Reklama

Jít na revizi nebo ještě počkat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 07.02.17 17:13
Jít na revizi nebo ještě počkat?

Dnes jsem 7tt a na utz dnes byl pořád jen prázdný gestační váček. Dr. mě objednala na příští týden ještě na kontrolu a rovnou mi i domluvila revizi. Nic mě nebolí, nekrvácím, nešpiním… s psychikou je to horší :?. Je to moje první těhotenství v životě. Mám ještě čekat jestli se embryo objeví (Dr. řekla, že na 99 % se jedná o neprosperující těhotenství) nebo mě revize příští týden nejspíš nemine? Příp. mám navštívit ještě jinou gynekologii, abych měla i druhý názor?
HCG jsem měla teď v pátek, tj. v 6 plus 3 tt nějakých 1168 (tři dny předtím 950 a týden před tím 450) - dle Dr. roste hodně pomalu.
Jsem z toho na dně… :nevim:

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 07.02.17 17:20

Bohuzel, prosperujici tehotenstvi to neni.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 07.02.17 17:25

@luci.jejeje Za ten týden už by to mělo být vidět. Takže se neboj, pokud je to prosperující těhotenství, zcela jistě tě na revizi nepošlou. Pokud bude i za týden pouze prázdný gestačný váček, bude to jasné.

emmuulina
Kecalka 157 příspěvků 07.02.17 17:26

@luci.jejeje asi tě nepotěším, ale Hcg se při prosperujícím těhotenství obden zdvojnásobuje. čekat asi není na co, ale taky to může odejít samovolně v podobě silnější menstruace během pár dnů, pokud ne, tak se to pak řeší revizí.
Nezoufej, hlavu vzhůru. Já jsem po revizi v 9tt do té doby krásně prosperovalo a najednou bez srdeční akce, prostě se to stává.
Držím palečky ať se co nejdříve raduješ z dalšího, prosperujícího těhotenství

luci.jejeje
Stálice 87 příspěvků 07.02.17 17:32

@Amys @karkarka @emmuulina …děkuju holky… a myslíte si, že se může za ten týden něco stát? myslím tím, že to budu takto prodlužovat, jestli to nebude mít na mě nějaký negativní vliv? na budoucí plodnost? zánět? apod.? jako jestli čím dřív tím líp? ale zase to rozhodnutí nechci uspěchat…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 07.02.17 17:35

Pockala bych ten tyden. muzes zacit krvacet sama a ani nebude potreba revize. kdyby to samo neodeslo, na revizi bych sla.

Amarel
Kecalka 421 příspěvků 07.02.17 18:53

Mrzí mě to, ale nečekala bych

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 08.02.17 07:43

@luci.jejeje Nene, nic se ti nestane, naopak tvoje doktorka je docela fajn, ze sama od sebe ceka jeste tyden. Uvidis, nejak to dopadne.

Stánina
Neúnavná pisatelka 19341 příspěvků 08.02.17 07:55
@luci.jejeje píše:
Dnes jsem 7tt a na utz dnes byl pořád jen prázdný gestační váček. Dr. mě objednala na příští týden ještě na kontrolu a rovnou mi i domluvila revizi. Nic mě nebolí, nekrvácím, nešpiním… s psychikou je to horší :?. Je to moje první těhotenství v životě. Mám ještě čekat jestli se embryo objeví (Dr. řekla, že na 99 % se jedná o neprosperující těhotenství) nebo mě revize příští týden nejspíš nemine? Příp. mám navštívit ještě jinou gynekologii, abych měla i druhý názor?
HCG jsem měla teď v pátek, tj. v 6 plus 3 tt nějakých 1168 (tři dny předtím 950 a týden před tím 450) - dle Dr. roste hodně pomalu.
Jsem z toho na dně… :nevim:

Ahoj, hoď to za hlavu, to je jediný, co můžeš udělat. Poslouchej doktorku a neřeš to. Taky to mám za sebou, doktor mi tenkrát říkal, že špatně skončí každý třetí těhotenství, což mě dost uklidnilo… Mě to zjistil ve 12tt a hned druhý den jsem šla na revizi. Pobrečela jsem si, to jo, ale řekla jsem si, že se tomu nebudu poddávat. Na nic jsme nečekali a hned jsme začli se snažením. Na termín porodu toho prvního se nám podařila dcera, dnes jí je 9let. Neboj, bude to dobrý :hug: :hug: :hug:

Peeetha
Závislačka 3887 příspěvků 164 inzerátů 08.02.17 09:50

@luci.jejeje mrzi me to, myslim ze kdyz se ten tyden pocka tak to muze odejit samovolne coz by vlastne i byla ta lepsi varianta nez jit na revizi, u meho prvniho zt byla v 5tt se cekalo par dni hodne se kontrolovala hladina hcg ktera se nezdvojnasobovala takze jsem sla na revizi drz se :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama