Jména v rodině na stejné písmeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aliana
Stálice 52 příspěvků 30.04.19 19:56
Jména v rodině na stejné písmeno

Možná vtipná otázka, ale přemýšlím nad tím.. Já a partner máme křestní jména začínající na stejné písmenko, a syn se jmenuje po partnerovi, tudíž taky ma začáteční písmenko jména stejné. Všichni začínáme na stejné písmeno :D, a já přemýšlím, že pokud bude někdy druhé dítko, jestli už v tom zůstat a pojmenovat ho taky od stejného písmena, nebo jestli je to úplně jedno. Podepisujem se tak třeba příbuzným do smsek, jakože např. M+M+M a teď by to druhé dítko jako jediné mělo jiné písmenko na začátku jména :D… Řeším blbosti, že

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 11060 příspěvků 30.04.19 19:58

Neřešíš blbost, taky bych se nad tím takto zamýšlela.
Držela bych se písmene M ve vašem případě.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 30.04.19 19:59
@Aliana píše:
Možná vtipná otázka, ale přemýšlím nad tím.. Já a partner máme křestní jména začínající na stejné písmenko, a syn se jmenuje po partnerovi, tudíž taky ma začáteční písmenko jména stejné. Všichni začínáme na stejné písmeno :D, a já přemýšlím, že pokud bude někdy druhé dítko, jestli už v tom zůstat a pojmenovat ho taky od stejného písmena, nebo jestli je to úplně jedno. Podepisujem se tak třeba příbuzným do smsek, jakože např. M+M+M a teď by to druhé dítko jako jediné mělo jiné písmenko na začátku jména :DŘeším blbosti, že
:lol: řešíš no. Tak proč ne, hezkých jmen od „M“ je. Tak aby další dítko „netrhalo“ partu.
chaela
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 2 inzeráty 30.04.19 20:00

Já bych to cíleně nedělala, ale kdyby to vyšlo náhodou, tak bych to neřešila. Prakticky je to leda ve školce, u podepsaného oblečení. Jinak je to asi úplně jedno. Jméno vybíráme podle jiných kritérií, tohle by mě nikdy nenapadlo.

sara1000
Kelišová 5617 příspěvků 30.04.19 20:00

Ja bych se to tak snazila vymyslet.Ja dve dcery a obe od A. Prvni jsme proste vymysleli a druhou vybirali cilene od A.
Ale ja to resila kvuli obleceni.Vse podedila a na vsem skolkovem jsou inicialy :lol:

Aliana
Stálice 52 příspěvků 30.04.19 20:04

Tak mě to taky nikdy dřív nenapadlo, bych podle tohoto někdy vybírala jméno. Akorát jsem tedy to M dala jako příklad, ve skutečnosti je to jiné písmenko :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 30.04.19 20:05

Já chci všechny děti od stejného písmene, zatím 2 synové jsou, ale já s chlapem začínáme každý na jiné :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14322 příspěvků 30.04.19 20:06

Resis :) ale jsou to hezké blbosti. Já bych se tím neřídila, jenže bych ani nedala jméno po otci, takže zjevně přemýšlíme jinak :grin:

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 30.04.19 20:08

Tak kdyby mi padlo do oka jméno od M, určitě bych ho dala.

Sany80s
Kelišová 7320 příspěvků 30.04.19 20:12

Jmen na M je docela dost a pěkných, tak proč ne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 30.04.19 20:13

Pokud se ti nějaké takové líbí, klidně dej :think: Jen by bylo praktické, aby následující hláska už byla jiná, pro odlišení třeba v těch SMSkách! Aby nebyli samí MA+MA, ale třeba MA+MI

Monchichik
Echt Kelišová 8302 příspěvků 30.04.19 20:18

Hledala bych záměrně i třetí od toho stejného písmenka…já mám teda první dva na jedno písmenko, poslední je bohužel na jiné, protože od toho písmena se mi už žádné jiné nelíbilo…

moje prdelky
Závislačka 3707 příspěvků 30.04.19 20:22

@Aliana My máme 4 děti, naše 3 biologičtí jsou všichni na stejné písmeno, u nás taky M, my s manželem jsme taky M a jen holčička v pěstounce je na K, tu jsem nechtěla přejmenovávat. Takže se podepisujeme M+M+M+M+K+MM, nejmladší má dvě jména a obě na M. Mě se to tak líbí a nikdy jsme nepřemýšleli nad jmény začínajícími na jiné písmenko.

Jana206
Nadpozemská drbna 27358 příspěvků 30.04.19 20:30

Znám rodinu, která to tak mela a stejně se rodice rozvedli, kdyz byly deti už odrostlejsi, na druhem stupni :mrgreen: Udelej to jak to citis, já bych se toho striktne nedrzela, druhé dítě nemusí být poslední :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 27358 příspěvků 30.04.19 20:32

A já teda do sms nepodepisuju celou rodinu :mrgreen: Co se týče přání k různým prilezitostem, vyuzivam uz jiné komunikacni kanaly než sms.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama