Jít do toho nebo ne? Kolega co se mi nelíbí

Anonymní
10.11.20 19:22

Jít do toho nebo ne? Kolega co se mi nelíbí :D

Ahoj,

tohle bude znít blbě :mrgreen:

Skoro rok mě baví jeden chlap. Vůbec ale vůbec není můj typ. Ale fakt téměř rok se těším kdykoliv se máme potkat atd. Vždycky jsem si přála s nim povídat déle, než bylo možný. Mezitím jsem randila s jinými ale nikdo mě nebavil tak jako on.

No, kolegyně rikala ze je ženatý.
On mě občas uolne ignoroval. Myslela jsem ze na mě kašle i když osobně byl vždycky nadmíru fajn.

Je to nějakých 10 mesicu a poslední týdny je aktivní, píše mi, podle mě se mnou i flirtuje, nikdy o žádný ženě nemluvil, podle mě bud ženatý nebyl nebo se rozvedl. Je mu 37. Děti nemá.

No a teď ten hacek. Když se vrátíme na začátek, vůbec to není můj typ. Ale fakt ani trochu. Nikdy jsem ani nepocitala ze bychom se nejak sbližili. Teď mám pocit ze ae začíná projevovat a vypada to jak když má zájem.

Určitě si zjistím jestli někoho má nebo jak to je ale řeším jinou věc. Od chvíle kdy mám dojem ze po mne jde jsem začala přemýšlet úplně jinak a nevím jestli chci aby se to posouvalo protože se mi vlastně nelíbí ale zároveň mi je s nim strašně dobře a kdykoliv mi napsal tak jsem měla skoro motylky :oops: :oops: nejak to nechápu :lol: navíc mám hroznou potřebu se mu svěřovat a obecně chci aby me jakoby “chránil”, nedokážu ty pocity co ve mne vyvolává popsat :lol:

Navic jsme kolegové, on na top pozici, pracujeme spolu ale málo, osobně se téměř nepotkame.

Trochu si s tím vším nevím rady :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12724
10.11.20 19:25

Pritahuje te? Zajima te? Bavi te byt s nim? Mas motylky? Neres nejake typy a zkus to. Jestli teda tu zenu nezatajuje, to si over. A take zvaz, jestli jsi ochotna v pripade fiasca hledat jinou praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
10.11.20 19:38

Jeźiš neřeš zda je tvůj typ, ale to, jestli ti s nim je dobře atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 19:45

No je mi s nim moc dobře. Líbí se mi jak je chytrý, úspěšný a příjemný jako člověk. Od první schůzky se s nim rada bavím, když mi jednou pohladil ruku tak jsem se malem roztala.

Ale proste absolutně se mi jako chlap nelíbí, když bych dala vedle sebe 10 chlapů tak by byl tak poslední :oops: nechápu to, oroc mě tak bere jeho nezájem, teď teda najednou zájem.

Ženu si stopro overim, ale spis je svobodný.

V podstatě se toho teď bojím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
17253
10.11.20 19:52
@Anonymní píše:
No je mi s nim moc dobře. Líbí se mi jak je chytrý, úspěšný a příjemný jako člověk. Od první schůzky se s nim rada bavím, když mi jednou pohladil ruku tak jsem se malem roztala.

Ale proste absolutně se mi jako chlap nelíbí, když bych dala vedle sebe 10 chlapů tak by byl tak poslední :oops: nechápu to, oroc mě tak bere jeho nezájem, teď teda najednou zájem.

Ženu si stopro overim, ale spis je svobodný.

V podstatě se toho teď bojím :mrgreen:

no jenom abys tu za chvíli nezakládala diskusi, je mi 20 a jsem těhotná s kolegou37, z práce mně vyhodili a nemám kam jít…on se k tomu nezná, chtěl jen flirt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5194
10.11.20 19:54

Tak bych se ho přímo či nepřímo zeptala, co doma…? Jak se má rodina a tak… ;)
A kolegyně bych se taky poptala na tu manželku. Asi něco ví.
Ať pak nejsi případně za blbku, co dala škaredému, a ještě skončila bez práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 19:56

Nelíbí se ti a je to kolega…víc než dost důvodů si nic nezačínat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 20:17

Vůbec nevím oroc bych měla přijít o práci? Je nás 550, vůbec na sobě nejsme pracovně navázáni, oba jsme dost normální na to abychom spolu dokázali fungovat dal, navíc opravdu víceméně jen po mailech jednou za měsíc…

Ženu zjistím :) stopro nemá děti ale jak to má nebo nemá doma se zeptám jak jeho tak vyzpovídam kolegyni

Jinak třeba nic nemá v plánu ale začal byt najednou víc vřelý.

• Citovat
  • Nahlásit
19
10.11.20 20:24

No tak evidentně te bere jako člověk, na vzhledu nezáleží, to stejně není za nějaký čas důležité. Naopak jestli se vedle nej citis takhle dobře, je to důležitější.

Kdyby mu šlo jen o sex udělal to dávno, ne po roce.

Ženu si zjisti ale možná se mu libis celou dobu a prave jak píšeš se zrovna rozváděl a nechtěl nic jiného resit. Normálně se ho zeptej jestli má manželku atd…

Práci když nejsem přímý kolegové bych neřešila. Navíc když se vůbec nepotkavate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
11.11.20 09:59
@Anonymní píše:
Ahoj,

tohle bude znít blbě :mrgreen:

Skoro rok mě baví jeden chlap. Vůbec ale vůbec není můj typ. Ale fakt téměř rok se těším kdykoliv se máme potkat atd. Vždycky jsem si přála s nim povídat déle, než bylo možný. Mezitím jsem randila s jinými ale nikdo mě nebavil tak jako on.

No, kolegyně rikala ze je ženatý.
On mě občas uolne ignoroval. Myslela jsem ze na mě kašle i když osobně byl vždycky nadmíru fajn.

Je to nějakých 10 mesicu a poslední týdny je aktivní, píše mi, podle mě se mnou i flirtuje, nikdy o žádný ženě nemluvil, podle mě bud ženatý nebyl nebo se rozvedl. Je mu 37. Děti nemá.

No a teď ten hacek. Když se vrátíme na začátek, vůbec to není můj typ. Ale fakt ani trochu. Nikdy jsem ani nepocitala ze bychom se nejak sbližili. Teď mám pocit ze ae začíná projevovat a vypada to jak když má zájem.

Určitě si zjistím jestli někoho má nebo jak to je ale řeším jinou věc. Od chvíle kdy mám dojem ze po mne jde jsem začala přemýšlet úplně jinak a nevím jestli chci aby se to posouvalo protože se mi vlastně nelíbí ale zároveň mi je s nim strašně dobře a kdykoliv mi napsal tak jsem měla skoro motylky :oops: :oops: nejak to nechápu :lol: navíc mám hroznou potřebu se mu svěřovat a obecně chci aby me jakoby “chránil”, nedokážu ty pocity co ve mne vyvolává popsat :lol:

Navic jsme kolegové, on na top pozici, pracujeme spolu ale málo, osobně se téměř nepotkame.

Trochu si s tím vším nevím rady :oops:

Preference i typ člověka co sse ti líbí se časem mění. A přesně takhle se ti teď ukázalo, že je to prostě on - tvůj ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama