Jméno k příjmení Kučerová? Poradíte?

56
28.4.17 18:44

Jméno k příjmení Kučerová? Poradíte?

S přítelem čekáme v srpnu mimino - holku a stále se nemůžeme shodnout na jméně. Příjmení bude Kučerová. Líbí se nám Ellen, Nicol, Zoe ( Zoi, Zoui), Lea. A mě se ještě líbí Anežka, Nina. Jaké byste k tomuto příjmení dali jméno? Může být i jiné, ráda hledám inspiraci. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

15137
28.4.17 18:50

K takovému příjmení jde v podstatě jakékoliv jméno. :kytka:
Z Tvého výběru by se mi líbilo Elen/Elena nebo Nina, Lea se mi nelíbí, když už, tak Leona. 8)
Nicol Kučerová je pro mě tak trochu jazykolam. Celkově jméno Nicol a Nikola nemusím. :nevim:
Anežka ne, to se mi nelíbí. :think:
Mně by se líblo Ema Kučerová, Linda Kučerová. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
28.4.17 18:51

Anežka :srdce:, krásné jméno. Nebo klasicky třeba Elena, Nikola.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
28.4.17 18:55

Líbí se mi Nina nebo Lea. Jinak k českému příjmení bych také dala raději Nikola, Elena než Nicol nebo Ellen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
28.4.17 18:58

Syn má ve třídě Julii Kučerovou.

Z tvého výběru Ellen, Lea i Nina :palec:
Nicol se mi nelíbí, jsou tam ty K u sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
28.4.17 19:01

Z výběru se mi nejvíc líbí Anežka a Nina. A k ostatním jménům, souhlasím s předchozími komentáři, k českému příjmení spíš tvary Elen/Elena, Nikol/Nikola. Jinak mi k příjmení jako první naskočila Miriam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5706
28.4.17 19:04

První mě napadla Johana. Z tvého výběru mi pasuje Nina. Ellen a Nicol k příjmení vůbec nepasuje, zní to směšně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8473
28.4.17 19:08

Nelíbí se mi trend prdnout někam jiné nebo zdvojené písmeno tak, aby jméno znělo světově, takže Ellen a Nicol bych škrtla jako první, u Zoe by mě nebavilo neustále všem lidem vykládat, jak se jméno čte. Takže za mě Lea, Nina nebo Anežka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
28.4.17 19:17

@renat83 Na mě to působí jako ten typ tradičního českého příjmení, tedy podle toho bych i vybírala jméno. Nemusí to samozřejmě být hned Anička, i když to by se mi líbilo moc - Anna Kučerová. Ale ta Zoe mi k tomu neladí, stejně tak jako Lea, i když to jde o kus líp. Určitě moc hezky zní Nina Kučerová. U té Elenky by mi vadilo, že je teď to oslovení Eli, Elinko,… slyšet všude, protože podobná jména jsou velmi dávaná - Elena, Ela, Ella, Ellen. A navíc když už, tak bych spíš dala Elena Kučerová než Ellen Kučerová. Za život, co si tak vybavuji, jsem potkala 3 holky/ženy s tímto příjmením. Kateřinu, Lindu a Miriam. @Lendeš taky mi to naskočilo, právě proto, že jednu znám :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 19:24

K českému příjmení české jméno. Takže z vašeho asi tu Anežku. Možná Nina. Zbytek se mi nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
916
28.4.17 19:34

Anežka nebo Klárka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
28.4.17 19:44

Marie - říkali jsme potom májo, Mari, majko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84124
28.4.17 19:49

Z výběru Anežka, jinak Aneta, Anita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.4.17 19:50

Děkuji všem za názory. Ještě mě napadla Ema, Emma Kučerová? Ale zase Emicek už bude moc tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6947
28.4.17 19:51

@renat83 emma - ema - už je velmi časté jméno, a ella taky, líbi se mi NEJVÍCE NINA ale je to nás samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama