Jizvy po sebepoškozování a tetování

Anonymní
16.5.20 14:20

Jizvy po sebepoškozování a tetování

Zdravím holky, chci se zeptat, jestli jste některá šla na tetování přes jizvy od sebepoškozování.. :roll: Mám je už přes deset let na ruce a jde to dost vidět, Nechci si připomínat tu dobu, kdy k tomu došlo, ale stydím se jít přímo do salonu, aby se mi nevysmáli… :( Budu vděčná za vaše zkušenosti, případně fotky, zda jste už některá na tetování přes jizvy šla. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.5.20 14:33

Tak to bych taky ráda vedela :) jsem na tom úplně stejně :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 14:50

Taky bych to nějak decentně překryla. Myslím, že se ti v salonu nikdo nevysměje.

• Citovat
  • Nahlásit
24550
16.5.20 15:02

Tak od sebeposkozovani ne, ale od oskliveho urazu sikovny tater pretetoval, ze zadna jizva ani neni poznat. Smat se ti nikdo nebude, jsi zakaznik, to je jako ldyby se ti kadernice vysmivala, ze sis kdysy nabarvila vlasy doma :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34694
16.5.20 15:18
@Anonymní píše:
Zdravím holky, chci se zeptat, jestli jste některá šla na tetování přes jizvy od sebepoškozování.. :roll: Mám je už přes deset let na ruce a jde to dost vidět, Nechci si připomínat tu dobu, kdy k tomu došlo, ale stydím se jít přímo do salonu, aby se mi nevysmáli… :( Budu vděčná za vaše zkušenosti, případně fotky, zda jste už některá na tetování přes jizvy šla. :kytka:

Spíš bych se pokusila to zmírnit nějakým laserovým ošetřením. Zeptala bych se v „kosmeťáku“. Ale já nejsem příznivce tetování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 15:37
@Anonymní píše:
Tak to bych taky ráda vedela :) jsem na tom úplně stejně :)

Jsem moc ráda, že v tom nejsem sama
:srdce: Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 15:38
@Anonymní píše:
Taky bych to nějak decentně překryla. Myslím, že se ti v salonu nikdo nevysměje.

Děkuji za podporu! :hug: Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 15:39

@Kriss Tina Já se právě bojím, že to nepůjde a budou na mě blbě hledět.. A neměla bys fotku? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 15:40

@Russet To je zajímavý nápad, tohle mě nenapadlo.. :think: Děkuju :srdce: L

• Citovat
  • Nahlásit
2
16.5.20 15:45

Pokud půjdeš k nějakému solidnímu tatérovi, bude podle mě stoprocentně chápavý. Každý má nějakou minulost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 16:54

Ano, určitě v tom nejsi sama, také mám nehezké jizvy na předloktí a jelikož pracuji ve zdravotnictví, často mi lidé na ruce koukají. Myslím, že dobrý tatér ti to hezky zakryje. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
703
17.5.20 12:05
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.7.20 21:18

Dobrý večer. Já mám bohužel taky jizvy od sebep… Po letech jsem si na to dala tetování. Jména děti, jenže jizvy vystoupily a zvědavé okolí pak zkoumá tetování no a samozřejmě pak si spíš všimne jizev.. :think: mám vic tetování, popravdě už neřeším okolí. Všichni mají něco a kolikrát horší než to co vidět nám.. Takže záleží jaké máš jizvy.. Tetování to určitě moc neskryje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat