Jméno k českému příjmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:52
Jméno k českému příjmení

Ahoj, prosím o vaše rady a názory ohledně jména.. anonym, protože rodina ještě neví, že čekáme a nemusí se to dovědět tady :oops:
Příjmení je typicky české s -ová a celkem dlouhé. Proto bychom chtěli české spíš kratší jméno. Mně se líbí jména končící -ie, manželovi ale vůbec. V rodině už máme tato jména: Markéta, Zuzana, Adéla, Ema, Tereza, Lucie (takže tato ne). Nemůžeme se shodnout na jméně pro holku, pro kluka už nějaké tipy máme… Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19065 příspěvků 02.08.19 20:56

Kalendar :think:?

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 02.08.19 21:03

Marie, Julie, Sofie. Lydie, Antonie, Klaudie, Viktorie, Jestli nechcete co je v rodině (nebo i v okoli, tak to chce víc týlu protože jména přibývají ) a bez příjmení ro budou jen typy…a jmen je hodně, dejte si nějaká kriteria, oblíbené, málo dáváne, tak aspoň nějaký typy na ie. Teď hodně davaji různé obdobi elisky a Sofie

Čičorečka
Závislačka 2785 příspěvků 02.08.19 21:16

Jestli je to tak čerstvé, že to nikdo neví, tak s klidem počkejte. Ono se vám nějaké jméno časem vyjeví. Zatím studujte kalendář a cvičně to břicho nějakým jménem nazývejte. Já v prvním trimestru říkala mému synovi Maruško :lol: ve druhém Jeníčku (to už jsme věděli pohlaví) a až ve třetím jsem k němu promlouvala jménem, které jsme mu skutečně dali.

Ju21na
Kecalka 494 příspěvků 02.08.19 21:18

Iva, Eva, Ida, Dana, Jana, Hana, Petra, Pavla, Klára, Karin… to mě tak napadlo.

Russet
Neúnavná pisatelka 18273 příspěvků 02.08.19 21:26
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o vaše rady a názory ohledně jména.. anonym, protože rodina ještě neví, že čekáme a nemusí se to dovědět tady :oops:
Příjmení je typicky české s -ová a celkem dlouhé. Proto bychom chtěli české spíš kratší jméno. Mně se líbí jména končící -ie, manželovi ale vůbec. V rodině už máme tato jména: Markéta, Zuzana, Adéla, Ema, Tereza, Lucie (takže tato ne). Nemůžeme se shodnout na jméně pro holku, pro kluka už nějaké tipy máme… Díky :)

Ani Marie se mu nelíbí? Napadá mě Eva, Iva, Jana, Petra…Jmen je tolik.

aknadar
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 02.08.19 21:30

Moc se mi líbí Eva

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 02.08.19 22:44

Pokud je to hodne cerstvy, jeste bych to takhle neresila. Vsak casem jeste muzete z niceho nic narazit na jmeno, co se vam bude libit obema. Casu je jeste dost ;)

emouen
Povídálka 33 příspěvků 02.08.19 22:44

Bára, Naďa, Inna, Lara, Dara, Anita, Agáta, Laura, Marie/Maria, Silvie/Silva, Linda, Žofie, Viola, Dora, Tina, Olga, Sára, Zoja, Andrea, Nora, Lea,… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 23:23

Zita, Zina, Iveta, Alena, Pavla…

mrav
Vesmírná mluvilka 32158 příspěvků 03.08.19 07:27

Anna, Marie, Julie :mavam:

Morrígan Ní_Boii
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 04.08.19 18:25
@Anonymní píše:
Příjmení je typicky české s -ová a celkem dlouhé. Proto bychom chtěli české spíš kratší jméno. Mně se líbí jména končící -ie, manželovi ale vůbec. V rodině už máme tato jména: Markéta, Zuzana, Adéla, Ema, Tereza, Lucie (takže tato ne). Nemůžeme se shodnout na jméně pro holku, pro kluka už nějaké tipy máme… Díky :)

Třebas Odeta, Božena, Věnka, Zdenka, Zora, Běla, Bohdanka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 01:55

Ceske jmena pro holky- Mahulena, Šárka, Vendula, Lenka.

Eule
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 06.08.19 19:45

Takto se těžko radí, když ani nevíme, jaký typ jmen se líbí… Valerie, Julie, Dita, Klaudie, Jolana, Sabina, Martina, Hana, Kamila, Iva, Iveta

Tankar
Povídálka 17 příspěvků 06.08.19 20:16

Amelie, Emilie, Natalie, Rosalie, Livie

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama