Jméno Inés/Ines pro jednu z dvojčat?

Anonymní
27.7.19 23:58

Jméno Inés/Ines pro jednu z dvojčat?

Ahoj holky(kluci), čekáme dvojčata. Pohlaví zatím nevíme. Pro dvě holčičky máme vybráno Stela a Lucie. Pro páreček Julie a Jakub.
Pro dvě holčičky ještě zatím nejsme pevně rozhodnutí. Líbilo by se nám Ester a Inés/Ines.. co si o tom myslíte? Připadá vám to jako velký úlet? :D děkuju za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9328
28.7.19 00:06

Ester je v pohodě, Ines už je trochu úlet. Sejde i na příjmení, třeba Ines Dvořáčková je na mě asi moc. A když už, tak bych třeba dala Ines a Agnes nebo tak něco :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 00:10

Lepsi Idnes nez Ester. Nebo jim dejte Ester a Jakob.

• Citovat
  • Nahlásit
24392
28.7.19 00:13

Zůstala bych u Stely a Lucie, kor máte - li české příjmení ;) Pro páreček taky fajn volba :palec: Jen aby to nebyli dva kluci - máte variantu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15490
28.7.19 00:18

Nechápu pět holčičích jmen pro dvě děti :nevim: a varianta dvou kluků vám nějak vypadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
28.7.19 00:48

Stela a Lucie mi k sobě vůbec nejde, navíc Lucie je nehezké jméno, to bych nedala. Julie taky nic moc a Jakubů je bambilion, každý druhý chlapeček Kuba :roll: Ester a Inez je hezké, jestli to jde k příjmení, šla bych do toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
28.7.19 07:17

Pokud to jde k příjmení, Inéz se mi líbí, ale zase se mi vůbec nelíbí ta Ester, když to slyším jako jméno, vybaví se mi hodina chemie. Navíc mi to nejde nějak dohromady, k Inéz by mi sedělo spíš jméno jako třeba Manuela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31036
28.7.19 08:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky(kluci), čekáme dvojčata. Pohlaví zatím nevíme. Pro dvě holčičky máme vybráno Stela a Lucie. Pro páreček Julie a Jakub.
Pro dvě holčičky ještě zatím nejsme pevně rozhodnutí. Líbilo by se nám Ester a Inés/Ines.. co si o tom myslíte? Připadá vám to jako velký úlet? :D děkuju za názory

Jaká jména máte případně pro dva kloučky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6766
28.7.19 10:26

Ines :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
28.7.19 10:49

Ines je krásné jméno a pokud ladí k příjmení, tak bych neváhala 😃 a k sestřičce by mi šlo Nina, ale i tu Ester si dokážu představit 😄 zas když budou sestry dvojčata InES a ESter budou mít ve jméně dvě stejná písmenka, takže ty jména podle mě k sobě jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 20:03

Mne Ines prijde milionkrat lepsi nez vsechny… nechci se nikoho dotknout, tak neuvadim priklady, ale mam na mysli frekventovana divci jmena, kterych jsou v kazde skuoine deti aspon tri exemplare. Takze bych do toho sla!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 20:59
@Anonymní píše:
Pro dvě holčičky ještě zatím nejsme pevně rozhodnutí. Líbilo by se nám Ester a Inés/Ines.. co si o tom myslíte? Připadá vám to jako velký úlet? :D děkuju za názory

Radši Stella a Ester - páč obě jména znamenají „hvězda“ :mavam:

@Online píše:
Ines je krásné jméno a pokud ladí k příjmení, tak bych neváhala 😃 a k sestřičce by mi šlo Nina, ale i tu Ester si dokážu představit 😄 zas když budou sestry dvojčata InES a ESter budou mít ve jméně dvě stejná písmenka, takže ty jména podle mě k sobě jdou.

Inés Koníčková, známá spíš pod pseudonymem Inka Zemánková ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
29.7.19 23:31

U nas na vesnici jsou sestry Inéska a Viktorka. Inés je krasne jmeno. netradicni, ale hezke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama