Jméno pro chlapečka k příjmení Kolář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nickk1
Povídálka 31 příspěvků 03.02.19 15:53
Jméno pro chlapečka k příjmení Kolář

Dobrý den, jaké klučičí jméno byste dali k příjemní Kolář?Nelíbí se mi úplně tradiční jako jsou Jan a Petr, ale ani nedávánané jako Vavřinec :D

Příspěvek upraven 03.02.19 v 15:57

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 3014 příspěvků 03.02.19 15:55

My máme Hynka :mrgreen:

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 15:56

Hehe take jsme vahali, a tak mame Jana Petra, ale i kvuli vyznamu tech jmen a tomu, ze jedno jmeno je po tatinkovi a druhe po kmotrovi. Kolega z prace se jmenuje Petr Kolar a jeden znamy zpevak take, ne? :palec: Vavrinec proc ne, jen je trosku delsi, asi bych ho tak neoslovovala ani v dospelosti a vymyslela nejakou zkratku.

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 15:57

@kristyn.g Nema ted nekdy svatek? :)

Nickk1
Povídálka 31 příspěvků 03.02.19 15:58

Právě se mi tato jména nelíbí :D

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 15:59

@Nickk1 Jo pardon,
blbe ctu :mrgreen: . No tak vyberte jina, asi jen pozor at nekonci na K, aby se to spatne nevyslovovalo (cili ne Zdenek, Radek, asi ani ten Hynek)…

terien
Echt Kelišová 9632 příspěvků 03.02.19 16:00
@Helca83 píše:
Hehe take jsme vahali, a tak mame Jana Petra, ale i kvuli vyznamu tech jmen a tomu, ze jedno jmeno je po tatinkovi a druhe po kmotrovi. Kolega z prace se jmenuje Petr Kolar a jeden znamy zpevak take, ne? :palec: Vavrinec proc ne, jen je trosku delsi, asi bych ho tak neoslovovala ani v dospelosti a vymyslela nejakou zkratku.

Tak to má logiku, dát jméno kterým ho nikdy nebudu oslovovat a vymyslím nějaký patvar, aby bylo použitelné :mrgreen: :mrgreen:

Nickk1
Povídálka 31 příspěvků 03.02.19 16:01

Líbí se mi 4, ale nejsem z nich uplně odvařená :D A to jsem projela ten kalendář snad 100× :D

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 16:01

Moderni ted jsou hodne ruzni -asove (Tadeas, Tobias, Matyas, Mikulas)… Vincent… Vojtech, Ondrej, Benedikt… . zalezi co se Vam libi, jestli spis ceske nebo spis mezinarodni bez hacku a carek :nevim:

Nickk1
Povídálka 31 příspěvků 03.02.19 16:02

jako jména s koncovkou áš jsou nejkrásnější, ale Tadeáš Kolář se fakt blbě říká :D

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 16:02

@terien Hele kazdeho vec… uz jsem zazila i Vavrince. Podle mne fakt blbe muzske jmeno je Mnata, ale i toho znam :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 9632 příspěvků 03.02.19 16:02
@Nickk1 píše:
Líbí se mi 4, ale nejsem z nich uplně odvařená :D A to jsem projela ten kalendář snad 100× :D

No tak je sem hoď ať se můžeme od něčeho odpíchnout

Nickk1
Povídálka 31 příspěvků 03.02.19 16:03

Alexandr, Alfréd, Jáchym a Richard :)

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 03.02.19 16:04
@Nickk1
@Nickk1 píše:
jako jména s koncovkou áš jsou nejkrásnější, ale Tadeáš Kolář se fakt blbě říká :D

Tak leda Tadeas, Tobias atd… proste jakoby mezinarodni tvar takoveho jmena… Borhyova ma syna Lucase a ne klasicky ceskeho Lukáše :nevim:

terien
Echt Kelišová 9632 příspěvků 03.02.19 16:04
@Helca83 píše:
@terien Hele kazdeho vec… uz jsem zazila i Vavrince. Podle mne fakt blbe muzske jmeno je Mnata, ale i toho znam :mrgreen:

Samozřejmě že každého věc. Ale přece nedám dítěti jméno, které se mi nelíbí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >