Jít na revizi nebo počkat až si s tím tělo poradí samo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkl
Povídálka 48 příspěvků 10.07.19 17:40
Jít na revizi nebo počkat až si s tím tělo poradí samo?

Ahojky holky, včera jsem zjistila ze mam nejspíš zamkle těhotenství doktorka mě poslala na revizi ale mam z toho velký strach jak kvůli narkozu tak kvůli zásahu do dělohy, podle doktorky jsem v 7t, mate s tím některá zkušenosti? Dekuju :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Cullenova
Kecalka 344 příspěvků 34 inzerátů 10.07.19 17:44

Zkušenost nemám, ale pokud tě posílá dr., asi je to nutné.

sediza
Závislačka 2570 příspěvků 10.07.19 17:45

Domluvte se s dr. Je možné počkat.

pujda
Kecalka 186 příspěvků 10.07.19 17:46

Ano, já mám zkušenost. Taky zamlklé asi 7. nebo 8.tt. Doktorka mi dala na výběr, buď můžu jít hned na zákrok, nebo počkáme. Vybrala jsem si počkat, za pár dní to odešlo samo. Celé ty dny jsem teda měla dost velké bolesti, potratila jsem v ukrutných bolestech, ale jsem strašně ráda, že jsem si to mohla prožít takto. Na zákrok bych šla až by bylo opravdu nutno. Být tebou, tak ještě počkám. Lepší je, když si s tím tělo poradí samo. Hodně sil :hug:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 10.07.19 17:47

Ja take slysela ze je pro telo setrnejsi pockat, zejmena pokud planujes dalsi deti, ale ze se to v CR malo vyuziva. Asi bude potreba domluva s dr jak pise nahore @sediza.

Terkl
Povídálka 48 příspěvků 10.07.19 17:57

Ona se semnou ani neporodila nic jen ze musím na zákrok nebýt internetu nedozvedela bych se ze je jiná možnost :roll: @Cullenova

Terkl
Povídálka 48 příspěvků 10.07.19 18:00

Prave ze plánuji mam ale strach z obojího zavolám ji zitra a řeknu ji ze bych chtela počkat par dni @Helca83

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 10.07.19 18:00

@Terkl no ale ten zákrok se domlouvá v nemocnici. Ze zkušenosti - oni tě tam prohlédnou, potvrdí neprospivajici těhotenství a nabídnou buď revizi nebo čekání. Takže bych tam jela, podstoupila ultrazvuk a rozhodla se podle stavu. Není vždy pravda, ze je lepší čekat, komplikace mohou být i tak

Terkl
Povídálka 48 příspěvků 10.07.19 18:02

Věřím ze je lepší SP ale nechci si tím samozřejmě nikam ublížit ale na revizi taky nechci… :nevim: dva dny nemyslim nic jiného @pujda

Terkl
Povídálka 48 příspěvků 10.07.19 18:04

To slyším poprvé ze by se někdo v nemocnici dával na výběr každopádně zitra zavolám na svoji gynekologii a uvidí se @Tichošlápek

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9402 příspěvků 10.07.19 18:05

Zajela bych do nemocnice a domluvila se tam, z toho co vim jsou casto celkem ochotni nejakou dobu cekat, ale zas bych to neprehanela, i to cekani nemuze byt nekonecny a muze dopadnout spatne…ale myslim, ze pokud jsi v 7tt, tak tyden, dva pockaji…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15363 příspěvků 10.07.19 18:07

Řešila jsi to tu včera, holky ti poradily, víc na tom nevymyslíš

Sl.Kockova
Kecalka 361 příspěvků 10.07.19 18:14

Byla jsem na revizi v car a naprosto v poradku, za chvíli jsem odcházela domu, úplně bez krvácení a bolesti..ja osobne bych na sp rozhodne necekala..

mau-mau
Závislačka 4081 příspěvků 10.07.19 19:09

Já mám revize za sebou 3, vždycky všechno v pořádku. Za 4 týdny normálně naskočil cyklus :palec: Čekat na „odejde samo“ je trochu riziko, jednak protože se to může vléct klidně měsíce a druhak zánět dělohy a za třetí ten pocit, že to nemám za sebou a nosím v sobě mrtvolu, no, prostě jsem to chtěla mít za sebou. A můžu doporučit. :palec:

pujda
Kecalka 186 příspěvků 10.07.19 19:10

@Terkl Pokud už teď nemáš nějaký problém, tak pár dní počkat si myslím neublíží. Mně doktorka dávala tuším týden, nakonec to trvalo jenom pár dní. Čekat déle už by tě asi ani nenechali, nevím. Jinak na psychiku je sp určitě mnohem lepší.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama