Jít s dítětem na preventivní prohlídku?

23.3.20 07:29

Jít s dítětem na preventivní prohlídku?

Ahoj, šli byste teď s mimčem na preventivku když je ten hnusný virus? :) :) Nebo byste počkali až to aspoň trošku přejde. Díky za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

604
23.3.20 07:32

@Mispulinek2323 Ne, nesla bych. Preventivní prohlídky se ani od doktorů teď nedoporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5561
23.3.20 07:32

@Mispulinek2323 Zavolat Dr… myslim že to pravděpodobně odpíská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 07:34

Díky :) za názory. Potřebovala jsem se ujistit :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
894
23.3.20 07:36

Pediatři u dětí do 2 let většinou normálně fungují, ostatní je zrušené. Potřebuji očkovat, stačil korona, nepotřebujeme ještě černý kašel. A je to i na doporučení MZ. My se v dubnu chystáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
894
23.3.20 07:37

Jinak čekárny jsou zavřené, s nikým kromě doktorky se pravděpodobně nesetkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
23.3.20 07:41

@Lilith_S Přesně tak, naše pediatra to má stejně, čekárna zamcena, musí se na ni zvonit a každého objednava na konkrétní čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
23.3.20 07:43

Naše pediatricka nedělá prohlídky dětem starším 2let, ani neockuje. Mám jít ve čtvrtek s 6tydenim a počítám, že půjdeme. Jen ji budu volat pro upresneni času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.3.20 07:45

Ne, meli jsme jit s dvojcatama na 6ti mesicni a chtela jsem to odpiskat, ale MUDra byla rychlejsi. Dohodli jsme se, ze tahle neni ockovaci a zmerit/zvazit lze doma taky a vyvoj (podle tabulek) adekvatni. Chapu, ze u ockovacich preventivek je to tezsi rozhodovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1756
23.3.20 07:45
@Lilith_S píše:
Pediatři u dětí do 2 let většinou normálně fungují, ostatní je zrušené. Potřebuji očkovat, stačil korona, nepotřebujeme ještě černý kašel. A je to i na doporučení MZ. My se v dubnu chystáme.

Ano. Byla jsem s maličkým minulý týden. Čekárna byla zamcena a chodilo se pres sesternu a jen jsem se minula s predchozi prevenci. Vsichni jsme měli rousky. Neni duvod nejít. Teda pokud nepojedes hodinu mhd nebo tak neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
23.3.20 07:47

Taky máme jít 2.4 na 3 letou a 6ti týdeni. Uvidím jaká bude situace, ale určitě budu doktorce předem volat. Tu starší bych klidně odložila, ale u miminka nevím no. Prosiva pěkně, ale zase bych chtěla vědět, že je u něho vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
23.3.20 07:50

Taky to řeším.. za týden máme jít se 7 měsíční na kontrolu ledvin. Měla jít v půl roce, už jsme to jednou odkládali… budu volat a domluvim se přesně se sestrou. Je to v docela velkém zdravotním středisku, vždy tam bylo plno lidi, zejména starších :roll: tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1655
23.3.20 08:13

@Mispulinek2323 Nám to pediatrička odsunula o týden, ale myslím, že to ještě posune a pozve nás až na druhou dávku očkování. Měli jsme jít na 3m. Zavolej si a domluv se. Každý doktor k tomu teď přistupuje jinak ;) Ono se to jen tak nejlepší ta situace, takže možná lepší teď než později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13271
23.3.20 08:16

Ani smykem pokud dítě nemá nějaký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
894
23.3.20 08:21

@Elen8 a jak u 6 týdenního zjistíš, že nemá problém, pokud ho k doktorovi nevezmeš?
On je totiž důvod proč jsou pro novorozence a kojence ty prohlídky tak často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama