Jméno Amalie/Julie

Annastaziaa
1.3.21 08:01

Jméno Amalie/Julie

Ahoj, s manželem se nemůžeme shodnout které jméno je hezčí pro holčičku. Pro kluka jsme se shodli na Markovi.
Manželovi se líbí Amalie. Mě se více líbí Julie. Co na to říkáte vy? ☺️😀

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
1.3.21 08:09

Me Amalka… Julinka se nekde rika holcickam o jejich pohlavi a treba Julča je uplne des :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20699

Obě jména jsou krásná. Asi bych dala Málče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062

Musíš se rozhodnout, který tělesný otvor ti je sympatičtější :lol:. Ne, promiň, to je ode mě hnusný, ta jména za to nemůžou… Za mě asi Amálie. Nemám ráda oslovení s koncovkou ča, čemu se u Julie nevyhneš. No a Julinka, to je ještě horší jak ta Julča. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
1.3.21 08:13

Asi ani jedno.. spíš tu Amalku. Julie se mi líbí víc, ale jen v tom základním tvaru, zdobneliny nic moc, líbí se mi jen Juli. Ale kamarádka má Amalku a říká ji Amčo. To už je lepší ta Julča.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
1.3.21 08:15
@Kolicek95 píše:
Musíš se rozhodnout, který tělesný otvor ti je sympatičtější :lol:. Ne, promiň, to je ode mě hnusný, ta jména za to nemůžou… Za mě asi Amálie. Nemám ráda oslovení s koncovkou ča, čemu se u Julie nevyhneš. No a Julinka, to je ještě horší jak ta Julča. :lol: :lol:

Asi tak. Moc nechápu teď ten trend, že kazdej druhej chce Amálii. Za pár let budou tridy plny Amálek. No, dite bude pak chudak ve skole s obema jmenama. Protoze deti umej bejt zly a holcicka se Análce nevyhne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
1.3.21 08:18
@DandátkoP píše:
Asi tak. Moc nechápu teď ten trend, že kazdej druhej chce Amálii. Za pár let budou tridy plny Amálek. No, dite bude pak chudak ve skole s obema jmenama. Protoze deti umej bejt zly a holcicka se Análce nevyhne :nevim:

Ja mam kamaradku Amalku a nikdy, nikdy ji nikdo nerikal Analka… :roll: jako deti na to neprijdou..to leda, ze nekdy nejaky vtipny rodic tohle prohlasi nahlas a dite se toho chytne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20699
1.3.21 08:19

@DandátkoP To je úplně noumální Uďo. Frčely Terezky, Aničky, tak proč ne Amálky. Víla Amálka je přece krásná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:29
@Kolicek95 píše:
Musíš se rozhodnout, který tělesný otvor ti je sympatičtější :lol:. Ne, promiň, to je ode mě hnusný, ta jména za to nemůžou… Za mě asi Amálie. Nemám ráda oslovení s koncovkou ča, čemu se u Julie nevyhneš. No a Julinka, to je ještě horší jak ta Julča. :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale máš recht, no, víla Análka je jasná, na to tedy puberťáci mají čich a Julča se u nás používá jako označení ženského pohlaví. Zrovna minulý týden mi můj gyndr. komentoval UTZ slovy, „tady má tu Julinku, takže to bude holka“ :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2334
1.3.21 08:36

U nas se teda nikdy pipinka neoslovovala julca :lol: my mame julinku a kdyby se to tady pouzivalo asi bych to nedala. Ale u nas je pipina proste pipina…a co se tyka teda prirovnani pipiny ke jmenu tak se tady spis rika Kačka :lol: ted cekame druhe a nad Amalkou taky premyslime…jako na male dite je to moc pekne jmeno, jen nevim jak se potom oslovuje 50letou zenskou??? Amalko asi ne, ze… Jeste zvazujem Natálie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
1.3.21 08:39

Julie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20699
1.3.21 08:40

@Renca8 A zkama ty jseš, že neznáš Julča-Pulča? U nás se třeba pulina říká housce. :D Jako dnes slyším sousedku, děti, svačináááá, pojďte si dát puliny se sýrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
1.3.21 08:43

@divine woman puliny :lol: :lol: :lol: co to je :lol: to bych nevedel co budu jist :lol: sem z olomouckeho kraje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
1.3.21 09:13

Já teda taky nikdy neslyšela, že by se ženskému přirození říkalo Julča. :wink:
Na každé jméno se něco najde. Takže z tohohle bych strach neměla. 😀 👍🏼

• Citovat
  • Nahlásit
251
1.3.21 09:22

Je to hezká kombinace jmen pro sestřičky, tak třeba se zadaří další holčička a budete mít doma obě tato jména, to by bylo pěkné :-)
Já když dávám jména, tak hlavně přemýšlím o tom, aby to jméno sedělo na každý věk života - hodně lidí to své vysněné jméno vidí hlavně pro miminko a školkový věk, ale nejvíce času člověk s tímto jménem žije potom v dospělosti. Tak dávám taková jména, aby se hodila zároveň na miminko, mladší a starší dítko, puberťáka, dospělého i seniora a aby se dalo v každé etapě života vhodně oslovovat. Každopádně každá maminka si dává jméno, které se jí líbí a ostatním to může být jedno, tak záleží jen na tobě :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat