Jizva po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 12:49

Jizva po porodu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je to asi rok a půl co jsem rodila podruhé, porod byl v pořádku nebyl žádný nástřich ale přece jen sem byla trochu natržena malý měl a má hodně velikou hlavičku, takže mi to paní doktorka zašila ten kousíček vše bylo v pořádku hojilo se to jak má jak sem byla zvyklá i u prvního porodu ale rok a půl zpět sem začala mit problemy úplně mi zrudla začala být citlivá a přešlo to až do stavu kdy pro mě bylo nesmírně bolestivé se vyčůrat protože jak to teklo podél jizvy neskutečně to řezalo, jen pouhé roztažení nohou bylo bolestivé, k tomu se pak přidala i mykóza, takže sem ji zalecila a šla k své gynekolozce která řekla že už je to vše v pořádku že jizva vypadá dobře že to bylo způsobeno asi tou mykozou jenže za měsíc znova a přišlo mi že se to každý měsíc vrací je to neskutečna bolest, řeže to jak žiletka při čůrání, o sexu ani nemluvím ten je nereálný úplně už jakou dobu, co mám dělat? Nemám ráda doktory a to doprošování se o jejich čas, mám z nich fobií a jeslri mi zas řekne že jyzva je v pořádku tak nevím co dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66398
4.1.22 12:55

Rozhodně znovu k Dr.. evidentně je tam problém, může jít i nějaké bakterie atd. a t dlouhodobě brání v zahojení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat