Jít s dětmi ven nebo raději zůstat doma ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 12:27
Jít s dětmi ven nebo raději zůstat doma ?

Holky, už několikatý den přemýšlím, zda jít s dětmi ven. Malý 19 měsíců, má rýmu už druhý týden a i trochu kašle a malá 4 týdny chroptí, hlavně večer a v noci, ale rýmu jako takovou u ní nepozoruji. Od doby co jsme doma z porodnice, jsme ještě nebyli venku. Manžel na mě začíná tlačit, že by se s nami chtěl projít alespoň po zahradě na chvíli. Tak nevím zda mu říct, že ne, nebo že půjdeme. Dnes tu svítí sluníčko a je přesně 0´C.

Příspěvek upraven 21.01.17 v 12:49

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 21.01.17 12:29

@Šťastná.máma­.4 s dítětem můžeš jít ven do -5 ti. Tím myslím to malé dítě. Nechápu, proč sedíš doma a duchlíš tam i děti. Na čerstvém vzduchu jim bude líp.

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 21.01.17 12:29

S rýmou i kašlem normálně ven chodíme ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 21.01.17 12:30

Jo sla bych at se chvilku provetraji.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 21.01.17 12:32

Šla bych. že novorozenec chroptí, to může být normální, nemusí to být žádná nemoc

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 21.01.17 12:33
@berry4 píše:
@Šťastná.máma­.4 s dítětem můžeš jít ven do -5 ti. Tím myslím to malé dítě. Nechápu, proč sedíš doma a duchlíš tam i děti. Na čerstvém vzduchu jim bude líp.

Ma miminko 4 tydny, tak asi s nim zatim nechtela ven.

@Šťastná.máma­.4 Pokud pujdes opravdu dnes poprve s tim nejmensim, tak bych sla na pul hodiny a postupne kazdy den nejaky ten cas pridavala at se trosku aklimatizuje. Hned prvni den venku bych na treba nekolik hodin nebrala.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 21.01.17 12:35

@Kelsey to už je dávno přežitek, že se nemá jít s novorozencem ven. To se dodržovalo za komunistů. ;)
Když je hezky, není důvod se držet doma.

Tučňáková
Extra třída :D 14686 příspěvků 11 inzerátů 21.01.17 12:38

Taky bych hleděla na toto…http://por­tal.chmi.cz/fi­les/portal/doc­s/uoco/web_ge­nerator/actual_hou­r_data_CZ.html

http://portal.chmi.cz/…data_CZ.html

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 12:39

@berry4 doktorka mi říkala, ze pod 0 s malou chodit nemám. A včera jsme měli -15 :nevim: a ne jinak tomu bylo všechny dny doteď.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 21.01.17 12:39

To, ze novorozenec chropti je normalni. Kazdopadne bych na chvili ven sla.

Moise
Hvězda diskuse 36458 příspěvků 21.01.17 12:43
@Šťastná.máma­.4 píše:
@berry4 doktorka mi říkala, ze pod 0 s malou chodit nemám. A včera jsme měli -15 :nevim: a ne jinak tomu bylo všechny dny doteď.

do velkých mrazů ne, ale do -5 přes poledne úplně v pohodě :nevim:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 12:48
Pro BLBCE ( mě )

Já v tom trochu plavu, protože syn byl narozený na léto, takže jsem to tolik neřešila. Ale s dcerou jsem trochu opatrnější.
Jaka jsou tedy pravidla pro pobyt venku s takto starým dítětem prosím? A jak moc ji obléknout, vím, ze se říká +1 vrstva navíc, než mám já, že ma mít? To platí i pro pobyt doma? A jak ty procházky prodlužovat časové třeba. MOC DĚKUJI!

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 21.01.17 12:53

Já bych určitě šla. Ne na dlouho a dokud je pěkně. Šup ven.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 21.01.17 12:57

@Šťastná.máma­.4 male bych dala body, polodupacky, kombinezu, cepici a dat do fusaku do kocarku.Sla bych tak na pul hodky, zitra pokud bude taky kolem nuly bych sla treba na trictvrte hodky, zalezi na pocasi.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 12:58
@Šťastná.máma­.4 píše:
Holky, už několikatý den přemýšlím, zda jít s dětmi ven. Malý 19 měsíců, má rýmu už druhý týden a i trochu kašle a malá 4 týdny chroptí, hlavně večer a v noci, ale rýmu jako takovou u ní nepozoruji. Od doby co jsme doma z porodnice, jsme ještě nebyli venku. Manžel na mě začíná tlačit, že by se s nami chtěl projít alespoň po zahradě na chvíli. Tak nevím zda mu říct, že ne, nebo že půjdeme. Dnes tu svítí sluníčko a je přesně 0´C.Příspěvek upraven 21.01.17 v 12:49

S rýmou ano, s kašlem se, tak to dělám já.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >