Jít na laparoskopii v době koronaviru?

43
13.3.20 21:32

Jít na laparoskopii v době koronaviru?

Ahoj holky,
v úterý bych měla nastoupit na jednu soukromou kliniku jednodenní chirurgie, kde by mi měli provést diagnostickou gynekologickou laparoskopii.
Snažím se to nějak extra nevnímat, ale ty zprávy o koronaviru a jeho šíleném šíření prostě chtě nechtě čtu a vidím…
A začínám přemýšlet, jestli mám na tu laparku jít, oslabit si tím vlastně i imunitu…no…asi chápete, co mám na mysli :) Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1423
13.3.20 21:34

Ahoj ja bych nesla. Tvoje imunita bude hodně oslabena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
13.3.20 21:36

Také bych nešla, když to není nutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
968
13.3.20 21:45

Odložila bych to :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
13.3.20 21:54

@ahojí nešla bych. Naše nemocnice dokonce vydala žádost, aby objednání lidé, kteří prohlídku nebo zákrok nepotřebují akutně, své termíny zrušili. Vím, že soukromá klinika je něco jiného, než fakultní nemocnice, ale oslabit se v této době, bych také neriskovala, pokud se nejedná o zákrok, který lze odložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 22:26

Ahoj, jestli to není nic akutního, s největší pravděpodobností Ti to zruší nebo odloží sami podle vývoje situace, ale zatím to vypadá, že to bude otázka dní, než přistoupí k podobným nařízením jako v Itálii ať už preventivně, nebo se to vymkne. Ať už to bude nedostatkem personálu, nebo nařízením ministerstva k odložení všech neakutních operací. Nechci strašit, ale v Itálii teď přibylo 250 mrtvých za 24 hodin a podle toho jak se chovají češi, kterým je to často putna a zamlčují, že cestovali, nebo nedodržují karanténu, může to za pár dní teprve ukázat s čím máme tu čest. Určitě bych to odložila pokud to neudělají oni.

• Nahlásit
  • Citovat
13.3.20 22:30

@ahojí ne nešla.. odvolala jsem do,, odvolání,, všechny lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama