Jít k lékaři dřív, nebo až na objednány termín

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.20 16:39

Jít k lékaři dřív nebo až na objednány termin

Maminky chci se zeptat, byla jsem se synem na orl. Dostala se mu rýma do pušek, na orl mu to vyplachli, odsali mu i nosanek a dostal antibioticke kapky. Z ouška mu stále teče, dnes je celý den nevrlý, uknouraly, papat nechce nic.. Teplotu nemá, angína je vylecena kterou měl přes svátky. Můj dotaz tedy zní zda se synem na orl jít zítra, když mu z ouška teče nebo az v úterý jak jsme objednání? prvni syn to nepoznal, já osobně si u sebe nepamatuji(vím, že jsem pravidelně chodila na píchání uši, protože jsem nechtěla smrkat) a tudíž tedy nevím jak to je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1822
2.1.20 16:41

Tim, že tam. pujdes hned nic nezkazís. A jestli mu teče z ucha, šla bych. Může mít zánět a ten čím dřív se zaleci, tím lépe. Nemusí se pak pichat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3964
2.1.20 16:42

A to mu ty usi pichali? Jak je to dlouho? Zve se od pichani za 4-5 dni (nebo aspon tam, kde jsem pracovala) a je uplne normalni, ze z ucha 2-3 dny potece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
2.1.20 17:04

Ja bych tam zitra rano zavolala a poradila se, jestli je to v pohode nebo prijet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 17:15

Na orl jsme byli v pondělí (odeslání praktickém) s tím, že mu ouško dr. Na orl vyplachla a dostal antibioticke kapky. Ouško nám nepichali, prasklo mu to samo. Z ouška mu teklo pořád, ale teď bych řekla, že mu z oiska teče víc nebo častěji. K tomu má rýmu takže odsavame.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 00:28

Tak jste měli pravdu, chtělo to dneska ráno ihned k doktorovi. Včera večer ještě jsme jeli na pohotovost kdy při namereni měl malej 37,8 na pohotovosti 37.6,tekouci obě ouška, malo pil, nepapal, necural.. Byli jsme přijaty k hospitalizaci a musí dostávat antibiotika do žíly, protože co měl tak nezabírali. Tak snad se tu za týden dáme dohromady

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat