Jizvy po akné - léčba

Anonymní
24.4.20 09:47

Jizvy po akné-léčba

Ahoj, Dobrý den,
tak dva roky zpátky jsem měla neskutečně moc akné. Dnes se už jen sem tam nějaké objeví. Ale více mě trápí jizvy co mi po akné zůstali. Některé jsou malé a skoro neviditelné, ale najdou se i výjimky, které jsou viditelné i z větší vzdálenosti. Ráda bych se jich zbavila nějakou jinou cestou neš leisrem. Nemáte někdo odzkoušenou nějakou mast či krém, který na to pomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17920
24.4.20 09:58

Primárně je potřebuješ masírovat a mazat. Zkusila bych postupně vmasírovat do obličeje tubu Contractubexu a pak něco hodně hydratačního, ale klíčové je věnovat každý den dostatečný čas oné masáži obličeje, které pomůže lepšímu prokrvení,

Jednou týdně pak nějaký enzymatický peeling - třeba

https://www.dm.cz/…7043775.html

Praktikuj to takhle čtvrt roku a měly by ty jizvy být méně viditelné.

Další krok je pak začít případně chodit do kosmetického salonu na ultrazvukovou špachtli nebo mikrojehličky. To už nepatří do domácí péče.

Pokud ani to nebude stačit, tak holt u dermatologa zákroky jako je laser a nebo kyroterapie, které nemůže provádět ani kosmetička, ale musí to dělat lékař.

Jo a hlavně už si žádné další pupínka nenípat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
25.5.20 19:03

Ahoj, na laseru jsem byla a nezabrali. Ted budu zkouset ty mikrojehlicky. Jinak si myslim, ze zadny krem ti jizvy nevyhladi. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat