Jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valerie83
Kecalka 246 příspěvků 09.08.18 15:02
jít se koupat s mírnou rýmou /kašlem?

Ahoj, prosím o názor: naše 2 děti (3 a 5 let) mají už asi 14 dní mírný kašel (produktivní), převážně jen po ránu si odkašlávají. Není to ale u nich 100 % stav, normálně jsou bez kašle. Přemýšlím, jestli je dobrý nápad jít na koupaliště. Je pořád vedro, už nevíme, co dělat, na hřiště se jít nedá, doma je to taky úmorný. Jak byste to řešili vy?
díky za názor

Příspěvek upraven 09.08.18 v 15:22

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 09.08.18 15:05

Nešla bych.

Celina
Závislačka 3349 příspěvků 09.08.18 15:07

Dobrý nápad, zejména okolní maminky s dětmi budou mít radost, děti do vody prskají, kašlou, to by v tom byl čert, aby jste někomu nezpříjemnili prázdniny :roll:

blumen
Hvězda diskuse 41998 příspěvků 09.08.18 15:07

@Valerie83 k bazenku nekam na zahradu, ppkud je moznost. Ale na koupaliste a plavat do vody bych nesla. Nebo se cabrat nekam k prirodnimu jo, kde neni takova koncentrace lidi, ale nepoustela bych do vody na plavani, no.

Alušáček
Závislačka 3193 příspěvků 09.08.18 15:19

@Valerie83 Já bych klidně šla,ale moje dítě je odolné… Každopádně asi ne někam kde je hlava na hlavě s ohledem na jiné děti,aby se nenakazily.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 09.08.18 15:22

Když jsem chodila do kojeneckého plavání s miminem, tak instruktorky hlásily, že pokud nejsou teploty, sopel ani kašel nevadí :nevim: Nevím, jestli to říkaly kvůli návštěvnosti, ale dala bych na svůj instinkt. Dcera je tento týden po nemoci a my třeba k vodě nechodíme, nechám to na další týden.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25065 příspěvků 09.08.18 15:53

šla bych, pokud tam není ledová voda.

marg
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 09.08.18 15:58

Jako že si ráno odkašlou? No tak to by mě ani nenapadlo uvažovat, jestli jít nebo ne. Samozřejmě bych šla. Kde je nejlíp teď? Na koupalku. Byt zavřená doma jenom kvůli tomu že párkrát zakašlou?
Edit: jsem zastánce léčení dobrou náladou.

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 09.08.18 16:09

Sla bych. Dcera mela podobny kasel a dle dr je ok a je to pry z veder a prechodu venku uvnitr. Vic bych je tam slunila,aby se prohrali a vzala dvoje plavky,aby se oblekali do suchych a mokre mezitim uschly

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 16:19

Já takový kašel mám asi měsíc. Nikdo to odeme doma nechytl…koupala jsem se normálně v bazénu na zahradě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >