Jít nebo nejit na gynekologii.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmj123
Nováček 2 příspěvky 12.08.17 22:48
Jít nebo nejit na gynekologii.

Ahojte,
jmenuji se Naty.Je mi patnáct let.
Vím že sem nepatřím, ale nevím koho se zeptat. Omlouvam se že musím otravovat zrovna tady. Mám menstruační problém a nevím, jestli mám jít k gynekoložce. Menstruaci jsem dostala před pěti měsíci. První tři měsíce super, jsem si říkala. Pravidelná, bez bolestí a celkově všechno v klidu. Když jsem ji měla dostat po třetí, tak jsem ji nedostala. Čtvrtý měsíc jsem menstruaci dostala, ale ze začátku jen špinění, druhý den normální menstruace, třetí den zase špinění. Takhle by to vcelku šlo, ale po dvou dnech to začlo znovu(přepadlo mě to podruhé z měsíc, byla jsem v šoku). A takhle to trvá dva měsíce.( menstruace dvakrát za měsíc ). Moc prosím o radu. Nevim jestli je to v mém věku normální, nebo bych měla zajít za gynekoložkou(Pře­mýšlela jsem nad antikoncepcí, prý zpravidelní cyklus)Je to pro mě dost nepříjemné, protože nevím, kdy to zase přijde a nepříjemně překvapí. Omlouvám se za takovou slohovku. Ještě jednou… prosím o radu.
Děkuji za přečtení.
Naty.
PS:Odkdy mužů jít na gynekologii a do kdy na dětskou gynekologii.?? 8o
Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

rozand
Kecalka 243 příspěvků 12.08.17 22:50

@mmj123 Nepravidelnost je takto zpočátku naprosto běžná, neboj! :) HA na zpravidelnění cyklu je zbytečný humus do těla, zvlášť když se ještě samo nerozkoukalo, co se s ním děje ;).

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 58588 příspěvků 12.08.17 22:51

@mmj123 Je to naprosto normální a není vhodné to „řešit“ HA - ono to totiž nic nevyřeší, jen odsune problém na pozdější dobu.

Zdendula82
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 12.08.17 22:55

Od patnácti let můžeš na normální gynekologii. Nepravidelnost není ze začátku výjimečná, ale návštěvou gynekologa nic nezkazíš. S antikoncepcí ti nejlépe poradí také tam. Neboj, sice to není nejpříjemnější vyšetření, ale to ani návštěvy zubaře ;)

rozand
Kecalka 243 příspěvků 12.08.17 22:57

No s antikoncepcí poradí rádi, když je živí. Nicméně dávat ji patnáctileté na zpravidelnění cyklu je humus :zed:.

mmj123
Nováček 2 příspěvky 12.08.17 23:02
Děkuji

Děkuji moc. Uklidnili jste mě ;) :potlesk:.Jste :andel:  :andel:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 30865 příspěvků 12.08.17 23:03

Ještě bych to chvíli nechala, snad se to srovná. Hlavně ne antikoncepci, to cyklus nesrovná, při braní hormonů nemáš normální menstruaci, ale jen pseudo menstruaci, není to nic přirozeného, problém to jen schová, nevyléčí.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 58588 příspěvků 12.08.17 23:05

@rozand No, že by je zrovna antikoncepce živila…

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 12.08.17 23:50

Antikoncepsi nedoporučuji.
První roky je to opravdu normální nepravidelně. Já měla za první dva roky menses 6× a nešla jsem s tím nikde…:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Najednou mám prsa, břicho a boky, říká o stárnutí modelka Le Bonová

Britská kráska Yasmin Le Bonová (52) patřila v osmdesátých letech k... číst dále >

Devět pravidel, které vám pomohou zhubnout jednou provždy

Vyzkoušeli jste už nespočet různých „zaručených“ metod, jak zhubnout, ale... číst dále >

Reklama