Jizvy 4 roky po operaci bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 08.01.18 11:48
jizvy 4 roky po operaci bolí

Ahojte,
mám dotaz, bolí vás někdy jizvy ze straších operací? před 4 lety jsem z pravé nohy byla tahat křečáky a poslední dobou mě strašně bolí jizva v třísle, je to v místě kde je právě šev kalhotek, nebo okraj kalhotek, než šev a v tom místě to dost bolí, když se třeba holím, tak po přejetí strojku mě v tom tak zvláštně zatrne, jednu dobu ta jizva ze začátku byla úplně pěkná, vybledlá ale cca od léta ji mám začervenalou, někdy až do fialova, taková zapálená, dívala jsem se pořádně, zda mi do ní třeba nezarůstají chlupy, nebo jestli tam něco není nebo tak, ale nikde jsem nic nenašla a bolívá mě to, i na dotek, třeba když s manželem máme chvilku, a přejede mi rukou po řom třísle tak to dost bolí…ostatní jizvy na noze bolí když si na ně zatlačím prsty :think: a od podzimu cítím někdy bolest v místech kde ty žíly předtím byly, všimla jsem si že se mi dělají další, ale zatím jsou jen jakoby vidět modré žíly, nic není ještě vystouplé.

Reakce:
Jagwa
Kecalka 283 příspěvků 08.01.18 12:02

Zrovna před pár dny mě začala bolet jizva po operaci žlučníku, rok po operaci :nevim:

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 08.01.18 12:47

Zajímavé, že…přitom hojit se mi vše hojilo rychle, bez komplikací… :roll: to samé, před rokem mi praskla kůže kolem jizvičky na břiše když jsem byla asi před 5 lety na laparoskopii, tak po tom jednom vpichu se mi udělali takové ty podkožní prasklinky, fialové…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >