Jméno k příjmení Turkot?

Anonymní
8.8.21 07:11

Jméno k příjmení Turkot?

Ahoj, vybíráme jméno pro holčičku k příjmení Turkot. Po svatbě si nechám nepřechýlenou podobu. Příjmení zní hodně tvrdě, ale nemám ráda změkčená jména v základní podobě (Eliška, Štěpánka…). Klidně bych šla i do nějakého netypicky českého jména. Kvůli tvrdému příjmení bych nechtěla ve jménu další R. (Sára, Karin…) Knihu Jak se bude jmenovat? mám přečtenou a nic mě nezaujalo, tak to zkusím zde. ;) Co myslíte? Prosím o anonym (uvedeno příjmení).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54814
8.8.21 07:18

Emily, Emma, Nina nebo Beata, Mia, Klaudie Turkot.
Klidně bych dala Ria nebo Elisa (žádné š na šišlání).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
8.8.21 07:19

To dost záleží, jaký druh jmen se vám líbí. Ema, Emily, Ela, Mia, Amalie, Lily, Lilien… nebo třeba Anna, Eva, Jana, Lada, Lenka, Ludmila… anebo Julie, Josefina..
Já jsem měl ale výběru Hanu a Alenu, to by obojí k vašemu přijetí taky šlo. Tech jmen je milion. Všeobecně měkká jsou jména bez R a Ř, s L, J, M..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
8.8.21 07:23

Zajímavé je Jesica Turkot nebo Madison Turkot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54814
8.8.21 07:31

K takovému příjmení bych se vyhla našim kalendářovým peckám 8). Můžete si dovolit něco hezčího a modernějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.21 07:52

@Kelsey S tím souhlasím. ;) Mám typicky české jméno i příjmení, pro to je to celkem těžké. Přítelovi se líbí jména Ela, Amelie, Ava a Kayla. Do porodnice si mám vybrat 3, nemusí to být jen zde jmenovaná ;), a až se narodí, tak ji dáme jméno.

• Citovat
  • Nahlásit
328
8.8.21 07:58

Mě se taky moc líbí Madison Turkot, to k sobě ladí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.21 08:13

@Meduňková @Matěj5 Madison Turkot nebo Tatiana Turkot zní dobře, jen se trochu obávám, zda to nebudou lidi komolit. Když se dívám, jaké pecky z nich lezou v Prostřenu. :lol: Představa, že jí osloví [madyson, tatyjano] :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
190
8.8.21 08:13

Spíš Eva než Ava, ne? Nebo rovnou Avia?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
8.8.21 08:19

Mne by se libila treba Melanie nebo i Sofia, kdyby ovsem ted nebyla sezona Sofinek. A kdyz se ti nelibi ta zmekcena zakladni jmena, tak co treba Elisa? Dal mozna Amy, Amelia. Nebo neco, co zni trochu francouzsky, ale jde to v ceskym prostredi bez problemu napsat a vyslovit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2230
8.8.21 08:37
@Matěj5 píše:
Zajímavé je Jesica Turkot nebo Madison Turkot.

Hlavně pokud nežijí v New Yorku, ale v Horní Dolní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
8.8.21 08:39

Nina, Emily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
8.8.21 08:57

Lilien Turkot. Ale mně by se líbilo Adriana, i když to nechcete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
8.8.21 09:10

Nina, Nella, Jessica, Daniela…

Elisa bych nedávala, v dětském věku je od někoho dost pravděpodobné oslovení Eliško, a to nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7790
8.8.21 09:12

Nina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu