Jizvy 4 roky po operaci bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 375 příspěvků 08.01.18 11:48
jizvy 4 roky po operaci bolí

Ahojte,
mám dotaz, bolí vás někdy jizvy ze straších operací? před 4 lety jsem z pravé nohy byla tahat křečáky a poslední dobou mě strašně bolí jizva v třísle, je to v místě kde je právě šev kalhotek, nebo okraj kalhotek, než šev a v tom místě to dost bolí, když se třeba holím, tak po přejetí strojku mě v tom tak zvláštně zatrne, jednu dobu ta jizva ze začátku byla úplně pěkná, vybledlá ale cca od léta ji mám začervenalou, někdy až do fialova, taková zapálená, dívala jsem se pořádně, zda mi do ní třeba nezarůstají chlupy, nebo jestli tam něco není nebo tak, ale nikde jsem nic nenašla a bolívá mě to, i na dotek, třeba když s manželem máme chvilku, a přejede mi rukou po řom třísle tak to dost bolí…ostatní jizvy na noze bolí když si na ně zatlačím prsty :think: a od podzimu cítím někdy bolest v místech kde ty žíly předtím byly, všimla jsem si že se mi dělají další, ale zatím jsou jen jakoby vidět modré žíly, nic není ještě vystouplé.

Reklama

Reakce:

Jagwa
Kecalka 183 příspěvků 08.01.18 12:02

Zrovna před pár dny mě začala bolet jizva po operaci žlučníku, rok po operaci :nevim:

barrbucha
Kecalka 375 příspěvků 08.01.18 12:47

Zajímavé, že…přitom hojit se mi vše hojilo rychle, bez komplikací… :roll: to samé, před rokem mi praskla kůže kolem jizvičky na břiše když jsem byla asi před 5 lety na laparoskopii, tak po tom jednom vpichu se mi udělali takové ty podkožní prasklinky, fialové…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama