Jméno k příjmení Kozel / Kozlová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 10:10
Jméno k příjmení Kozel / Kozlová

Ahojte, prosím o pochopení anonymity - jinak příspěvek smazat. Uvádím jméno a nechci, aby bylo spojováno s mými dalšími příspěvky :)
Jak se vám zdají tato jména?

Holčička:
Alžběta Kozlová
Dita Kozlová
Emilie Kozlová
Julie Kozlová
Kateřina Kozlová
Nina Kozlová
Rozálie Kozlová
Stela Kozlová
Zita Kozlová

Kluk:
Alexandr Kozel
Antonín Kozel
Eduard Kozel
Jindřich Kozel
Viktor Kozel
Vilém Kozel

Vím, že toho je moc a že to bude ve finále na nás. Ale názor by mě zajímal ;) :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
cell
Echt Kelišová 8169 příspěvků 19.03.19 10:13

Z uvedených se mi nejvíce líbí Nina (krásně měkké a k sobě pasující), z klučičích Antonín a Eduard :andel:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18427 příspěvků 19.03.19 10:15

z dívčích jsou ok všechny, až na tu Rozárku, trochu jazykolam :think: Z klučičích snad jedině ten Toník, jiná se mi nelíbí :think: Dala bych něco klasičtějšího a mužného, Tomáš, David, Martin, at to trochu pozdvihne to příjmení :kytka:

Freesia
Kecalka 383 příspěvků 19.03.19 10:17

Z klučičích se mi líbí kombinace s Eduardem a Jindřichem, zní to s tím příjmením až tak aristokraticky. Z holčičích určitě ne Rozálie (to je jak koza Róza - pardon :oops:, ale hrozně to k tomu svádí). Z vybraných holčičích se mi nejvíc líbí kombinace Dita Kzolová. Ale hodně mi k tomuto příjmení sedí Veronika.

Příspěvek upraven 19.03.19 v 10:24

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 19.03.19 10:20

Holčičí všechny, kromě kozy Rózy, klučičí se mi líbí jen Viktor.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 19.03.19 10:22

Rozárku bych zavrhla, byť je to mé oblíbené jméno. Jak už tu zaznělo, je to špatně vyslovitelné. Další mé oblíbené jméno - Alžbětku bych ze stejného důvodu vyřadila také, není to dohromady takový jazykolam, ale stále mi to v puse trochu drhne.
Nejpřijatelnější je pro mne Kateřina. Ale i zbytek jmen k příjmení sedí (možná až na tu Zitu), jen už to jsou jména, ke kterým nemám osobní vztah.

Tichošlápek
Extra třída :D 13550 příspěvků 19.03.19 10:25

Dita/Antonín

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 7166 příspěvků 19.03.19 10:27

Všchna jména, která jsi vybrala, jsou moc pěkná. Jen máte trošku problematické příjmení.
U holčičích to není tak zlé, nejlépe zní asi Nina, pak Kateřina, Alžběta a Dita.
Určitě ne Rozálie, k příjemní se nehodí Stela, nedala bych k tomuto příjemní ani Juliii a Emílie a taková nijaká je k tomuto příjemní i Zita, ačkoli ji mám ráda.
Ty klučíčí, co jste vybrali, nejsou k tomuto příjmení nic moc, a to tam máš některá moje nejoblíbenější.
Dobře zní asi pouze Antonín, zbytek moc libozvučně nezní. Možná ještě Viktor.
Ostatní jména jsou pěkná, ale ne k tomuto příjemní.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 19.03.19 10:29

Karel

modravlocka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 19.03.19 10:29

U kluka bych to viděla na Antonína nebo Viktora, možná i toho Eduarda. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 10:38

Stela u holčičky a u chlapečka z toho výčtu nevím…

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 19.03.19 10:41

Šla bych spíš po kratších a obvyklých jménech. Rozálie a Alexandr tahají za uši. Výše zmíněnýá kombinace Nina či Tonda se mi líbí.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 19.03.19 10:43

u kluka me hned napadl karel, jeste nez jsem to otevrela. jinak Jindřich je fajn.

belladonna
Závislačka 2941 příspěvků 19.03.19 10:45

Rozálie Antonín

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 10:55

Ten Karel nám přijde divný, že se jakoby rýmuje jméno s příjmením (KarEL KozEL). :think:
V tuto chvíli máme favority asi Ditu/Ninu a Eduarda/Viktora, ale je mi jasné, že se to do porodu ještě 10× změní. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama