Jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Valerie83
Kecalka 289 příspěvků 09.08.18 15:02
jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Ahoj, prosím o názor: naše 2 děti (3 a 5 let) mají už asi 14 dní mírný kašel (produktivní), převážně jen po ránu si odkašlávají. Není to ale u nich 100 % stav, normálně jsou bez kašle. Přemýšlím, jestli je dobrý nápad jít na koupaliště. Je pořád vedro, už nevíme, co dělat, na hřiště se jít nedá, doma je to taky úmorný. Jak byste to řešili vy?
díky za názor

Příspěvek upraven 09.08.18 v 15:22

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 09.08.18 15:05

Nešla bych.

Celina
Závislačka 4184 příspěvků 09.08.18 15:07

Dobrý nápad, zejména okolní maminky s dětmi budou mít radost, děti do vody prskají, kašlou, to by v tom byl čert, aby jste někomu nezpříjemnili prázdniny :roll:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 45337 příspěvků 09.08.18 15:07

@Valerie83 k bazenku nekam na zahradu, ppkud je moznost. Ale na koupaliste a plavat do vody bych nesla. Nebo se cabrat nekam k prirodnimu jo, kde neni takova koncentrace lidi, ale nepoustela bych do vody na plavani, no.

Alušáček
Závislačka 3393 příspěvků 09.08.18 15:19

@Valerie83 Já bych klidně šla,ale moje dítě je odolné… Každopádně asi ne někam kde je hlava na hlavě s ohledem na jiné děti,aby se nenakazily.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 09.08.18 15:22

Když jsem chodila do kojeneckého plavání s miminem, tak instruktorky hlásily, že pokud nejsou teploty, sopel ani kašel nevadí :nevim: Nevím, jestli to říkaly kvůli návštěvnosti, ale dala bych na svůj instinkt. Dcera je tento týden po nemoci a my třeba k vodě nechodíme, nechám to na další týden.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25828 příspěvků 09.08.18 15:53

šla bych, pokud tam není ledová voda.

marg
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 09.08.18 15:58

Jako že si ráno odkašlou? No tak to by mě ani nenapadlo uvažovat, jestli jít nebo ne. Samozřejmě bych šla. Kde je nejlíp teď? Na koupalku. Byt zavřená doma jenom kvůli tomu že párkrát zakašlou?
Edit: jsem zastánce léčení dobrou náladou.

Ariadne
Echt Kelišová 8759 příspěvků 3 inzeráty 09.08.18 16:09

Sla bych. Dcera mela podobny kasel a dle dr je ok a je to pry z veder a prechodu venku uvnitr. Vic bych je tam slunila,aby se prohrali a vzala dvoje plavky,aby se oblekali do suchych a mokre mezitim uschly

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 09.08.18 16:19

Já takový kašel mám asi měsíc. Nikdo to odeme doma nechytl…koupala jsem se normálně v bazénu na zahradě

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >