz mam nehet v poradku.

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 23.07.19 22:31

Záleží jak která, některé právě upravují takové ty nehty zničené plísní. Pedikérky chodí i třeba do domova důchodců a tam ti lidé mají nehty kolikrát v katastrálním stavu.

Natti555
Nováček 9 příspěvků 25.07.19 19:08

Holky, děkuji za názory. Trošku jsem si to zjišťovala a je to fakt případ od případu, někde berou, někde ne. Nicméně je mi zkrátka trapný do těch salonů telefonovat a ptát se. Takže nejdřív jsem se objednala na laserové ošetření té samotné plísně, a na té samé klinice dělají i pedikúru, takže se jich rovnou zeptám. Do té doby si budu muset dělat improvizovanou pedikúru sama. Jako třeba dnes - byla to fuška s tím břichem, ale zvládla jsem to! :lol:

Váš příspěvek
Reklama