Jméno doktora - benešovská porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 05.08.10 22:07
Jmeno doktora - benesovska porodnice

Ahoj holky,
uz delsi dobu si marne snazim vzpomenout, jak se jmenuje jeden doktork z benesovske porodnice.
Je mlady krestnim se jmenuje Tomas a prijmeni zacina na B a ma takove divne jmeno rekla bych, ze asi madarske.
Diky moc

Nejnovější zkušenosti z porodnice Benešov

Reakce:
Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 05.08.10 22:17

Nebude to Bagocsi? Je mladej, myslím, že sv. hnědé vlasy, takovej vyšší, štíhlý, kolem cca 30ti let? Pak tam byl ještě Madzin a Nováček, ti jsou taky tak kolem třicítky.

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 05.08.10 22:19

Jojo super diky - sice me rodil, ale ma takove divne jmeno a tak jsem si ho nezapamatovala kdyz se s nekym bavim, tak je mi blbe, ze nevim, jak se jmenuje.

Takze jeste jednou moc diky :-)

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 05.08.10 22:25

Máš pravdu, že je buď Slovák nebo Maďar, jednou mi to někdo říkal. Nevím přesně, jestli se to jeho příjmení píše Bagocsi, ale vyslovují ho jako Bagoči. Ležela jsem v těhotenství dost dlouho v Benešovské porodnici a Bagoči chodil každý den ráno na vizitu.

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 05.08.10 22:40

Ja si mylsim, ze je asi Madar nebo Slovak madarskeho puvodu, nebot to jmeno Tomas mi zase madarske neprijde, ale kazdopadne bylo i slyset, ze ma prizvuk…
Jojo takto zmapovane jsem to mela pri prvnim tehu to jsem tam lezela tri tydny, ale v te dobe tam jeste nebyl. Takze jsem ho videla jen jednou v poradne a pak pri porodu a nejak jsem si to jmeno nemohla zapamatovat a kdyz se bavim s holkama tak rikam, ze to byl ten madar, ale nikdo si jeho jmeno take nepamatuje - ikdyz vsechny vedi o kom mluvim :-)

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 05.08.10 22:50

Byl docela fajn, akorát na mě takovej moc, jak to napsat, unylej, málokdy se zasmál od srdce, furt se držel zpátky. Mohla jsem posoudit, protože jsem tam ležela skoro dva měsíce a pokaždé, když jsem šla na monitor, tak tam byl taky. No a ještě se o Bagočim říkalo, že po porodu když šije, tak ne že by šil, ale on přímo každou vyšívá a trvá mu to dlouho (říkala mi to známá, co tam pracuje).

pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 06.08.10 06:33

holky jeden lekar v benesovskej nemocnici je skutocne slovak a jeden je z madarskych hranic :-) som u nich bola len v poradne ale tym ze hovorim slovensky a mam madarske priezvisko tak mi hned hovorili odkial su oni .. ten z madarskych hranic bol taky, ze si drzal hodne odstup .. a mal sv. hnede vlasy.. slovak ich mal tmavo hnede a bol taky viac usmievavy :-)) ale obaja hodne prijemny :-)

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 06.08.10 14:03

Tak toho druheho jsem nevidela - tedy asi byl na vizite, ale nepamatuji si ho. Nastesti toto tehotenstvi jsme si nemocnice moc neuzila - 3× jsem byla v poradne a po porodu me treti den propustili takovou rychlosti, ze jsme si pomalu ani nestihla sbalit (hold preplneno :-) )
Me jinak prisel docela dost sympaticky - jednou jsem ho mela v poradne a pak u porodu a fakt super. No sil me take, ale je je fak,t ze tentokrat to bylo jen par stehu takze tezko posoudit :-)
No pri prvnim to bylo horsi - to bych asi videla jinak, nebot me sili 45 minut - maly sel KP. Navic me rodil hodne diskutovany doktor Zenam - i kdyz ja si na nej nemohu stezovat.

No ja jsem si prave rikala, ze to bude Slovak madarskeho puvodu :-), nebot jmeno mel slovanske, ale to prijmeni jsme si rikala, ze bude madarske a zase docela dobre mluvil cesky tak jsme si rikala, ze asi Madar by s tim mel vetsi problemy :-)

Váš příspěvek
Reklama