Jít s ročním synem na Mikuláše?

26.11.15 08:37

Jít s ročním synem na mikuláše?

Krásné ráno, maminky mám na vás dotaz. Příští týden bude v patek synovi rok a to je i u nás mikuláš. Já bych tam sním chtěla jít, ale pritelovo mámě se to nelíbí ze tam chceme jít. Ze se na děti s tímhle musí pomalu. Jenže když jsi vzpomenu cca dva roky z5 tak tam normálně lidi brali malé děti a to jsem zažila roční dítě i na Krampus show. Takže mám z toho smíšené pocity. Jak to máte vy s mikulášem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4657
26.11.15 08:40

Moje tříletá dcera ještě taky nebyla. Já mám teda podobný názor jako Tvá tchýně, podle mě je to pro děti zbytečný stres. A roční dítě z toho nic mít nebude-to teda stoprocentně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:41

@kristyna95 Nevím co je Krampus show… ale nepíšeš, co je to za Mikuláše. Jako že nějaká show na náměstí? Někde pod střechou? Bude tam hodně lidí?

Jako za sebe: syn z toho nebude nic mít, maximálně bude ve stresu z hluku a podnětů. Pokud bys tam šla, tak tam jdeš kvůli sobě, ne kvůli němu (stejně jako ti jiní lidi tam brali děti, pokud byly takhle malé, kvůli sobě).

Já bych nešla. Radši bych udělala oslavu doma, pár lidí co zná, dárečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:46

@Slečna Ferka
Krampus show to jsou čerti z rakouska. Jsou to vyrezavane dřevěné masky a opravdu na to bych malého nevzala z těch mám strach i já :D
Jinak mikuláš bude v restauraci a vlastně čerti nebudou letos nic extra chlapy budou mít pomalované obličeje žádné příšerné masky.
My jsme teda s ním mladším bráchou na mikuláše chodily už od mála a nijak ho to nepoznamenalo. Tak nevím. Alemuj tata a babička říkají ze sním mám jít normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60100
26.11.15 08:47

Za me naprosto zbytecne v tomto veku, ani to nebudeme tento rok slavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
26.11.15 08:49

@kristyna95 Prosím Tě a co kdybys přestala řešit, co říkají ostatní a zamyslela se nad tím sama…Jaké z toho bude mít roční dítě potěšení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:50

@Slečna Ferka
Dávám sem fotku jednoho z Krampus. Tohle je už i na me moc. Na tohle bych nevzala ani 10 létě dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
26.11.15 08:52

My jsme byli na mikulášské se synem vloni - bylo mu 16 měsíců. Bylo to také v restauraci - mikuláš, anděl a čerti byli dospěláci, takže pořádní a malý z toho tedy žádný stres neměl, asi tomu moc nerozuměl. Byl úplně v pohodě, dokonce jsme se s nimi i fotili. Žádný pláč. Ale asi závisí na dítku, každé je jiné. Letos se tam chystáme taky, ale to už asi bude jiné. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4669

Nešla bych. Syn viděl čerty poprovně loni ve dvou a půl letech. Letos to neklapne, takže dostane nadílku za otevřen okno s tím, že byl hodný a dostal od Mikuláše nadílku, toť vše „naši“ čerti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531

@Slečna Ferka tady máš něco z osvěty http://www.krampus-fry.cz/…istorie.html
nebýt filmu co ted´jde do kin nevěděla bych co to je a že to má docela tradici http://www.csfd.cz/…rtu/prehled/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
26.11.15 08:53

Já bych šla! No a co, že z toho nebude ještě nic mít. V ničem mu to neublíží a dostane se mezi lidi. já slavím Mikuláše od začátku - synovi bylo půl roku, když přišel k nám a má s nim a čerty a anděli fotku. Nebál se, jen koukal. Loni jsme byli na společném Mikuláši a to se trošku bál, ale jen chvilinku, když si šel k Mikuláši pro dáreček. Letos jdeme zase a beru i mladšího syna- bude mu 9 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
26.11.15 08:53
@Irinka0210 píše:
Nešla bych. Syn viděl čerty poprovně loni ve dvou a půl letech. Letos to neklapne, takže dostane nadílku za otevřen okno s tím, že byl hodný a dostal od Mikuláše nadílku, toť vše „naši“ čerti…

Přesně takhle to děláme i my :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
26.11.15 08:54
@kristyna95 píše:
@Slečna Ferka
Dávám sem fotku jednoho z Krampus. Tohle je už i na me moc. Na tohle bych nevzala ani 10 létě dite

Tak to je fakt moc :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 08:56

@dendule4
Tak si myslím ze řešit mohu kohokoliv. Ale jen me zajímá vás názor. Jako ja kdybych tam šla tak jenom proto ze tam bude malej s kamarádama s dětmi vlastně. A úplně před vypuknutím bych odešla. Oni mají před tím než přijdou čerti tak mají jakoby disco :D a mají tam dané i věci pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
26.11.15 08:59
@kristyna95 píše:
@dendule4
Tak si myslím ze řešit mohu kohokoliv. Ale jen me zajímá vás názor. Jako ja kdybych tam šla tak jenom proto ze tam bude malej s kamarádama s dětmi vlastně. A úplně před vypuknutím bych odešla. Oni mají před tím než přijdou čerti tak mají jakoby disco :D a mají tam dané i věci pro děti.

Nevím, já bych prostě nešla, nějak si nedokážu roční mimčo představit na disco :mrgreen: Ale dělej, jak myslíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama