Jízda na koni v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iliss31
Kecalka 408 příspěvků 13.02.17 14:14
Jízda na koni v šestinedělí

Ahoj holky co už máte za sebou porod a miminko na světě.. :mavam:
Chci se zeptat Vy které jezdíte na koni jak jste to měli po porodu? kdy jste poprvé byly v sedle a jaké to bylo?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 13.02.17 14:25

Od prvního porodu ani jednou :( ale ja měla ošklivá poranění. Teď je to skoro sedm měsíců od druhého porodu a bohužel stále jezdit nemohu

Iliss31
Kecalka 408 příspěvků 13.02.17 14:29

@Tichošlápek to je mi líto..já už se moc těším do sedla, ale nemám kliďase, a je dlouho neježděný. i když vím že ho zvládnu, nevím co udělá moje tělo na otřesy a ochablé svaly taky asi ucítím.. 8o

Mišmiš
Kelišová 6455 příspěvků 13.02.17 14:30

Čau. Byla jsem tak ke konci 4tého týdne po porod na koni prvně, možná o chvilku dřív..už si tolik nepamatuji.. porod tedy normální, ne císař. Šitá jsem byla až na záda, kůň drobně pošahanec… :lol: ale tak lezla jsem na to..koňařka, že jo… :lol: bála jsem se co na to šití, ale v pohodě, nic zvláštního se nedělo.
Byla jsem tedy připravená, měla jsem na první měsíc takové ty vycpané kalhotky na ježdění a taky první měsíc jsme se courali a pak teprve pozvolna normální tréninky…

mattule
Závislačka 3234 příspěvků 13.02.17 14:41

@Iliss31 určitě doporučuju počkat víc ak šestinedělí, já si poprvý říkala, že se cítim ok, tak co, no následky dodnes a po druhém porodu jsem nebyla schopná jezdit 7měs.

Iliss31
Kecalka 408 příspěvků 13.02.17 16:18

Tedy radši počkám až po šestinedělí..ten můj hřebec je nevyzpytatelný :pankac:

cverunka
Závislačka 2768 příspěvků 14.02.17 13:55

No určitě vyčkat po šestinedělí. Otřesy povolenému pánevnímu dnu vůbec nesvědčí a je zbytečné si koledovat o pokles dělohy, či něco podobné.

castala
Nováček 6 příspěvků 21.01.19 14:29

Ahoj maminky, přidávám se k diskuzi a ráda bych se zeptala, máte někdo zkušenosti s jízdou na koni a diastázou? Po prvním porodu (cca 2 měsíce) mám rozestup břišních svalů, do sedla se moc těším, cítím se dobře (chtěla jsem jezdit hned tři týdny po porodu, ale poslechla jsem, že to nebude úplně dobrý nápad)… A tak se spíš ptám, co ta diastáza? Na internetu jsem moc informací nenašla a než oslovím nějakou fyzio, ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti.

nabab
Kecalka 227 příspěvků 21.01.19 20:52

Tyjo holky, děsíte mě :/ Za 3 týdny mám termín a ráda bych v létě na závody. Nejezdím od půlky září a chybí mi to už… Ale šestinedělí hodlám dodržet určitě, nerada bych to nějak hrotila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >