Jít znovu na rentgen? I po dvou měsících mi noha stále otéká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 04.12.18 12:07
Jít znovu na rentgen?

Ahoj holky. potrebuji radu. Asi tak před 2 měsíci jsem spadla že schodů. Jeli jsme na pohotovost kde mi udělali rtg. Nic zlomeneho jsem neměla. dali mi ortezu kterou jsem nosila asi 14 dní. ted po těch 2 měsících mi ale začala noha otekat pod prsty ne že spodní strany ale z vnitřní. Bolí to i když nechodím. Co to může být? mazu konopnou mastí a chladím. Mám jet znovu k lékaři?

Reakce:
S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 04.12.18 12:15

Asi jo. Nejlépe ortoped. Může udělat utz. Když to máte oteklé, tak to bolí i v noci?

Já měla něco podobného..ne z úrazu ale přetížení. Musela jsem chodit 3 měsíce o berlích, protože mi to nateklo i v klidu. Bylo to místo pod palcem a druhým prstem.

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 04.12.18 12:38

Já bych neváhala a šla hned.

Bývalý přítel si takhle blbě zlomil vnitřní kotník. Šel na rtg, nikdo nic nenašel, dali mu dlahu, kterou nosil 14 dní, ale jeho to teda bolelo pořád. A po 14 dnech zjistili, že se jenom někdo špatně podíval na rtg a jemu to špatně začalo srůstat, tak mu to museli lámat znovu. :nevim:

K lékaři bych jela a možná i k někomu jinému, přece jenom víc hlav víc ví. Můžeš mít klidně jenom poškozený vaz, ale zanedbávat by se to nemělo.

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 04.12.18 13:00

Ano - něco podobného se stalo známé. Vysekala se na lyžích, bolely ji záda. V nemocnici (tam někde v tramtárii na horách) udělali rentgen a že ok - že si má dát brufen. Za týden ji domů přišel omluvný dopis, ať nakluše do nemocnice, že má zlomený obratel, že to mladý doktor přehlédl. Jen díky tomu, že měla v té době fakt vymakaný zádový svaly neskončila na vozíku.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 04.12.18 13:08
@Popokatepetla píše:
Ano - něco podobného se stalo známé. Vysekala se na lyžích, bolely ji záda. V nemocnici (tam někde v tramtárii na horách) udělali rentgen a že ok - že si má dát brufen. Za týden ji domů přišel omluvný dopis, ať nakluše do nemocnice, že má zlomený obratel, že to mladý doktor přehlédl. Jen díky tomu, že měla v té době fakt vymakaný zádový svaly neskončila na vozíku.

8o 8o 8o to je síla teda, to měl mladý doktor tak špatné oči? Jak to, že jí okamžitě nevolali, telefon si nebrali? Nebo nenašli nějaký spěšnější kontakt než za týden?

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 04.12.18 13:08

Mně takhle jako dítěti přehlídli zlomený kotník. Až rodinný známý doktor to poznal, ale už jsem to měla srostlé. Prý špatně, ale ne tak, aby se to muselo lámat. Mám ten kotník dvakrát tak velký, jako druhý, ale problémy mi to naštěstí nedělá. Byl by to kardinální průšvih, protože druhou nohu mám v háji, tak aspoň tu jednu potřebuju :)
Takže být tebou zakladatelko, jdu do nemocnice znovu, ideálně jinam.

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 04.12.18 14:59

Ano, běž znovu k lékaři. Rentgenového záření z běžné existence v oblasti ČR dostaneš mnohem více, než z přístroje.

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 05.12.18 12:14

@pe-terka je to už pomalu 15 let zpátky, ale nechápal to tenkrát nikdo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >