Reklama

Jit na pracak nebo na neschopenku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sliiimkaa
Povídálka 25 příspěvků 05.03.17 16:28
Jit na pracak nebo na neschopenku.

Ahojda holky. Potrebuju poradit co mam delat. Tenhle rok je opravdu zvlastni co se furt deje. Mam dilema. V praci mi zkoncila smlouva a neprodlouzily mi ji. Ja sem si hnedka nasla novou. Byla jsem tam jeden den a stacilo mi to. Naslibovaly mi velke penize a potom mi dali do smlouvy jenom 70 kc ze to maji vsechni. A ten zbytek je osobni ohodnoceni nikdo mi to nebyl schopny vysvetlit. Uz tam nechci jit a nevim zdali mam jit na neschopenku nebo na pracak. Neschopenku se ukoncovala nedavno a tedka znovu vubec nevim. Zase sem slysela kdyz dam sama vypoved ze prijdu o podporu nejakou cast. Co by jste mi poradily!!?sem zase naletela..Diky za odpovedi :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 05.03.17 16:32

Jdi do té práce a hledej si paralelně jinou, tu chvíli to určitě zvládneš. Na neschopenku a na ÚP bych se vykašlala

sliiimkaa
Povídálka 25 příspěvků 05.03.17 16:39

Jenze ja uz tam nechci jit. Opravdu mi to stacilo. Mam problemi s rukama a karpalama. A tohle je spis prace pro chlapy. Chtela jsem si to vyzkouset a bolela me ruka jak blazen. A ruce budu potrebovat cely zivot a ne ze si je odrovnam.

nani77
Kecalka 406 příspěvků 05.03.17 16:39
@Paola21 píše:
Jdi do té práce a hledej si paralelně jinou, tu chvíli to určitě zvládneš. Na neschopenku a na ÚP bych se vykašlala

Souhlasím. Chvíli to vydržíš, máš aspoň nějaký příjem, kontakt s lidmi a záznam v životopise. Ony ty mezery v životopise prostě dobrý dojem nedělají. Tím, že se zapřeš a chvíli to vydržíš, než si najdeš něco lepšího, svědčí o tvém charakteru, že neřešíš vše jen útěkem.

nozu
Extra třída :D 11477 příspěvků 05.03.17 16:40

No já si vždy myslela, že neschopneka je proto, abych mohla zůstat doma, když jsem nemocná a měla nějaké peníze jako kompenzaci ušlé mzdy. Souhlasím s @Paola21 . Jdi do práce, hledej něco jiného a pak odejdi ve zkušební době.

nozu
Extra třída :D 11477 příspěvků 05.03.17 16:42
@sliiimkaa píše:
Jenze ja uz tam nechci jit. Opravdu mi to stacilo. Mam problemi s rukama a karpalama. A tohle je spis prace pro chlapy. Chtela jsem si to vyzkouset a bolela me ruka jak blazen. A ruce budu potrebovat cely zivot a ne ze si je odrovnam.

tak to si ale dobře odporuješ. Nejdřív je problém plat, najednou pracovní podmínky… Tím pádem tam nechoď a jdi se nahlásit na pracák.

radúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 05.03.17 16:45
@sliiimkaa píše:

A můžu se zeptat, jaká je to práce?

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 05.03.17 16:47
@sliiimkaa píše:

A máš od doktora nějaký papír na ty „problémi s rukama a karpálama“?

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 05.03.17 16:51

@sliiimkaa Ahoj,hele upřímně v dnešní době je 70kč ve smlouvě ještě na hranici toho dobrého. Znám místa kde platí 50-60kč…další věc je že souhlasím tady s ostatníma…ruce nebo ne kdyby jsi to vydržela alespoň měsíc nebo dva než se ti povede sehnat jinou práci bylo by to ideální. Neschopenka má být pro nemocné a ne jí takhle zneužívat jako to dnes řada lidí dělá, pracák je narvaný k prasknutí a nepomůže ti to. Budeš mít placenou soc. a zdráv. ale podporu nedostaneš. Dala jsi totiž výpověď ty. O jakou práci se vůbec jedná a jakou představu práce vůbec máš???

nozu
Extra třída :D 11477 příspěvků 05.03.17 16:57

@Terry1991 s tou podporou si myslím, že nemáš pravdu. podle mě nějakou dostane, ale bud víc krácená. Ale na podporu mají nárok všichni.

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 05.03.17 16:58
@Terry1991 píše:
@sliiimkaa Ahoj,hele upřímně v dnešní době je 70kč ve smlouvě ještě na hranici toho dobrého. Znám místa kde platí 50-60kč…další věc je že souhlasím tady s ostatníma…ruce nebo ne kdyby jsi to vydržela alespoň měsíc nebo dva než se ti povede sehnat jinou práci bylo by to ideální. Neschopenka má být pro nemocné a ne jí takhle zneužívat jako to dnes řada lidí dělá, pracák je narvaný k prasknutí a nepomůže ti to. Budeš mít placenou soc. a zdráv. ale podporu nedostaneš. Dala jsi totiž výpověď ty. O jakou práci se vůbec jedná a jakou představu práce vůbec máš???

Tak minimální mzda je od ledna 66 Kč za hodinu, takže zakladatelka je v podstatě na minimální mzdě.

chelsinka1988
Kecalka 424 příspěvků 05.03.17 16:58

@Terry1991
dostane podporu, i kdyz da ona výpověď, ale dostane jen nějaký procento, tuším, ze 65% ze mzdy.

Halette, děláte tu a moralizujete všechny, jak kdyby vám se to nikdy nestalo a nebo vašemu okolí, ze šel radši na neschopenku. Nedělejte tu zase všechny světice a jak pro práci žijete… známé svy lidi.
ať jde zakladatelka na UP, když nemá vyhlídky tam zůstat, ze. Ale prostě narazila na špatnou práci, no a. Se může stát kazdymu. A koho zajímá, ze je UP precpany??? Mně teda ne a zakladatelku jistě také ne. Hlavně, ze tam drepej fronty nemakacenky xxxxlet, matky po mateřský, to je v cajk jo? Ať jdou taky makat ne? Aha, ony vlastně čekají na supeeeer job, krafou na emiminu, a když jedna chce dát výpověď skrz, ze to nejde, tak je zle, ale ony jsou v poho. No aaaaaaa, nechapu!!!

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 05.03.17 16:59

A tys před nástupem do práce nebyla u závodního lékaře?

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 05.03.17 17:04

@nozu jo,to máš pravděpodobně pravdu.Ale i tak to bude nula, nula nic… :?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 05.03.17 17:04
@Paola21 píše:

@sliiimkaa souhlasim s @Paola21. A jinak, jestli mas zdravotni omezeni pro tuhle práci, jakto ze te prijali? Vstupni prohlidku si absolvovala?

Nevim kde bydlis, ale prace je ted docela dost, co nejaky obchod treba? Butik, potraviny atp.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama