Jméno k příjmení Kocourek/Kocourková

Anonymní
23.3.16 15:12

Jméno k příjmení Kocourek/Kocourková

Co byste prosím vybrali k tomuto příjmení za jméno? My jsme nějak bezradní. Vyřadili jsme z různých důvodů jména Petr, David, Daniel, Adam, Jan, Tomáš, Eliška, Anna, Klára, Michaela, Barbora, Natálie, Lucie.

Vím, že je jmen milion, ale nějak se nemůžeme zorientovat - nemusí to být úplně běžné jméno, ale Zoe, Sebastian, nebo Cincent atd nejsou můj šálek kávy.

Díky moc všem :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.3.16 15:14

Edit - Vincent samozřejmě :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
18074
23.3.16 15:15

Z holčičích Stella a z klučičích Hugo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
23.3.16 15:17

Ahoj. Mně se líbí monogram KK. A pěkně zní třeba Kamil Kocourek, Kryštof Kocourek, Kateřina Kocourková, Kristýna Kocourková, Karolínka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1207
23.3.16 15:24

Znám Pavla Kocourka (hrál takového toho tlustého kámoše mladého Hrušínského v Diskopříběhu) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
23.3.16 15:27

Já bych pro holčičku dala něco kratšího a měkčího - také bych asi vynechala písmenko c u konne jména - Lucie Kocourková mi příliš neladí.

Tedy Linda, Jana, Hana, Alena, Helena, Iva, Ivana, Johana, Jolana, Justýna,…

U kluka bych dala zase mužnější jméno, sice má k i r v příjmení, ale jak je to zdrobnělé, dala bych něco znělejšího jako třeba Karel, Ondřej, Roman, Vladimír, Igor, Viktor. Nebo ještě nějaké jméno sice bez r, ale ve stylu Vít, Štěpán, Luboš, Vojtěch, Ivan. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
23.3.16 15:35

Martin a Elen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.16 15:41

@kolgabora Ty jo, Linda a Iva Kocourková zní moc dobře :palec: Jméno Ondřej miluju, hned bych ho dala. Jenže jich je kolem tolik, už dvě kamarádky mají a sousedi také, slyším ho strašně často - nějak se nám ho proto nechce dávat. Ale třeba ten Roman mě nenapadl a také fajn jméno. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
maminka201
23.3.16 15:42

Nela Kocourková
Sofie Kocourková
Anna Kocourková
Hana Kocourková
Jana Kocourková

Lukáš Kocourek
Milan Kocourek
Radek Kocourek

• Citovat
  • Nahlásit
maminka201
23.3.16 15:44

Nejvíc se mi, ale líbí Nela Kocourková a Radek Kocourek :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
6742
23.3.16 15:45

Linda, Filip ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19082
23.3.16 16:38
@maminka201 píše:
Nejvíc se mi, ale líbí Nela Kocourková a Radek Kocourek :palec:

nevím, ale když jméno končí stejným písmenem jako začíná příjmení, to mi jako moc dobrá volba nepřijde :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
flicek18
23.3.16 16:39

Radim, Ondřej
Klára, Sandra

• Citovat
  • Nahlásit
1677
23.3.16 16:41
@Anonymní píše:
Co byste prosím vybrali k tomuto příjmení za jméno? My jsme nějak bezradní. Vyřadili jsme z různých důvodů jména Petr, David, Daniel, Adam, Jan, Tomáš, Eliška, Anna, Klára, Michaela, Barbora, Natálie, Lucie.

Vím, že je jmen milion, ale nějak se nemůžeme zorientovat - nemusí to být úplně běžné jméno, ale Zoe, Sebastian, nebo Cincent atd nejsou můj šálek kávy.

Díky moc všem :)

K jmenu se dopracujete postupne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maminka201
23.3.16 16:54

@Yasminn já nechápu proč někdo řeší jestli je tam k, r,b atd..to je uplná blbost :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat