jizvicky na brise 3 mes. po porodu!?

123
28.1.05 22:59

jizvicky na brise 3 mes. po porodu!?

ahoj holky,
dnes sem s hruuuuzou :cry: zjistila, ze se mi udelaly jizvicky na brise. cele tehotenstvi nic a tedka tohle :? . behem tehotenstvi jsem mazala bricho Bonalem a kalciovkou. jsem 3,5 mesice po porodu. nemate nejakou radu nebo zkusenost. co se tyka me vahy, tak jsem behem sestinedeli zhubla na svou normalni vahu a tedka mam jeste o cca dalsi 3 kila min.
diky a papa
ivana :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.1.05 11:47

Já jsem si jizvičky našla taky až po porodu, každý den je dvakrát mažu Bonelou, myslím, že je tam napsáno, že během těhotenství stačí mazat jednou denně, to jsem dělala já, ale asi jsem to měla mazat víckrát. Teď už jsem skoro rok po porodu a jizvičky mi zmizely a v mazání dále pokračuji. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
3321
29.1.05 12:24

Ahojte,

já jsem 37tt a objevila jsem si strie na bříšku(a taky na bocích a prsou),bohužel je to dáno kvalitou kůže a nic moc s tím nenaděláme.Mažu selé těhu skoro pořád-dryhými krémy,olejem…astejně se udělaly.Mažu dále aby se nenadělaly ještě více.
Strie už nikdy nezmizí,ale zesvětlají a můžou se stáhnout.Záleží jaké jsou-já je mám drobné,tenké a krátké ale viděla jsem u kamarádek že mohou být i 1,5cm hrubé a dlouhé až třeba 10cm-ty se hojí hůř a dělajípotom na břiše varhánky.
Prý je dobrý pak mazat krémem z Vichy na strie-je sice drahý(550kč)ale výseldky jsou vidět celkem brzy(pokud jsou jizvy dost fialové pak světlají až rok)a díky Vichy blednou rychleji.
No snad jsem vám trochu poradila-já do krému Vichy jdu a už se taky těším na solárko…na to půjdu co nejdříve to půjde :)

Tak pa Gabka a Štěpánek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama