Jméno Adelina pro česko-španělskou holčičku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:20
Jmeno Adelina pro cesko-spanelskou holcicku

Ahoj! Ci rikate na tohle jmeno? ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.11.17 20:21

A jak se to čte? Adelajna nebo Adelína? Nebyla by rovnou lepší Adéla nebo Adele, ať to má ten zahraniční punc?

Bábrdl
Generální žvanilka 20486 příspěvků 28.11.17 20:22
@klaritaaa píše:

Hezké. tady bude pro všechny stejně Adélka, ale hezké.

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:23
@Paola21 píše:
A jak se to čte? Adelajna nebo Adelína? Nebyla by rovnou lepší Adéla nebo Adele, ať to má ten zahraniční punc?

Vyslovnost Adelina- jak se pise, je to tak i ve spanelstine

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:25

@Paola21 Adela nechce pritel a Adel se mi nelibi, ze uz to neni cesky… cesko-spanelske prijmeni a anglicke jmeno uz je i na me moc ????

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.11.17 20:26
@klaritaaa píše:
Vyslovnost Adelina- jak se pise, je to tak i ve spanelstine

Aha, takže prostě Adelina, čteno jak se to píše.. v životě jsem to jméno neslyšela a možná proto mi přijde divné no, a myslím, že nejsem sama, kdo se bude ptát, jak se to vyslovuje

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.11.17 20:27
@klaritaaa píše:
@Paola21 Adela nechce pritel a Adel se mi nelibi, ze uz to neni cesky… cesko-spanelske prijmeni a anglicke jmeno uz je i na me moc ????

No ono ani Adelina není česky, ale chápu, že jestli máte španělsko-české příjmení, že by to byla asi divočina

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:28
@Paola21 píše:
Aha, takže prostě Adelina, čteno jak se to píše.. v životě jsem to jméno neslyšela a možná proto mi přijde divné no, a myslím, že nejsem sama, kdo se bude ptát, jak se to vyslovuje

Dekuju za nazor ;) samozrejme je to porad v reseni… ja bych nejradsi neco staroceskeho, ale to mam smulu, no…

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:30
@Paola21 píše:
No ono ani Adelina není česky, ale chápu, že jestli máte španělsko-české příjmení, že by to byla asi divočina

S dlouhym i snad i ceske je…

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.11.17 20:34
@klaritaaa píše:
S dlouhym i snad i ceske je…

Taky jsem koukala, v ČR jich je 9, průměrný věk 46 let. Je to pro mě novinka.)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 20:43

Adelina se jmenovala celym jmenem Lina z divokeho andela tusim :-) je to hezke jmeno, rozhodne bych se nebala ho dat. My mame Lilianu vsichni nam to vymlouvali, ja jsem byla skolopevne rozhodnuta a bylo mi jedno co kdo rika, ale nakonec kazdy rika ze je to krasne jmeno.

Sany80s
Kelišová 6122 příspěvků 28.11.17 20:43

Zní to moc pěkně, vážně. Dle mého i lépe než Adéla.

Icestar
Závislačka 4146 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 20:44

Adelina je moc hezké :kytka:

petule9
Echt Kelišová 7568 příspěvků 28.11.17 20:49
@klaritaaa píše:

Mně se líbí! :kytka: A to musím říct, že jsem zastánce spíš klasických jmen. Ale tohle je zároveň mezinárodní a zároveň zní i trochu česky. Dala bych :palec:

klaritaaa
Povídálka 43 příspěvků 28.11.17 20:52

Teda holky vy jste me potesily!!! Jak zijeme ve Spanelsku tak jsem z tech jmen uz tak zblbnuta :lol: jeste si pockam na nejake negativni nazory a zacnu s nenapadnym natlakem doma! Pritel by chtel nejradsi jmeno Luna- to jsem myslela, ze me klepne ????????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama