Jméno a jeho tvarování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezie231
Kecalka 302 příspěvků 04.05.18 16:36
Jméno a jeho tvarování

Ahojte, možná už to někde bylo ale nenašla jsem. Máte někdo náký odkaz na stránky kde jsou jména a u nich rovnou napsaný i jejich zdrobněliny jak se dá to jméno vyslovovat (tvarovat)? Tenkrát když jsem čekala prvního syna tak jsem takovou stránku našla, ale ted nic takového najít nemůžu :nevim:

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24687 příspěvků 04.05.18 16:44

@Terezie231 Treba tady. Vyhledas konkretni jmeno a u nej mas varianty.

Terezie231
Kecalka 302 příspěvků 04.05.18 16:46

@fragola super díky

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 04.05.18 16:48

Jo, ten Babyweb je super. Já hledám ale třeba i tak, že dám prostě vyhledat „jméno domácky“, vyjede toho plno. Je potřeba koukat na různé stránky, ne všude je všechno (což ani nejde) ;)

Run
Generální žvanilka 20455 příspěvků 04.05.18 16:58

To prostě nějak vyplyne, ne?

Run
Generální žvanilka 20455 příspěvků 04.05.18 17:00

Já třeba hledala krátké jméno a skoro od narození jí říkáme daleko delší dá se říct zdrobnělinou :mrgreen: Stejně tak kocour.. Chtěli jsme něco krátkého a nakonec mu všichni říkají daleko delšíma odvozeninama :lol:

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 04.05.18 17:08
@Run píše:
To prostě nějak vyplyne, ne?

Asi tak. Nepotřebuju radit, jak mám zdrobňovat jméno :roll: Stejně mu říkám všelijak…

Terezie231
Kecalka 302 příspěvků 04.05.18 17:10

Nejde mi přímo o to aby to jméno bylo co nejkratší, ale celkově jak se dá různě tvarovat. Jasně že něco vyplyne ale je i pár jmen že na to moc tvarů vymyslet ani nejde.Tak mě to zajímá :lol: No je škoda že neni žádná taková stránka kde jsou jména z českého kalendáře a tam všechny varianty k jménům :) Třeba tady na tom Babyweb zrovna u jména Dominik ani nic neni. Ne že by mě zrovna tohle jméno zajímalo to už mám doma skoro 5 let :)

Terezie231
Kecalka 302 příspěvků 04.05.18 17:11

@Russet Nepotřebuju radit jen mě to zajímá a za kouknutí přece člověk nic nedá ne?

Serpentini
Kecalka 312 příspěvků 04.05.18 17:21

Mě by třeba zajimalo jak se dá tvarovat jméno Nina. Jednu znám a všichni ji říkají Nino :nevim:

Terezie231
Kecalka 302 příspěvků 04.05.18 18:20

@Serpentini Také jednu znám a hodně jí říkaj Ninuš

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15008 příspěvků 04.05.18 18:24
@Serpentini píše:
Mě by třeba zajimalo jak se dá tvarovat jméno Nina. Jednu znám a všichni ji říkají Nino :nevim:

ninuško, ninuš, ninko :think:

Příspěvek upraven 04.05.18 v 18:24

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 04.05.18 18:24
@Serpentini píše:
Mě by třeba zajimalo jak se dá tvarovat jméno Nina. Jednu znám a všichni ji říkají Nino :nevim:

My mame Ninu :palec: rikame ji Nino, Ninko, Ninusko, Ninule, Ninus.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama