Jméno k příjmení Krákora/ová

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 08:58

Jméno k příjmení Krákora/ová

Dobrý den, zajímalo by mě jaké by se podle vás hodilo jméno k tomuto příjmení, může být i klidně cizé, i když je to spíš pro české jméno :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2727
13.11.21 09:03

No cizí jméno bych k tomuto prijemni nedala. Ale to je samozřejmě věc názoru. Mně by se kt omu líbilo něco jemného, bez R a K. Třeba Jakub, Daniel, Antonín, Filip… Jana, Eva, Aneta, Vendula… v podstatě cokoliv krom Jessicy, Kevina, Karolíny a Karla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 09:06

@Midaku vím že k tomu moc cizí nejde, už mám doma Honzíka a Adélku, ted se mi třeba zalíbilo jméno Ella, Isabella a třeba Maximilián, Matyáš a nebo Mikuláš :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 09:14

@Midaku jeste se mi líbí Adámek

• Citovat
  • Nahlásit
6488
13.11.21 09:25

Příjmení je dost české a tvrdé ( a delší), takže bych volila určitě kratší české křestní jméno a bez R - bez tvrdosti..
z dívčích mi přijde pěkná Adéla nebo Aneta Krákorová, Soňa Krákorová, Táňa Krákorová, Nina Krákorová, je toho spousta…
a z kluků taktéž : Adam, Filip, Lukáš, Kamil Krákora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
13.11.21 09:27
@Anonymní píše:
@Midaku vím že k tomu moc cizí nejde, už mám doma Honzíka a Adélku, ted se mi třeba zalíbilo jméno Ella, Isabella a třeba Maximilián, Matyáš a nebo Mikuláš :think:

jé, vidíš zrovna jsem ti Adélku navrhovala :-)
Ela je fajn, i Ema (ale je jich fakt moc)… z kluků máš taky hezká na M, ale těch Matýsků je všude fakt plná pr-del.. co Michal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 09:29

@Lucy75 Matyášu je to je pravda nebo treba Matyas bez š, Michal se mi právě nelíbí 😁

• Citovat
  • Nahlásit
2740
13.11.21 09:29

Iva, Eva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
13.11.21 09:32
@Anonymní píše:
@Midaku vím že k tomu moc cizí nejde, už mám doma Honzíka a Adélku, ted se mi třeba zalíbilo jméno Ella, Isabella a třeba Maximilián, Matyáš a nebo Mikuláš :think:

Isabella a Maxmilián rozhodně ne. Zbytek jo. Tu Ellu bych dala Ela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
13.11.21 09:33

Mne se vždycky líbil víc Matěj než Matyáš. Na četnost jmen nehraju, máme doma jendo dítě v top 10, druhý v top 20, jen to třetí není v žádné top.. když se mi jméno líbí, je mi vcelku jedno, kolik dalších lidí ho má. Syn měl 2 jmenovce ve školce a má 2 i teď ve škole, nikdy s tím nikdo neměl problém. Druhý syn má taky všude jmenovce a taky s tím není problém. Já jsem měla ve školce a se dokonce 3 jmenovkyne a žádnou újmu si z toho nenesu. Jsme originální jinými způsoby, než jmény dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
13.11.21 09:35
@Anonymní píše:
@Lucy75 Matyášu je to je pravda nebo treba Matyas bez š, Michal se mi právě nelíbí 😁

jj, Matyas je super :srdce: Líbí se mi oslovení Maty, Matýsku, to je hezké ;) aspoň v tom S se bude lišit od dvou tří dalších ve třídě, no ;)
holky mají 12/13 a mají nejvíc ve třídě Tomáš, Veronika, Kristýna..

Ale ve školkách je strašně mooc právě jmen těch : Ela, Ema, Nela, Stela.. z kluků pak Tadeáš, Sebastian i ten tvůj Mikuláš a Jakub taky.. nejčastěji dávaná jména zde :
https://www.barrandov.tv/…se_6319.html
naše Kateřina je třeba jediná vždy a všude ;) což je super, má své jméno ráda a je vždy a všude jasně rozpoznatelné ;), ačkoliv já bych jí ho nikdy nedala 8) nakonec jsem si na něj zvykla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36878
13.11.21 09:39

Ideálně něco krátkého bez R. Adam, David, Iva, Lenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13929
13.11.21 09:43

@Midaku my máme jedno jméno taky v top 5, mne se prostě líbilo, jiné nepřipadalo v úvahu. A líbí se mi pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17277
13.11.21 09:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, zajímalo by mě jaké by se podle vás hodilo jméno k tomuto příjmení, může být i klidně cizé, i když je to spíš pro české jméno :srdce:

hlavně bez R

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
13.11.21 09:44
@Anonymní píše:

Vsechno tohle k tomu jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat