Jméno Mia - až moc výstřední?

Anonymní
19.4.17 12:37

Jméno Mia-až moc výstřední?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na názor.
Má se nám narodit další dcerka a přítel trvá na tom, aby měla příjmení po něm. Bylo mi sděleno, že je nejlepší dojít na úřad a předem vyřizovat jméno, tak aby ho měla po něm. Blbé je, že přítel má Německé a dlouhé příjmení a v podstatě se žádné jméno se k tomu nehodí. Potřebuji poradit se jménem. v seznamu máme Júlii, Sáru, Lindu a hlavně Miu, která se mi líbí nejvíc, proto se chci zeptat jestli znáte někoho s tímto jménem a jak na vás působí. Máme ještě jednu dcerku a ta se jmenuje Sofie.Je to taková blbost, ale mě docela trápí :lol: Předem děkuji za každý názor/odpověď. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21875
19.4.17 12:39

Mia už je dnes běžná. Zpopularizovala se filmy Deník princezny. Sofii se to hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582

V dnešní době opravdu výstřední není, naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135

Mně se to líbí, k Sofii to jde :kytka: znám jednu čtyřletou a je fajn ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
19.4.17 12:40

Je to podle mě teď docela frekventované a nepřipadá mi zvláštní :) lepší než Ema nebo Ela, to je teď fakt každá druhá

• Nahlásit
  • Citovat
1776

Znám jednu Miu a přijde mi to v dnešní době normální. Pokud k tomu mate pekne příjmení, což asi mate.
Taková Mia Vocaskova asi nic moc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203

Znam dve holcicky s timto jmenem a moc se mi libi a nikdo se nad jmenem nepozastavuje. Kdyz bude mit dlouhe prijmeni tak kratke jmeno k tomu je lepsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2214

Ahoj,

mně se jméno Mia strašně moc líbí. Pokud se Vám alespoň trošku hodí k příjmení, tak bych neváhala - nikoho ve svém okolí s tímto jménem neznám. Za mě ano, je super. Kdybych měla holčičku, taky nad ním uvažuji. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 12:42

Mia není výstřední, kor k cizímu příjmení. Ještě k té Sáře, tam by šlo Sarah a líbí se mi to více jako Mia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
19.4.17 12:43

Mia není výstřední vůbec, dneska fakt ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
19.4.17 12:46
@Trojlístek píše:
Mia není výstřední, kor k cizímu příjmení. Ještě k té Sáře, tam by šlo Sarah a líbí se mi to více jako Mia.

Mně také, ale líbí se mi i Mia. Miluju výslovnost „Sarach“. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 12:51

Mně přijde, že s Miou se roztrhl pytel - stejně jakon se Sofií, Sárou, Stelou, Emmou a podobně - takže za exoty rozhodně nebudete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23538

Moje kamarádka má mladší dcerku Miu, jsou jí 4 roky. Jméno vybral její chlap. Maj k tomu i cizí, dlouhý příjmení.
Ze začátku mi to přišlo neobvyklý, ale teď už vůbec, ani mi to nepřijde a hodí se to k ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905

Mia je nadherné jméno ;) A k Sofii krasne jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47504
19.4.17 12:59

Mia se mi libi moc. Podle Knappove je to verze jmena Marie a ta se mi strasne nelibi, prijde mi zastarale. Takze pokud bych mela potrebu dat verzi jmena Marie dam radeji Miu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama