Reklama

Jméno Eliáš nebo Tobiáš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka33tka
Nováček 4 příspěvky 16.08.18 13:07
Jméno Eliáš nebo Tobiáš

Jaké jméno se vám líbí víc? Eliáš nebo Tobiáš? Které jméno by jste vybrali vy? Děkuji všem za názor.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

NikysekR
Extra třída :D 10300 příspěvků 3 inzeráty 16.08.18 13:09

Za mě Eliáš :)

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 16.08.18 13:13

Zrovna moje dvě vybraná jména :D Ještě Jakub a Elliot… Takže neporadím, mě se líbí obě :-) Záleží taky na příjmení… My máme od „E“ takže mi asi neprojdou ty jména co taky začínají na E.

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 16.08.18 13:14

Za me ani jedno,pripomina mi to jmena pohádkových certu.Ale kdybych musela zvolit pak Tobias. Tomu to jde zdrobnit na Tobi,kdezto rikat klukovi Eli…a mozna bych to zvolila bez hacku a carek.

g.sandova
Závislačka 3725 příspěvků 16.08.18 13:15

Já mám kocoura Eliáše a Tobiho králíka. Neříkám to proto, abych to znevážila. Obě jména jsou krásná. Nemám tolik kluků, abych je mohla pojmenovat, tak to odnesla zvěř. Mně se líbí víc Eliáš, ale prý nemá moc dobrou energii. Pokud na numerologii nevěříš, tak se na to vykašli. Tobiáš je běžnější. Eliáš je o fous hezčí.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 16.08.18 13:16

Eliáš

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 16.08.18 13:16

A kazdopadne zohlednit foneticke zneni prijimeni ;) at pak z kluka není Tobias Vomacka a další lahudky :mrgreen:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8029 příspěvků 16.08.18 13:17

Jestli budeme mít jednou třetí dítě a bude to kluk tak to bude Eliáš :srdce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 16.08.18 13:23

Za mě ani jedno. Těhle klučičích jmen končících na -áš je na můj vkus extrémně moc v posledních letech :? A konkrétně Tobiáše mám v okolí tři :?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 16.08.18 13:25

@Ka33tka Ani jedno obě jména jsou hrozná teda…

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 16.08.18 13:26

@Ka33tka
Eliaš. Mám synovce tohoto jména.

Příspěvek upraven 16.08.18 v 13:27

miluver
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.08.18 13:26
@Serpentini píše:
Za mě ani jedno. Těhle klučičích jmen končících na -áš je na můj vkus extrémně moc v posledních letech :? A konkrétně Tobiáše mám v okolí tři :?

Jj u nas se jen za posledni pulrok narodili 4 Tobiášové, 2 Eliášové a 1 Tobias.....

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 16.08.18 13:27

Nelíbí se mi, ale chápu, že jména končící na áš jsou moderní a každý má vkus jiný. Kdybych si měla vybrat, tak Eliáš

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 16.08.18 13:38

Elias je pěknej ale zase to volani je hrozný Eli? No my se teďka snažíme a pokud se povede kluk tak my budeme mít asi Matyáše a mému příteli se nelíbí tak možná Matěj. My jsme Martin a Martina tak jsme chtěli od písmene M a tak Matyáš mu přijde tvrdý, mě se hrozně líbí když jsem řekla Matěj tak on, že mu budou říkat Matěji, Matěji proč té holky nechtějí tak říkám Marek je hezké jméno a on, že Marečku , podejte mi pero…tak taky mám problém :-D :-D ale zatím se jen snažíme

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8029 příspěvků 16.08.18 13:42

@Martina 94 Marečku, podejte mi pero, za chvíli ta generace ani znát nebude. Máme Jáchyma a padlo asi 2× a to jen v těhotenství - a to ho pak hodíte do stroje? :roll: ono každé jméno má něco to bychom se za chvíli všichni museli jmenovat „Maruška a Tonda“ abychom někoho nepohoršili.. Za mě tedy zrovna u vás ten Marek nejlepší, u nás byl též chvilku ve hře, ale já nemám ráda R ve jméně. Takže my jsme vybrali jiné :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >