Reklama

Jít si po rozchodu pro věci k ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 00:37
Jít si po rozchodu pro věci k ex?

Ahoj, je to rok a půl co jsem se rozešla s bývalým. Chodili jsme spolu jen půl roku, byla to moje velká láska a vlastně do dneška ho stále miluju, pak jsem udelala spoustu chyb a rozešli jsme se, žili jsme spolu v zahraničí, já se hned po rozchodu vrátila do ČR a od te doby jsme se už nevideli, napsali jsme si jen k narozeninam a pak už ani to ne, nevím jestli je to náhoda ale musím příští týden pracovně odjet zrovna do města kde jsme spolu žili. Nechala jsem u nej spoustu osobních věci a tak jsem mu napsala ze tam budu a jestli ještě má moje věci doma, dávno jsem počítala s tím ze je vyhodil když vím, že má novou pritelkyni, napsal mi ze je stále má doma, tak jsem mu napsala jestli bych se pro ne mohla stavit, zatím neodpověděl, při te příležitosti bych se mu chtěla i za to co se mezi nama stalo a pokazilo omluvit a říct mu všechno osobně když jsem predtim neměla tu možnost, tak bych potřebovala radu jestli to není trapny jít si po roce a půl pro svoje věci i když jsou to maličkosti a omlouvat se mu i když na tom teď už nejspíš nezáleží, ale potřebovala bych to v sobě už uzavřít, a vlastně mu i říct jak mě to mrzí a ze ho pořad miluju, necekam ze mi hned padne do náruče to vůbec, ale možná by se mi ulevilo kdybych mu to všechno řekla jak to cítím upřímně, stejne nemam co ztratit a pak už se nejspíš nikdy neuvidíme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mrav
Extra třída :D 14484 příspěvků 04.08.18 00:46

Zajdi si jen pro ty věci a jestli tě pozve, dejte si kafe. Staré věci bych nevytahoval, je to uzavřená kapitola. :mavam:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 00:49

Taky bych šla nic na tom není

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 00:54

Já se právě cítím trapně,přece jen je to rok a půl a upřímně,nezáleží mi jen na těch věcech ale chci ho vidět,nechci vytahovat minulost ale přijde mi ze je to ve mne furt neuzavrene,ze jsem neměla příležitost mu říct proč se tak stalo,co jsem udelala atd a omluvit se

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 00:55

Tak právě proto bych šla aby se vše uzavřelo a bude ti líp

Petája
Kecalka 432 příspěvků 04.08.18 01:00

Holka, vy ho porad aspon trochu milujete, ze? Akorat se potom budete jeste vice trapit…Dejte si s nim sraz nekde v kavarne, nebo tak neco, at vam tam ty veci prinese. Pri te prilezitosti si s nim muzete promluvit, ale ja bych to byt vami nijak neprodluzovala, jak jsem jiz rikala, akorat to znovu bude o dalsim trapeni…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 01:32

Ano pořad ho miluju,ale nevím jestli se budu trápit víc když mu všechno neřeknu a neomluvim se než to nechat tak jak to je,a třeba taky když ho uvidím tak nebudu cítit nic,možná si ho jen idealizuju.. :nevim: Nevím proč to žák řeším stejne nemam co ztratit a pak ho nikdy už neuvidim ať mu řeknu cokoliv

alenka84
Neúnavná pisatelka 19031 příspěvků 04.08.18 06:30

Stavit se u něj pro věci určitě trapný není, vytahovat minulost a něco rozebírat (zvlášť po takový době) blbý je.

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7467 příspěvků 04.08.18 07:12

Pro věci bych určitě zašla a pri odchodu mezi dveřmi bych mu jednou větou řekla, že mě to mrzí, klidně bych se omluvila jestli máš za co, ale lásku bych mu nevyznávala. Jestli na to bude chtít reagovat tak ti třeba napíše.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 04.08.18 07:13

Pro věci se stavit klidně, omluvit se, říct, že tě některé věci z minulosti mrzí taky klidně. Citové výlevy směrem k němu po roce a půl rozhodně NE, pitvání se v minulosti NE, úlevu Ti to nepřinese, neuzavřeš to a jen se ztrapníš.

Eponna
Kecalka 104 příspěvků 04.08.18 07:32

Vyzvednutí věcí trapné není, ale rozchod bych nevytahovala (pokud se k němu nechcete vracet). Maximálně mu říct, že jste ráda, že je šťastný…A moc si to nemalujte, pravděpodobně tam jeho přítelkyně bude. Já bych si bývalou mého chlapa pohlídala, sice s úsměvem na tváři, ale dala bych jí jasně najevo, že tady její místo není. Tak se na to raději připravte, jestli ho máte pořád ráda, tohle by vás mohlo bolet.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2770 příspěvků 04.08.18 07:33

Bafni věci a vysmahni odtamtud. Chraň tě ruka páně abys mu tam vylivala srdce, jak ho miluješ. Po roce a půl to už je jiný člověk, ty miluješ jen tu představu o něm.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 04.08.18 07:40
@Helileli píše:
Bafni věci a vysmahni odtamtud. Chraň tě ruka páně abys mu tam vylivala srdce, jak ho miluješ. Po roce a půl to už je jiný člověk, ty miluješ jen tu představu o něm.

Presne tak.pro jeji dobro doufam,ze ji otevre jeho nova pritelkyne,poda tasku s vecma,zamava a znovu zavre.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 04.08.18 07:43

Přidávám se k ostatním, pro věci si zajít trapné není, pokud ti napsal, že je má. V jedné větě mu říct, že tě to mrzí a ať se má pěkně, ještě pochopím. Ale nic, prosím tě, nerozebírej! Fakt ne, nevracej se k minulosti, neotvírej staré rány, je to k ničemu, bude to trapné, ty nic neuzavřeš, jen se budeš cítit ještě hůř a budeš toho litovat. Pojmi to s úsměvem a ideálně rychle…

kelynka77
Kecalka 148 příspěvků 04.08.18 08:07

Tohle jsi taky ty?
https://www.emimino.cz/…valy-323971/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama