Jméno pro chlapečka- dilema Alfred,Adrian,Oliver

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
82
26.11.21 10:53

Jméno pro chlapečka- dilema Alfred,Oliver,Adrian,Robin,Richard???

Ahojky..tak resime doma dilema:.mame ceske prijmeni ma S…a moc se nam libi Jmeno Oliver, ale zacalo jich byt nejak moc vsude..Pak u jmena Adrian/Adrien nevim, zda to neni moc “měkké”….ac je to krasne jmeno..A pak jmeno Alfred..to jmeno je strasne zajimave, jen uz se v CR tolik nepouziva..
Doma mame Sebastiena-;)
Za kazdy nazor budu moc rada-;)
Ale je jasne ze kazda mame jiny vkus..

Příspěvek upraven 26.11.21 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LP4
586
26.11.21 10:55

My jdem do Adriana. :) Mekke se nam nezda. Moc se nam libi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.11.21 10:56

@LP4 tak to delate dobre..to je manzeluv nejvetsi favorit..jen mozna varianta Adrien k Sebastienovi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
26.11.21 11:03

Nelíbí se mi ani jedno. Proč nedáte nějaké hezké české jméno. Tahle jména jsou jak z operety. Hlavně tedy ten Alfréd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10204
26.11.21 11:05

Ty klučičí jména…to je fakt složitost…mně přijde ten Adrien takovej nějakej zženštělej…jak se mu říká zkráceně…Áďa…? Není Áďa holka? Oliver se mi taky nějak moc nelíbí…taky ten Oli, Olík…tak za mě asi Alfred…Fred…jinak Sebastien je hezké jméno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
26.11.21 11:05

Honza, Pepík či Franta není dost cool?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
586
26.11.21 11:07

@Pandy77 to uz se mi nelibi :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7586
26.11.21 11:11

Já bych dala toho Olivera, zas tolik jich není. Adrian ani Alfred se mě osobně moc nelebi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25432

Nejoriginálnější je Alfréd. Žádného neznám osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7586
@Sadman píše:
Honza, Pepík či Franta není dost cool?

Pepík je strašný jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
26.11.21 11:15

Oliverů je dost a mě strašně vadí zkrácenina Olík, to je jak oslík. Adrian teď taky frčí, Aďa není nic moc, to pak nevíš jestli je to Adam nebo co. Alfréd se mi líbí, je to hezké, originální, oslovení Fredy, Fred, do toho bych šla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
26.11.21 11:19

@Alušáček na Pepíky mi nešahej jó? :mrgreen: Já jsem velkým zastáncem Pepíků (Josefů), Frantů, Jaroušů a vůbec.

Zakladatelko: dejte, co se vám líbí, teď se dávají takový exotiky, že se nikdo nad nějakým Oliverem Adrienem pozastavovat nebude. Mě osobně ty jména přijdou teda jak z telenovely, ale proti gustu žádnej dišputát, když chcete mít Sebastiena (Slepičku, Soukala, Svobodu) a máte pocit, že je to pěkný, tak si ho mějte, a co je komu do toho, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
26.11.21 11:19

Za mě Oliver ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.11.21 11:24

@Tarinka No že jo, ta klucici jmena jsou mnohem vetsi orisek, u holky bych vedela hned tri ctyri co se mi fakt libi..Ja sama jsem Andrea, tak jsme si rikali jmeno od A..ale neco najit…Ale ac je Alfred zastaralejsi, je to tradicni jmeno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
26.11.21 11:27

@Pruhovaný_mýval zas tak uplny jmeno cesky slepicka nemame, Suchan..tak to se jeste da-;)
Ten Alfred se pouzival driv vice.Na Pepiky Vam nesaham, ale mame dedu, strejdu, druhyho strejdu-;)) nemam nic proti ceskym tradicnim jmenum, nechci aninzas nic prehnaneho..Ale najit naky stred..-;)
Jeste v uvahu Daniel a Richard-;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat