Jít k psychologovi, nebo psychiatrovi?

Anonymní
17.11.15 13:52

jít k psychologovi nebo psychiatrovi

Holky už nevím jak dál nemáte nějakou radu jak se normálně vypořádat s neunavnou příbuznou… v podstatě švagrová.. permanentně jí mám nahoře včetně její dcery… ktera je u nás pečená vařená… sou jí 3 a neumí jít ani na nočník a nosí plínky… už neví jak slušnmě jí vysvětlit že sem chodit ani jedna nebude… Podotýkám nemá vlastní pračku pere u nás… nějaká rada? nebo jít k psychologovi nebo psychiatrovi.. Sem už vážně bezradná…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3240
17.11.15 13:56

Nešla bych k psychiatrovi, psycholog jen možná. Jestli se neumíš sama zmobilizovat a vymezit si hranice, zkusila bych spíš nějakého kouče, který bude s tebou trénovat asertivitu. :kytka: Co partner, nepomůže?

EDIT: Co jim koupit pračku k Vánocům? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 14:07

@Maddlen Ha… je to její bratr… a ona je prostě debil… 2 děti jí vzali a dali jejich otci ted má 3 letou holku která nechodí do školky je nesocializovaná neumí mluvit neumí jít na záchod základy… můj syn teda je ( ukecanější ) :D žvatlá :D když se mu chce umí jít na nočník.. a je mu rok a půl… no jim by to vzal exekutor má 3 exekuce a dluží na výživném.. sní to v klidu nejde.. ona si myslí že jí tady patří celej barák.. přitom patří manželové matce a strejdovi.. a trvalé tu má ona i mi… a pořád sme ti špatní spravili sme kotel na dřevo máme energie ( sipo ) komplet na sebe má internet od nás.. a ještě sem já ta špatná.. ale…

• Nahlásit
  • Citovat
3240
17.11.15 14:14

Odstěhovat se nemůžete? Nebo alespoň udělat zvlášť vchod? Já nevím, ale jestli je ona taková socka, bude v tom baráku asi navěky… zvaž, jestli s ní chceš žít pod jednou střechou…

EDIT: A ona obývá byt se svou matkou? Proč nepere u nich?

Příspěvek upraven 17.11.15 v 14:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 14:17

@Maddlen právě že ne.. manžel tu má dobrou práci a dojíždění by se nám vůbec nevyplatilo a za ty peníze co tu bydlíme je to skoro zadarmo.. a ne ten dum v katastru patri jejich matce a strejdovi jinak tchyně bydlí jinde

Příspěvek upraven 17.11.15 v 14:23

• Nahlásit
  • Citovat
3240
17.11.15 14:22

Jediné východisko je asi si pořádně promluvit, říct co ti vadí - ale manžel tě musí podpořit, žejo, bez toho to nepůjde. Musíte si to vyříkat, říct, že ti vadí ž k vám pořád chodí. No a jestli tam chodí prát… tak dejte pračku na neutrální místo v domě (prádelna ve sklepě třeba…) ať vám neleze do bytu, když bude potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 14:24

@Maddlen no prádelna tu byla tam má ona koupelnu dodělanou.. mi bydlíme v nástavbě a ona dole máme jeden vchod ale zvlást dvere do bytu mi si zamykame a pračku mame nahoře v bytě v kuchyni..

• Nahlásit
  • Citovat
11401
17.11.15 14:32

Tak jí to vysvětli neslušně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
17.11.15 14:33

A jak často k tobě chodí? Psala jsi, že jsi pořád ta špatná, tak asi moc kámošky nejste, že by chodila na kafíčko. to tam leze jen kvůli praní, nebo i na „pokec“? Já jsem myslela, že exekuce se nemůže vztahovat na věci, které jsou nezbytně nutné, což mi pračka přijde, obzvlášť s malým dítětem… Třeba mě někdo opraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57020
17.11.15 14:46

@Tyna_matiss prostě jí tam nepustit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 14:48

@Maddlen Ne ůleze sem každý den se 3 věcma na vyprání a permaněntně tady čumí 3 hodiny a to nemám šanci nic… bo minule mi vybílila 400 z peněženky… Jako na kafe nechodí.. a když zamnou dojede kamarádka tak už jí pomlouvám.. když teda topim jak de..il dřevem aby sme ušetřili za plyn tak ta chodba strašně smrdí… a proč tím topím vždyt všecko smrdí kouřem..co čeká když tam háže poc…any a pos..aný plíny který to permanetně uhasínají No mě to neříkej já vím že jim vzít nemůže ona tvrdí že jo…

• Nahlásit
  • Citovat
3240
17.11.15 15:03

Já myslím, že by s ní měl udělat rázný pořádek tvůj muž, ty to asi nezmůžeš sama. Jestli tě i okrádá, no to potěš. Ona tam žije sama s tou holčičkou, nebo ještě s někým? Chlap by jí měl říct, že pokud společné soužití, tak ona musí kmitat taky - jestli ty jí pereš, tak ona ať třeba vaří nebo topí nebo já nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
17.11.15 15:05
@Tyna_matiss píše:
@Maddlen Ne ůleze sem každý den se 3 věcma na vyprání a permaněntně tady čumí 3 hodiny a to nemám šanci nic… bo minule mi vybílila 400 z peněženky… Jako na kafe nechodí.. a když zamnou dojede kamarádka tak už jí pomlouvám.. když teda topim jak de..il dřevem aby sme ušetřili za plyn tak ta chodba strašně smrdí… a proč tím topím vždyt všecko smrdí kouřem..co čeká když tam háže poc…any a pos..aný plíny který to permanetně uhasínají No mě to neříkej já vím že jim vzít nemůže ona tvrdí že jo…

Tak po tomto bych ji ty dvere neotevrela ani kdyby prisla s plnym kosem pradla. At si koupi pracku, exekutor pracku z domacnosti s ditetem vzit nemuze, tudiz i to nikdo nesebere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 15:07

@Maddlen No ona tam má ještě přítele bývalej manžel jí mydlil hlava nehlava… nezlobte se na mě já bych s takovou ženskou nevydržela ani minutu

• Nahlásit
  • Citovat
3240
17.11.15 15:08

Teda to je pěkná vyžírka… to jako pereš i jemu?! No tvl… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie