Jít do vztahu, i když mě nepřitahuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 21:43
jít do vztahu,i když mě nepřitahuje?

Dobrý večer,
Chtěla bych poradit, jak byste se zachovali nebo jestli to měl někdy někdo podobně. Jsem už 4 roky sama s 6ti letým synem. Samozřejmě jsem občas šla na schůzky, zkoušela jsem i seznamky. Asi před rokem jsem se seznámila s fajn klukem. Je zajištěný, sympatický, sportovně založený. Já si s ním rozumím, je vtipný, chápavý a i k mému dítěti pozorný. Narovinu jsem mu řekla, ať si naděje nedělá, že ho ráda mám ale jen jako kamaráda, prostě mě fyzicky nepřitahuje, nevoní mi(tohle jsem mu samozřejmě neřekla). Občas se vídáme, prý jsem ta pravá, že se o mě bude pokoušet dál a je s námi rád. Chtěla bych pro sebe parťáka a pro syna otce, ale mám jít do vztahu i když tam není chemie? Vše ostatní je super, řekla bych, že jsme na stejné vlně. Už jsem unavená z těch nepovedených schůzek- klasika buď se někdo líbí mě a tomu se zase nelíbím já, nebo je to někdo s kým si prostě nerozumím. Věřím, že bychom se s ním měli dobře, měl by i dost času, je rodinný typ. Myslíte, že by si to,,sedlo"a já si nakonec zvykla? Díky za názory :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
zakruta
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 11.03.19 21:48

Ja bych na to nemela… Myslim, ze i on si zaslouzi byt milovany… A driv, nebo pozdejc potkas nekoho, kdo te pritahovat bude a ty za nim pujdes… Radeji vse na rovinu ted, nez treba za rok, ti by ho to bolelo jeste vic. Vzij se do jeho kuze… :?

leryl
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 11.03.19 21:51

Láska může přijít časem ,ale také nemusí . Těžko radit .

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 11.03.19 21:51

nedávno řešila podbný problém moje kamarádka :think: Nakonec to rozsekla, bylo to trápení pro oba dva :think: Asi udělala dobře, ale přišlo mi to škoda :think: Byl to sympaták

laducha
Generální žvanilka 22295 příspěvků 11.03.19 21:52

Mně to nevyšlo, ukončili jsme to slušně asi po roce a půl a i když je to už hodně roků, občas si napíšeme a víme o sobě.
Ani mně, ani jemu žádný další vztah nevyšel, pokud nepočítám kamaráda s výhodami, ale spolu nebudeme, neklapalo by to. Nezvykla jsem si.

Ennny
Závislačka 3323 příspěvků 11.03.19 21:53

Podle mě pokud nepreskocila jiskra,tak to nemá smysl za rok se objeví někdo jiný kde ta chemie bude a synovi budeš jak vysvětlovat že tenhle strejda kterého má rád už není ten pravý?

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 11.03.19 21:54

To je tezke… ja zkusila 2× vztah bez prvotni chemie. Pri jednom proste zadna nebyla a ani neprisla, u druheho zpocatku nebyla, ale casem to naskocilo :) no asi bych to zkusila, ale snazila bych se do toho zatim nezainteresovat syna, kdyby to proste nevyslo. Drzim palce, at jste stastni :kytka:

reny14
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 11.03.19 21:55

No já ti nevím, byt s chlapem jen z rozumu. Pak se ti začne třeba i hnusit, až po tobě něco bude chtít. Na druhou stranu se můžeš zamilovat, až tam proběhne fyzický kontakt. Těžko říct. Mě se tohle stalo, kluk se pokoušel nějakou dobu, taky zajištěný, rodinný typ, hodný, moc tedy nemluvil a to mě nějak odrazovalo. Pořád jsem tomu dávala šanci, jednou došlo na sex. Jako dobrý, ale prostě z mé strany nic, žádné zamilování. Prostě jak jsem to cítila na začátku, že z toho nic nebude, tak taky nebylo. U manžela teda taky na začátku nic moc, docela se mi líbil, ale po asi třech týdnech to tam najednou bylo a lítám v tom už 11let :D

Ms.Ragdoll
Závislačka 2886 příspěvků 11.03.19 21:55

Ne.

Sama pises, ze ti „nevoni“. Pritazlivost nula. Zamilovanost nula. Tohle lepsi nebude, kdyz do toho pujdes, jednou mu ublizis kvuli nekomu, kdo ti „vonet“ bude.

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 11.03.19 21:55

Podle mě to není dobrý nápad. Pokud ti nevoní a nepřitahuje, lepší to určitě nebude, a jen si na něj za rok ještě víc zvykneš a bude ti pak strašně líto ho opustit, když je jinak tak strašně super. A skončíš jako další neštastná, která je ve vztahu, který od začátku nefungoval.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2886 příspěvků 11.03.19 21:59

Tady je x diskuzi na zpusob - nikdy to nebylo ono, ted mame 2 deti a ja uz to nedavam (libi se mi nekdo jinej).

Zkus pohledat.

mrav
Nadpozemská drbna 26692 příspěvků 11.03.19 21:59

Tady těžko radit - taky jsem už rok a půl se svou dcerou sám. Myslím si, že bez té pověstné chemie můžete být sobě jen dobrými kamarády. :mavam:

Botičkadam
Povídálka 13 příspěvků 11.03.19 22:03

Pokud on se do tebe zamiloval a ty do nej ne, tak je to na nej podle meho podraz. Kdyz s nim budes, bude si myslet, ze to mas stejne jako on, takze mu vlastne od zacatku budes lhat. Hledas lasku a fajn chlapa, se kterym budes stastna a bude te to vse naplnovat nebo jen dobreho taty pro sveho syna? Z druhe strany se rika, ze nejpevnejsi vztahy vznikaji prave z pratelstvi… Zalezi tedy jestli to pak naskoci nebo ne.. Ted otazka, jestli to chces riskovat… Drzim palce, at je tve rozhodnuti spravne… :potlesk:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18517 příspěvků 11.03.19 22:06
@Botičkadam píše:
Pokud on se do tebe zamiloval a ty do nej ne, tak je to na nej podle meho podraz. Kdyz s nim budes, bude si myslet, ze to mas stejne jako on, takze mu vlastne od zacatku budes lhat. Hledas lasku a fajn chlapa, se kterym budes stastna a bude te to vse naplnovat nebo jen dobreho taty pro sveho syna? Z druhe strany se rika, ze nejpevnejsi vztahy vznikaji prave z pratelstvi…Zalezi tedy jestli to pak naskoci nebo ne.. Ted otazka, jestli to chces riskovat… Drzim palce, at je tve rozhodnuti spravne… :potlesk:

Kdyby tohle zakladatelka věděla, nebude zakládat diskusi 8)

Tommy2500
Stálice 97 příspěvků 11.03.19 22:08

Jdi to toho. Za rok tu bude téma „partner se mi hnusí v sexu co mám dělat“ :lol:

Příspěvek upraven 11.03.19 v 22:23

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama