Zajímavé jméno pro přijmení Novák/Nováková

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

boball
Echt Kelišová 9171 příspěvků 08.02.14 11:02
@Monika1984 píše:
@kometa32 A to jsem právě nechtěla, abych malou nemohla ošidit o dárky :D
Mám kamarádku, narodila se 7.2. a jmenuje se Veronika, za to bych vraždila :twisted:

Moje dcera se narodila 6.2 a kvůli tomu se Veronika nejmenuje :)

Marjorie_Simpson
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 09.02.14 16:49
@brumdinka píše:
@Monika1984 jo souhlas anebo znám i Adama co se narodil 24.12…@Marjori­e_Simpson sorry ale pro ty děti to kravina není…jen jsem chtěla napsat, že prostě někteří rodiče vůbe nemyslí na to, že s tím jménem jejich dítě bude žít celej život a dají ho jen pro to, že je zrovna modní nebo to viděli v nějakém praštěném seriálu :roll:…viz. v nedávné době časté dávání jména Esmeralda :zed:

Ale jména řeší hlavně dospělí a děti to bohužel pochytí a už to jede :,(
Někomu se prostě líbí nějaké neobvyklé jméno (třeba kvůli tomu, že to bere jako ROZLIŠOVACÍ funkce) a lidi ho pak za to haní :pocitac:, že musí být něco extra, i když to třeba vůbec není pravda. Naozaj to nechápu.

kometa32
Extra třída :D 13151 příspěvků 09.02.14 20:01

Esmeralda je fajn :lol:

Burj Chalifa
Generální žvanilka 24567 příspěvků 09.02.14 20:01
@kometa32 píše:
Esmeralda je fajn :lol:

Mordechaj taktéž.

kometa32
Extra třída :D 13151 příspěvků 09.02.14 20:02
@Burj Chalifa píše:
Mordechaj taktéž.

To byla královna, ne? :palec:

Sandra752  09.02.14 21:14

Já mám svátek 23.8 a narozeniny 27.8 a nikdy mi to nevadilo. A nechapu, proč se to tak řeší :mrgreen:

Anonymní  14.09.17 00:16

Zdravím, potřebovala bych malou radu se jménem pro kluka :) máme doma Daniela Nováka. Svátek 17.12 a narozeniny 26.12. (termín jsem měla v půlce ledna), což chápu není žádná omluva pro tak zběsilé rozhodnutí že má vše u sebe. Pro holku jsme měli vybrané jméno Natálie a ta má svátek 21.12. takže zběsilé tak jako tak. Ale u toho kluka to bylo jediné na čem jsme se shodli. No a termín pro druhého kluka je na konci ledna a jméno sice záhadně vybrané předem už snad od porodu prvního, ale nějak začínám váhat. Měl by to být David Novák. Opět zběsilé rozhodnutí v případě dřívějšího porodu, ale zase si kluci nebudou tolik závidět. Jenže nějak mi to přijde krátké, Daniel Novák se mi líbí moc ale David Novák už tolik ne. Jména co končí na N a na K rozhodně nechci i když se mi i některá líbí a tatínek je Karel a toho taky nechceme. Další věc je že budou mít stejné iniciály a Danielovi doma říkáme Daní a Davidovi bychom asi říkali Daví.. :roll: Tak nějak potřebuji ujistit že to tak mám nechat, nebo bych potřebovala poradit jméno, které nebude staré české (Josef, Bohumil) ale ani cizí (Noel, Simon) ale aby se třeba dalo vyslovit v zahraničí, což ten David jde no.. A že je všude Danielů a Davidů hodně mi zrovna nepřijde, protože ani já a ani partner žádného neznáme ani mezi přáteli ani mezi jejich dětmi.
Prosím o zachování anonymu kvůli podrobnostem o datech a jménech rodiny.
 Lenka

Anna766
Hvězda diskuse 44729 příspěvků 14.09.17 00:26

Dominik

Veverko
Kecalka 203 příspěvků 14.09.17 06:00

Mne se vase rozhodnuti pro Davida libi a uz bych nemenila. Jsem zastancem toho, ze kdyz to jmeno chcete, citite, ze je to ono, tak neni duvod jenom kvuli blizkemu terminu porodu cokoliv menit a vybirat nasilu jmeno v rozestupu pul roku.
Davida Novaka jsem mela na zakladce spoluzaka. Hezky to k sobe ladi a kratke neni :)

dyňa
Kecalka 172 příspěvků 14.09.17 06:39

A co Dalibor?(Daja?)

speedyy
Echt Kelišová 9327 příspěvků 1 inzerát 14.09.17 06:52

Já bych Davida dala ;) Také jsme ho měli ve výběru. Nakonec máme Daniela, svátek má 17.12. a narozeniny 10.12. David Novák se mi líbi stejne jako Daniel Novák :palec:

allluck
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 14.09.17 06:55

Co Denis?

ohlodana_broskev
Stálice 84 příspěvků 14.09.17 07:16

Denis
Dominik (ja vim konec na K :D )
Damian :srdce: :srdce: :srdce:
Darek :srdce: :srdce: :srdce:..pak jde taky Dušan:D :D

Jinak me se k prijmeni Novak (ja znam jenom teda Miloše Nováka) vybavil Pavel..nevim proc :D

Motýlice
Kelišová 5023 příspěvků 14.09.17 08:02

David je v pohodě. Exotičtějším jménům bych se v případě Nováka vyhla. Navíc mně osobně se líbí, když mají sourozenci stejné iniciály. Takže to ladí i k Danielovi. ;)

divine woman
Kelišová 5509 příspěvků 14.09.17 08:11

Mě napadlo jako první Radovan :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Všichni překonáme strach, ale nesmíme ho zazdít, říká sociální pedagožka

Láska. Hledání. Rozvod. Handicap. Puberta. Strach. Zoufalství. Zranění.... číst dále >

Devadesátky jsou zpět. Vrací se vysmívaná ledvinka

Malou kabelku, která se připíná k pasu či na boky, měl alespoň jednou za... číst dále >

Reklama