Jít ze vztahu do vztahu?

Anonymní
2.7.15 22:02

Jit ze vztahu do vztahu?

Ve vztahu nejsem spokojena, vaham jestli nehledat jinde. Soucasny vztah ukoncit nemuzu, tak bych rada nasla toho praveho, ktery se mi vyhyba. Casem bych pak soucasny vztah ukoncila, jelikoz me vysava.Ma s tim nekdo zkusenost? V soucasnem vztahu zazivam jen chlad a nepochopeni.Mame dite, takze rozchod neni jen tak, chce to pripravu, ale nechci mrhat casem. Anonymni

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lana Lanová
2.7.15 22:05

Jaký asi bude zájem o zadanou ženu s dítětem? Na sex je to dobrá partie, ale na vztah už tolik ne.

• Nahlásit
  • Citovat
26152
2.7.15 22:08
@Anonymní píše:
Ve vztahu nejsem spokojena, vaham jestli nehledat jinde. Soucasny vztah ukoncit nemuzu, tak bych rada nasla toho praveho, ktery se mi vyhyba. Casem bych pak soucasny vztah ukoncila, jelikoz me vysava.Ma s tim nekdo zkusenost? V soucasnem vztahu zazivam jen chlad a nepochopeni.Mame dite, takze rozchod neni jen tak, chce to pripravu, ale nechci mrhat casem. Anonymni

A ty ho nemůžeš ukončit z ekonomických důvodů nebo proč?
Z toho mála cos napsala, mi to přijde docela hnusně vych. caný, ale tak třeba okolnosti jsou takové, že je to jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22317
2.7.15 22:08

Zažila jsem to, ale jako svobodná bez dětí… a ne tak plánovaně jako ty, ale prostě to přišlo. Nový přišel dřív, než jsem se rozhoupala k rozchodu.
Začátky byly na nic. Byla jsem zamilovaná až po uši, ale starý vztah dozníval, i když nefungoval, ale ty roky, co jsme spolu byly se nedaly jen tak hodit za hlavu.
Ale každý to máme jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
2.7.15 22:13

Tak to je super nápad, začinat novej vztah plánovanou nevěrou :potlesk: jinak jo, jde přejít ze vztahu do vztahu, ale má to víceméně srovnatelnou šanci na úspěch jako vztah po pauze od vztahů…ale pokud jen hledáš sponzora, protože se nedokážes sama o sebe a své dítě postarat, tak to asi nebude žádná výhra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.15 22:14

@Malaga Je to zamindrakovany clovek.Rad me za vse kritizuje. A neustale vycita, jak a co vse musi pro nas delat.Uz spolu nespime, uplne se mi zhnusil. Rozmluva je na nic.Vzdy uz na chybu a druhy den je zase stejny.Ano z eko duvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.15 22:16

Momentalne by mi stacil i milenec, ktery by mi rekl povzbudiva slova. Milenec mi vzdy zvedl sebevedomi.

• Nahlásit
  • Citovat
26152
2.7.15 22:19
@Anonymní píše:
Momentalne by mi stacil i milenec, ktery by mi rekl povzbudiva slova. Milenec mi vzdy zvedl sebevedomi.

Tak je fajn, že už s milenci zkušenost máš, tak víš do čeho jdeš.
Mně osobně přijde jako lepší varianta popracovat na sobě, abys byla ekonomicky soběstačná, ale každý to má nastaveno jinak ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17213
2.7.15 22:20

Ja uz asi spim :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.15 22:22

@Gosi Nejde o sponzora, chci lasku nebo aspon pozitivni slova slyset.Doma jsem uz jak kus nabydku nedocenena. Potrebuju zvednout sebevedomi, abych se pripravila na rozchod se vsim vsudy a s tim, ze opravdu jeste spravni chlapi ziji. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2687
2.7.15 22:24
@Anonymní píše:
@Gosi Nejde o sponzora, chci lasku nebo aspon pozitivni slova slyset.Doma jsem uz jak kus nabydku nedocenena. Potrebuju zvednout sebevedomi, abych se pripravila na rozchod se vsim vsudy a s tim, ze opravdu jeste spravni chlapi ziji. :mrgreen:

No ten spravny chlap, ale bude asi chtit spravnou zenskou. :mrgreen: A z toho co jsi zatim napsala moc pozitivne nevyznivas. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
2.7.15 22:27
@Anonymní píše:

nepochopila jsem ze vztahu do vztahukdyž tohle nechceš ukončit a jiného asi nemáš, píšeš, že bys ráda našla toho pravého. Já jsem sama se synem, a nehledám vztah, zatím si jenom užívám, svobodu a to, že nemusím být s chlapem jen proto, aby nás měl kdo uživit. Na to chlapa nepotřebuju, abych nebyla soběstačná a musela s ním přežívat z finančních a materiálních důvodů, a uvnitř bych byla nešťastná. Jsem finančně nezávislá, dodalo mi to sebevědomí, a musím říct, že i muži to vycítí. A co mě hlavně dodává energii, že mám nabídky od o hodně mladších můžů (teda spíš chlapců), vyrazím si s nima. Takže já jsem matka a když je syn u otce, tak si užívám co to jde, a zase mě to naplní takovou energií - a po vztahu zatím netoužím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.15 22:43

@renda81 No ze vztahu do vztahu.Sice ten druhy by zacal jeste za funkce prvniho, ale byl by to prechod ze vztahu do vztahu.Po RD uz zvladnu vse financne sama.

• Nahlásit
  • Citovat
2.7.15 22:48

Taky se mi to jeví jen jako vychcanost…jak by bylo tobě, kdyby to na tebe partner takhle navlékl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
2.7.15 22:49
@Anonymní píše:
@renda81 No ze vztahu do vztahu.Sice ten druhy by zacal jeste za funkce prvniho, ale byl by to prechod ze vztahu do vztahu.Po RD uz zvladnu vse financne sama.

ty chceš být s někým jen proto, že nechceš být s manželem, ale ty si myslíš, že si někoho najdeš a on bude rád, že může živit tebe i dítě co není jeho. Já bych radši pořešila finance, najít si práci. Kolik je dítěti???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama