Jižní Morava - aquapark s hezkým bazénem

47091
20.8.15 22:11

jizni Morava - aquapark s hezkym bazenem pro

Poradite vnitrni bazen ci aquapark do 70 km pd Brna, aby tam byl detsky bazen s teplou vodou, dostatecne veliky, i s vyskovym rozdilem (brouzdaliste i hlubsi voda) treba i se skluzavkou?

Zkouseli jsme ted s detmi uzasny Vodni svet v Koline a maji tam krasnou sekci pro deti, ktera vse toto splnovala…ale jsme z Moravy. Najde se neco takoveho i tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3910
20.8.15 22:25

Dražší ale super… Neříkejte, ze neznáte aqualand Moravia..pro děti bezva..brouzdaliště vevnitř i venku..se skluzavkou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
20.8.15 22:57

Kuřim? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
20.8.15 23:25

Kurim mam jako rezervu. Loni jsme tam byli, byl zrovna v odstavce skolni bazen, tak jsme vegetili v tom rekreacnim. Ale nebylo to uplne ono. V tom Koline je hodne velke brouzdaliste s chrlicema vody, a to je napojene na hlubsi bazen skluzavkou a schody, v hlubsim je 70 cm vody, je tam i detsky tobogan, to cele je dost velke a pritom utulne. Voda 32 stupnu. Proste to neni jen male plivatko v rohu arealu…ten, kdo to navrhl, u toho oppravdu myslel na deti.

Jeste me oslovila Olomouc. Jinak bida :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1800
20.8.15 23:43

Jsem teda ze severu Moravy, takze mi nejaky kilometr ujede - ale co Pasohlavky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21130
20.8.15 23:44

V Třebíči je fajn akvapark, i s dětským bazénem. A není daleko od Brna…když tak mrkni na web…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
21.8.15 00:09

My jezdíme do rakouska - Laa an der Thaya http://www.therme-laa.at/…rmenangebote je tam krásně teplá voda - 34°C, venkovní 28°C, slaná voda 36°C, jsou tam dva bazény pro děti, tobogán, bublinky, sauny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
21.8.15 15:06

Na Trebic jsem koukala, to brouzdaliste mi pripada jak plivatko :'( V Laa jsme byli, ale se ctyrletymi detmi uz to vychazi opravdu draho, to same ty Pasohlavky…i ldyz tam by se mozna dala vychytat nejaka cenova akce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama