Reklama

Jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valerie83
Kecalka 239 příspěvků 09.08.18 15:02
jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Ahoj, prosím o názor: naše 2 děti (3 a 5 let) mají už asi 14 dní mírný kašel (produktivní), převážně jen po ránu si odkašlávají. Není to ale u nich 100 % stav, normálně jsou bez kašle. Přemýšlím, jestli je dobrý nápad jít na koupaliště. Je pořád vedro, už nevíme, co dělat, na hřiště se jít nedá, doma je to taky úmorný. Jak byste to řešili vy?
díky za názor

Příspěvek upraven 09.08.18 v 15:22

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 09.08.18 15:05

Nešla bych.

Celina
Závislačka 2881 příspěvků 09.08.18 15:07

Dobrý nápad, zejména okolní maminky s dětmi budou mít radost, děti do vody prskají, kašlou, to by v tom byl čert, aby jste někomu nezpříjemnili prázdniny :roll:

blumen
Hvězda diskuse 40343 příspěvků 09.08.18 15:07

@Valerie83 k bazenku nekam na zahradu, ppkud je moznost. Ale na koupaliste a plavat do vody bych nesla. Nebo se cabrat nekam k prirodnimu jo, kde neni takova koncentrace lidi, ale nepoustela bych do vody na plavani, no.

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 09.08.18 15:19

@Valerie83 Já bych klidně šla,ale moje dítě je odolné… Každopádně asi ne někam kde je hlava na hlavě s ohledem na jiné děti,aby se nenakazily.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 09.08.18 15:22

Když jsem chodila do kojeneckého plavání s miminem, tak instruktorky hlásily, že pokud nejsou teploty, sopel ani kašel nevadí :nevim: Nevím, jestli to říkaly kvůli návštěvnosti, ale dala bych na svůj instinkt. Dcera je tento týden po nemoci a my třeba k vodě nechodíme, nechám to na další týden.

jenny.fields
Generální žvanilka 24586 příspěvků 09.08.18 15:53

šla bych, pokud tam není ledová voda.

marg
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 09.08.18 15:58

Jako že si ráno odkašlou? No tak to by mě ani nenapadlo uvažovat, jestli jít nebo ne. Samozřejmě bych šla. Kde je nejlíp teď? Na koupalku. Byt zavřená doma jenom kvůli tomu že párkrát zakašlou?
Edit: jsem zastánce léčení dobrou náladou.

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 09.08.18 16:09

Sla bych. Dcera mela podobny kasel a dle dr je ok a je to pry z veder a prechodu venku uvnitr. Vic bych je tam slunila,aby se prohrali a vzala dvoje plavky,aby se oblekali do suchych a mokre mezitim uschly

Uživatel je onlinelampicka11
Závislačka 3336 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 16:19

Já takový kašel mám asi měsíc. Nikdo to odeme doma nechytl…koupala jsem se normálně v bazénu na zahradě

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama