Jizvy na nohách - co na zesvětlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicetan
Stálice 74 příspěvků 07.05.18 22:34
Jizvy na nohách - co na zesvětlení?

Ahoj děvčata,

nemáte tip na něco, co by dokázalo zesvětlit jizvy na nohách/po těle? Na obličeji nemám nic, ale na zbytku těla mi stačí malý pupínek a hned mám jizvu. Ani se mi teď na léto nechce nosit nic jiného než dlouhé kalhoty, protože ty nohy jsou fakt bída…

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 07.05.18 22:48

Mmm, měla jsem to podobné na rukách a jediné, co pomohlo, byl čas. Dále olejuji jojobovým olejem. Drahé mastičky mi nepomohly, opalovací krém tragédie.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 07.05.18 22:55

A myslíš, že kolemjdoucí řeší tvoje jizvy? :nevim:
Upřímně nevím, ale já fakt neřeším, kde má jaká ženská pupínek, chloupek nebo jizvu… ani si neumím představit vzdálenost, na kterou to vůbec jde vidět :) Ne každý ti na nohy kouká z toho půl metru jako ty sama :D

Sama s radostí chodím v minisukni s jizvou po úrazu kolene 6×6cm, takže nezamalovatelnou čímkoliv - a kromě mojí nátury s..t na lidi jsem si opravdu nevšimla, že by toho kohokoliv pohoršovalo nebo vůbec zajímalo :D

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 07.05.18 23:20
@LAlezane píše:
Upřímně nevím, ale já fakt neřeším, kde má jaká ženská pupínek, chloupek nebo jizvu… ani si neumím představit vzdálenost, na kterou to vůbec jde vidět :) Ne každý ti na nohy kouká z toho půl metru jako ty sama :DSama s radostí chodím v minisukni s jizvou po úrazu kolene 6×6cm, takže nezamalovatelnou čímkoliv - a kromě mojí nátury s..t na lidi jsem si opravdu nevšimla, že by toho kohokoliv pohoršovalo nebo vůbec zajímalo :D

Správně, zní to jako klišé, ale důležité je, jaký je člověk uvnitř, nic víc ani nic míň.

nicetan
Stálice 74 příspěvků 08.05.18 00:13
@LAlezane píše:
Upřímně nevím, ale já fakt neřeším, kde má jaká ženská pupínek, chloupek nebo jizvu… ani si neumím představit vzdálenost, na kterou to vůbec jde vidět :) Ne každý ti na nohy kouká z toho půl metru jako ty sama :DSama s radostí chodím v minisukni s jizvou po úrazu kolene 6×6cm, takže nezamalovatelnou čímkoliv - a kromě mojí nátury s..t na lidi jsem si opravdu nevšimla, že by toho kohokoliv pohoršovalo nebo vůbec zajímalo :D

Rozumím tomu, ale jsou fakt ještě růžové a na těch mých bílých nohách je to jak pěst na oko :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama