Jít na školu podle zaujmutí?

Anonymní
28.8.21 13:41

Jít na školu podle zaujmutí?

Dobrý den, mám na vás dotaz. Dcera jde do devátého ročníku a bude dělat přijímačky. Má vybranou střední školu, chce se hlásit na 2 zdrávky. Když se jí zeptám proč zrovna tuta škola tak mi řekne že ji zaujmul pořad v televizi (malé lásky) a tak chce být porodní asistentka. Brali by jste to jako důvod proč chce na tuto školu? Známky má velice pěkné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K92
1014
28.8.21 13:50

Počkej, na tenhle pořád se dívala čtrnáctiletá holka? Jestli jo, tak je pro ní zdrávka asi ideální. Když nám na ZŠ pouštěli o rodinné výchově porod, a byl to moc krásný porod, tak většina spolužáků musela odejít kvůli nevolnostem na chodbu. Mně to tehdy přišlo dojemné, ale byla jsem ze třídy tehdy asi jedná 😁. Každopádně malé lásky jsou podle mě kolikrát docela masakr, jestli na to zvládá koukat, tak proč ne. Jen tak pro zajímavost, jakou budoucnost si pro ni představuješ ty? Podle mě je zdrávka dobrá volba 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 13:51
@K92 píše:
Počkej, na tenhle pořád se dívala čtrnáctiletá holka? Jestli jo, tak je pro ní zdrávka asi ideální. Když nám na ZŠ pouštěli o rodinné výchově porod, a byl to moc krásný porod, tak většina spolužáků musela odejít kvůli nevolnostem na chodbu. Mně to tehdy přišlo dojemné, ale byla jsem ze třídy tehdy asi jedná 😁. Každopádně malé lásky jsou podle mě kolikrát docela masakr, jestli na to zvládá koukat, tak proč ne. Jen tak pro zajímavost, jakou budoucnost si pro ni představuješ ty? Podle mě je zdrávka dobrá volba 🙂.

Ano koukala na ten pořad už ve 12/13ti. Nebráním ji a nezakazuji aby se na to koukala, když chce ať si telku pustí. Já si původně myslela, že by mohla jít na obchodku.

• Citovat
  • Nahlásit
18519
28.8.21 13:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám na vás dotaz. Dcera jde do devátého ročníku a bude dělat přijímačky. Má vybranou střední školu, chce se hlásit na 2 zdrávky. Když se jí zeptám proč zrovna tuta škola tak mi řekne že ji zaujmul pořad v televizi (malé lásky) a tak chce být porodní asistentka. Brali by jste to jako důvod proč chce na tuto školu? Známky má velice pěkné.

Kolikrát ještě se tu budeš ptát na to samé??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24538
28.8.21 14:02
@K92 píše:

Co je na tom pořadu špatného? Dyt je to přirozená věc a dospívající holka to vidět může :nevim: já koukala i s 5 letym synem, dyt tam není vyloženě nic vidět, když ho zajimalo jak se rodí miminka. Aaa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
28.8.21 14:08

Já se dívala před pár lety na nemocnice Motol a různé pořady z nemocnice.. Mě to také zaujalo a hlavně sem chtěla pomáhat lidem. Takže pokud ji to zajímá ať jde ale ať si uvědomí jestli má na to, a jestli to zvládne.
Jinak já sem na přírodovědnem gymplu a pak půjdu na výšku, buď na dětskou sestru nebo na všeobecné lékařství. Dceři přeji hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47422
28.8.21 14:21
@Kriss Tina píše:
Co je na tom pořadu špatného? Dyt je to přirozená věc a dospívající holka to vidět může :nevim: já koukala i s 5 letym synem, dyt tam není vyloženě nic vidět, když ho zajimalo jak se rodí miminka. Aaa

taky na to koukal se mnou sestiletej kluk, aspon viděl jak ty deti na svět doopravdy přichází :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47422
28.8.21 14:21
@Anonymní píše:
Ano koukala na ten pořad už ve 12/13ti. Nebráním ji a nezakazuji aby se na to koukala, když chce ať si telku pustí. Já si původně myslela, že by mohla jít na obchodku.

v cem ti přijde obchodka lepší? ja vždycky měla pocit, že kdo nevedel kam a na gympl známky úplně neměl, sel na obchodku :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1014
28.8.21 14:26

@Kriss Tina já neříkám, že je to špatné, jen že na to každý nemá náturu a obzvlášť u puberťáķů to není obvyklé. Pro většinu puberťaček je porod to posledni, po čem touží Právě proto jsem si vzpomněla, že většina spolužáků tehdy odpadla 😁. Takže jestli je do toho dcera nadšená, tak hurá na zdrávku, má to podle.me lepší uplatnění jak obchodka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
28.8.21 14:49

Z praxe pedagoga - pokud má dobré známky, tak bych se jí snažil přesvědčit na gympl s tím, že jako lékařka může být u porodů daleko více platná. Tím získá i více času na vytříbení zájmů - zaujetí pro práce se obvykle láme ve 3. ročníku SŠ, a gymplem si v zásadě otevře cestu k čemukoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25649
28.8.21 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám na vás dotaz. Dcera jde do devátého ročníku a bude dělat přijímačky. Má vybranou střední školu, chce se hlásit na 2 zdrávky. Když se jí zeptám proč zrovna tuta škola tak mi řekne že ji zaujmul pořad v televizi (malé lásky) a tak chce být porodní asistentka. Brali by jste to jako důvod proč chce na tuto školu? Známky má velice pěkné.

ať už sakra jde na tu kadeřnici!!!
@Uslava - kde jsi - potřebujeme nutně radu s jadernou fyzikou, pls

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25649
28.8.21 14:53

@Kazatel zase jsi naletěl vzdělávacímu trollovi, je to furt jedna a ta samá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
28.8.21 14:54

Už zase? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25649
28.8.21 14:55
@lachtanice86 píše:
Kolikrát ještě se tu budeš ptát na to samé??

každý den asi přibude minimálně jedna diskuse až do doby přijímaček :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
28.8.21 15:00
@stinga píše:
každý den asi přibude minimálně jedna diskuse až do doby přijímaček :zed:

Tak to přitlač. Nedej bože aby ji vzali na dvě školy a ona si musela vybrat. Dal bude řešit celý prvak jestli se rozhodla dobre, jestli přeci jen neměla jít na tu kadeřnici, kosmeticku. Ze ji střední moc nejde, ale kdyby se snažila tak má lepší známky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat