Jít na pohotovost? Trombóza

2011
24.11.19 06:18

Jít na pohotovost? Trombóza

Ahojte,
včera ráno mě začalo bolet lýtko, nebolí v klidu, ale hodně bolí při chůzi, po došlápnutí, nejhorší je chůze do/ze schodů. Otok nemám. Lýtko mě bolí i při dorzální flexi v kotníku (Homansovo znamení - jeden z příznaků trombózy) a při prosahávání. Takže moje otázka zní, šly byste s tím dnes na pohotovost? Na jednu stranu se bojím, že mi vynadají a budou mě mít za simulanta, na druhou stranu se bojím, že něco zanedbám a trombóza není sranda.
Děkuji moc za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5633
24.11.19 06:23

Nevím, jestli znáš příznaky trombozy a nebo sis je nastudovala, ale radši jet, ne? Lýtko si stáhni obinadlem a vydej se na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
24.11.19 06:48

@kve-tinka Znám příznaky z interny ze školy, takže o to víc šílím. Počkám, až se rozední, teď se bojím jít ven, zastávka busu je daleko, ale vyrazím. Díky moc za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4521
24.11.19 07:10
@Lollitka píše:
@kve-tinka Znám příznaky z interny ze školy, takže o to víc šílím. Počkám, až se rozední, teď se bojím jít ven, zastávka busu je daleko, ale vyrazím. Díky moc za radu.

Určitě jdi na pohotovost. Radši bych na tvém místě byla za blbce než, abych byla v Pánu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
24.11.19 07:12

@Enmamma Díky moc, už se pomalu chystám, jen čekám, až trochu ještě vymizí tma a rozední se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4521
24.11.19 07:32
@Lollitka píše:
@Enmamma Díky moc, už se pomalu chystám, jen čekám, až trochu ještě vymizí tma a rozední se.

V rodině tohle moje blízká příbuzná měla a manžel jí tehdy na pohotovost neodvezl, poslal jí do háje, že obtěžuje, byla ráda, že to ve zdraví přežila. Už spolu nejsou, což chápu. Věřím, že budeš v pořádku. Já, když se něco děje, si vždy říkám, radši budu za blbce než mrtvá. Takže jsem občas za blbce. :mrgreen: Ale jsem živá. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47505
24.11.19 07:35

Moji byvale kolegyne svagrova diky tromboze zemrela doma, pomoc prisla bohuzel pozde.
Ona sama mela 2× trombozu a je rada, ze prezila. Pak dlouho marodila. Takze urcite pri naznaku do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3213
24.11.19 07:54

Určitě vyrazte, i kdyby to tromboza nebyla zjistí vám příčinu bolesti a stavu nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
24.11.19 12:29

Děkuji vám všem moc za reakce, byla jsme ráno na pohotovosti, poslali mě na internu a pak na sono a je to ok, prý asi nějaký bolavý sval, ale tak mám alespoň klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4521
24.11.19 13:03
@Lollitka píše:
Děkuji vám všem moc za reakce, byla jsme ráno na pohotovosti, poslali mě na internu a pak na sono a je to ok, prý asi nějaký bolavý sval, ale tak mám alespoň klid.

Gratuluji k pouze nataženému svalu. :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama