Jít s dítětem do azyláku, nebo ho nechat otci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:43
Jít s dítětem do azyláku,nebo ho nechat otci.

Zdravím všechny. Dostala jsem se do špatné situace.Co je podle vás lepší pro dítě, když odejde máma, nebo s mámou do azyláku. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:46

A můžeš s tím dítětem přes den být třeba někde mimo byt a nechat ho u otce jen přes noc? jak staré dítě? nemáš jinou možnost než azylák?
pokud nechat otci znamená že přerušíš veškeré styky tak vůbec nechápu jak nad tím jako máma můžeš vůbec uvažovat

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15546 příspěvků 24.11.17 08:48
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Dostala jsem se do špatné situace.Co je podle vás lepší pro dítě, když odejde máma, nebo s mámou do azyláku. :,(

Ano, myslim, ze je lepsi vzit dite kamkoli do bezpecneho prostredi, coz azylovy dum je.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 24.11.17 08:51

Samozřejmě s mámou do azyláku, pokud nejsou nějaké hodně extrémní okolnosti. Jak staré dítě? Jaká je ta situace? Jsi závislá, třeba na alkoholu, drogách?

Hedvikaaa
Kecalka 151 příspěvků 24.11.17 08:51

Otec dítěte vam nemuze pomoc? Jak staré mate dite?

ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 24.11.17 08:53

Je to hrozně málo informací. Jde o okolnosti, např. matka závislá na drogách, otec násilník…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:54
@sladke-mameni píše:
Samozřejmě s mámou do azyláku, pokud nejsou nějaké hodně extrémní okolnosti. Jak staré dítě? Jaká je ta situace? Jsi závislá, třeba na alkoholu, drogách?

nejsem závislá.

Hedvikaaa
Kecalka 151 příspěvků 24.11.17 08:56

Tak jaka je situace? Dluhy? Proc nemate kde bydlet? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:57

Otec mi brání pracovat, protože se sám nepostará,nechce­.Jsem bez peněz a závislá na něm. Je agresivní slovně.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21723 příspěvků 24.11.17 08:57
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Dostala jsem se do špatné situace.Co je podle vás lepší pro dítě, když odejde máma, nebo s mámou do azyláku. :,(

Záleží na tom, co je ta špatná situace. :think:
Obecně je malému dítěti asi líp s mámou, než bez ní.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21723 příspěvků 24.11.17 08:58
@Anonymní píše:
Otec mi brání pracovat, protože se sám nepostará,nechce­.Jsem bez peněz a závislá na něm. Je agresivní slovně.

Otec dítěte?
A tomu bys to dítě nechala? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:59
@Hedvikaaa píše:
Tak jaka je situace? Dluhy? Proc nemate kde bydlet? :(

ano, já mám dluhy z minulosti z podnikání. přišla jsem o původní bydliště, nemám se kam vrátit.

canaglia
Závislačka 3746 příspěvků 24.11.17 08:59
@Anonymní píše:

Záleží na spoustě věcí, jak by bylo dítěti u otce, jaký by byl kontakt s druhým rodičem v obou případech, jak je staré dítě, jak je na koho zvyklé, jací jsou oba rodiče, jaké mají další možnosti. Prostě takhle jednoduše fakt odpovědět nejde. Nejlepší je se dohodnout a dítě vychovávat nadále spolu…

canaglia
Závislačka 3746 příspěvků 24.11.17 09:01
@Anonymní píše:

Tak pokud se sám starat nechce, tak je asi rozhodnuto, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 09:02
@Bábrdl píše:
Otec dítěte?
A tomu bys to dítě nechala? 8o

hele, já nevím. Tohle ale nemá řešení, jsem odkázaná, jestli mi dá peníze, nebo ne.
Malá se má dobře a on by se snad nějak dal dohromady, kdybych nebyla já. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >