Jít do vztahu po roce znovu?

Anonymní
7.9.20 19:58

Jít do vztahu po roce znovu?

Holky, vím, že rozhodnutí bude jen a jen na mě, ale zajímal by mě názor nezávislých osob. Od 14 let jsem měla přítele, nejdříve to bylo takové kamarádství s nějakou tou pusou nebo cukrárnou, od 15 vztah, který se stal postupně vztahem vážným. Prožili jsme spolu krásných šest let, on patřil do naší rodiny a já do jejich, s jeho bráchou se ostatně vídáme stále a jsme přátelé. Vše bylo tak jak by mělo ve vztahu být, ať jsme byli hodně mladí, byli jsme stále spolu i ve škole (spolužáci). Po škole až do večera zase spolu, buď sami nebo s partou, o víkendu nonstop. Bylo nám fajn a nikdy jsme se nehádali a byli spolu moc rádi. Loni jsme se stěhovali s přáteli do Prahy, kvůli studiu. Tam z jeho strany vztah ochladl, hned jsem to vycítila. Po pár týdnech přišla ťafka, rozešel se se mnou, omluvil se mi, ale nedokázal vysvětlit důvod. Myslela jsem si, že někoho má, od společných přátel jsem se dozvídala, že ne. Odstěhoval se z našeho studentského bytu ke kamarádovi, tak mě už i napadlo, jestli není gay, vím, je to úsměvné, ale pořád jsem chtěla znát důvod, proč, tak najednou odešel. První měsíce byly hrozne, bylo mi až fyzicky zle, poslední dobou už je to lepší, už nebrečím do polštáře, kdykoli ho potkám, našla jsem si svoje zájmy, ne, že bych předtím neměla, ale byly v pozadí. Přesto není den, kdy bych si na něj nevzpomněla, nechci ani jiného kluka i když je to právě celých deset měsíců. Pořád se zjišťuji, že se to brzy zlepší a dokážu nějakého jiného kluka neodmítnout a jít třeba na skleničku. A jak si tak čekám, až zvládnu se posunout dál, minulý týden mě pozval na večeři právě ex, přišel s velkou kytkou a chtěl by vše vrátit zpět. Strašně bych chtěla pokračovat tam, kde jsem skončila, vysvětlil mi důvod, jiná v tom nebyla, šlo o to, že si připadal, že žijeme jak manželé a to jo vyděsilo, nicméně slibuje, že jsem to právě já, s kým chce prožít život, omlouvá se, vše bere na sebe, že se prostě nechal zlanařit kámošem a chtěl si něco užít, už pár měsíců ale ví, že mě chce zpět, jen se odhodlával přijít. Přiznal se, že čtyři měsíce po rozchodu se dvakrát vyspal s jinýma holkama, ale prej děs a od té doby si prý natvrdo uvědomil, že chce být se mnou. Já mu to věřím, samozřejmě, že jsem něco takového už zaslechla od společných známých i když jsem tomu až tak nevěřila, já ho chápu a nezlobím se na něj, tak moc bych ho chtěla, ale tak.moc se bojim, že to někdy udělá znovu. Konečně jsem se z toho začala lízat a ty muka první měsíce bych znovu zažít nechtěla. Co by jste dělaly holky vy, na mém místě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
260
7.9.20 20:11

Poslechla bych svoje :srdce:. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4690
7.9.20 20:15
@Martina712 píše:

Presne tak. Já ho celkem chápu, pokud bych ho milovala, zkusila bych to znovu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17857
7.9.20 20:28
@Martina712 píše:
:potlesk: :potlesk: jestli překousneš, že spal s jinými a ty ne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
7.9.20 23:36

Ne, nešla bych do toho. Je vidět že pro tebe byl ten vztah mnohem důležitější a to je chyba. Chlapec si odejde a hned zastrčí jinde, ty se půl roku trápíš, najednou přitančí že si to rozmyslel? Nee, dala bych šanci jinému :kytka: takhle si zavíráš spoustu dveří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
8.9.20 00:48

Jseš hodně mladá, pokud to neklapne, budeš mít spoustu času najít si někoho nového a lepšího, netlačí tě čas na založení rodiny, takže pokud cítíš, že by sis to jinak vyčítala, pokud bys to ani nezkusila, tak to asi klidně zkus. Nicméně se do toho nevrhej po hlavě, začněte postupně a nic mu neulehčuj, rozhodně mu do tý náruče nesprintuj. Nech si od něj pěkně dokázat, že to tentokrát opravdu vážně myslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama