Reklama

Jízda na koni v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iliss31
Kecalka 406 příspěvků 13.02.17 14:14
Jízda na koni v šestinedělí

Ahoj holky co už máte za sebou porod a miminko na světě.. :mavam:
Chci se zeptat Vy které jezdíte na koni jak jste to měli po porodu? kdy jste poprvé byly v sedle a jaké to bylo?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9605 příspěvků 13.02.17 14:25

Od prvního porodu ani jednou :( ale ja měla ošklivá poranění. Teď je to skoro sedm měsíců od druhého porodu a bohužel stále jezdit nemohu

Iliss31
Kecalka 406 příspěvků 13.02.17 14:29

@Tichošlápek to je mi líto..já už se moc těším do sedla, ale nemám kliďase, a je dlouho neježděný. i když vím že ho zvládnu, nevím co udělá moje tělo na otřesy a ochablé svaly taky asi ucítím.. 8o

Mišmiš
Kelišová 6448 příspěvků 13.02.17 14:30

Čau. Byla jsem tak ke konci 4tého týdne po porod na koni prvně, možná o chvilku dřív..už si tolik nepamatuji.. porod tedy normální, ne císař. Šitá jsem byla až na záda, kůň drobně pošahanec… :lol: ale tak lezla jsem na to..koňařka, že jo… :lol: bála jsem se co na to šití, ale v pohodě, nic zvláštního se nedělo.
Byla jsem tedy připravená, měla jsem na první měsíc takové ty vycpané kalhotky na ježdění a taky první měsíc jsme se courali a pak teprve pozvolna normální tréninky…

mattule
Závislačka 3194 příspěvků 13.02.17 14:41

@Iliss31 určitě doporučuju počkat víc ak šestinedělí, já si poprvý říkala, že se cítim ok, tak co, no následky dodnes a po druhém porodu jsem nebyla schopná jezdit 7měs.

Iliss31
Kecalka 406 příspěvků 13.02.17 16:18

Tedy radši počkám až po šestinedělí..ten můj hřebec je nevyzpytatelný :pankac:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 14.02.17 13:55

No určitě vyčkat po šestinedělí. Otřesy povolenému pánevnímu dnu vůbec nesvědčí a je zbytečné si koledovat o pokles dělohy, či něco podobné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama