Jizva na čele 11měsíčního miminka

70
24.6.15 08:27

Jizva na čele 11 měsíčního miminka

Ahoj maminky. Potřebovala bych radu ohledně jizvy na čele mojeho broučka. Začal před pár dny chodit a včera měl nehodu a rozbil si čelo o otopeni ma tam asi 3 cm jizvu a 3 stehy. Kdybych mohla nechala bych si pořezat obličej za něj aby tam on nic neměl tak si to vyčítam.
Prosím o radu co na jizvyčku aby byla co nejmíň vydět. Děkuji moc za vaše rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.15 08:34

Bi-oil

Ahoj. Já nedám dopustit na Bi-oil. Moje čtyřletá dcera si rozsekla čelo o roh stolu, měla taky 3 stehy. Po týdnu ji stehy vytáhli a já začala poctivě 2× denně mazat olejíčkem a dnes byste sotva trefili, kde ta rána byla! Bi-oil se dá sehnat třeba v drogerii DM. Já jsem ho používala i na těhotenské bříško a nemám jedinou strii… Takže opravdu moooooc pro synka doporučuji!!! Ať je brzičko ok!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
24.6.15 08:34

To se bohuzel stane, ani nevis jak :,( Hlavne, ze se nestalo nic vaznejsiho…
Nam vzdycky doporucovali jizvu masirovat, vyskvarila jsem sadlo. Dle mych zkusenosti opravdu nejlepsi :palec: A neboj ono se to casem ztrati. Hlavne, ze je maly v poradku! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
24.6.15 08:37

@baibr Toho ještě bude. Neblbni. Malej měl modrou a odřenou hlavu pořád(když se dívám zpětně na fotky, tak nemá jedinou bez nějaké „značky“ na hlavě :mrgreen: ). Je to holt kluk, holky nikdy modřinu na hlavě neměly :nevim:. Nech to být, zahojí se mu to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
24.6.15 08:56

Děkuji za rady a podporu vyzkouším vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.6.15 08:58

Tak drazsi varianta jsou masti primo na jizvy, ja jsem slysela chvalu na tenhle:
http://www.heureka.cz/?…
levnejsi varianta je to sadlo nebo vazelina, mesickova mast atd. dolezite je hlavne promastovat a masirovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
24.6.15 09:00

Uklidnim te, dcera si rozsekla celo o vanocich - dva stehy. Mazali jsme mesickovou vazelinou a po pul roce uz jizva neni temer videt. Oproti jizvickam, co ma uz dva roky po nestovicich se tahle hojila daleko lepe, po nestovicich jsou viditelne stale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
24.6.15 09:07

Opravdu děkuji. Doufám že mu to pomuže a nezůstane mu tam opravdu nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
24.6.15 09:09

Syn má na kořeni nosu jizvu po neštovicích, už mu asi zůstane. Je mu šest a od mala říká, že každý správný chlap má jizvu, tak kdyby se mu to na čele nezahojilo úplně, může s tím aspoň machrovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
24.6.15 09:16

Sádlo. Já doporučují jediné sádlo. Synek ma po operaci srdce, jizva pres cely hrudník a všichni doktoři chválí, jak ji ma krásnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4045
24.6.15 10:42

Ahoj, já nedám dopustit na zázračný kelímek od Oriflame. Syn si vloni rozbil bradu a každý den jsem 3× masírovala a mazala a dnes to je vidět jen minimálně… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama