Jméno pro chlapečka k přítelovo příjmení

Anonymní
6.2.20 14:08

Jméno pro chlapečka k přítelovo příjmení

Jak na Vás působí Jméno Aleš Vystrčil? Popřípadě jaké jméno se podle Vás hodí k tomuto příjmení? Spíše méně časté ale originální a hezké jméno. Prosimvás hlavně ne Denis - Penis Vystrčil a podobně. :lol: Myslím, že už s tím příjmením to bude mít ve škole těžší. Děti bývají kruté. :cert: :mrgreen: Mě se strašně líbí jméno Alešek už jen kvůli hodně zdrobnelinam - Ála, Ája, Ájík, Alík, Ajula, Alinek, Alda atd atd. Komolila bych toho hodně. :mrgreen: Ale přítelovi se toto jméno moc nelíbí. :,( Jak na Vás tohle jméno působí? 8) Me se například líbí i proto že ho nemá úplně kde kdo. Je to srdcovka, jiné jméno s hezkými přezdívky, které by se mi líbilo jsem doposud nenašla. Poradíte? Nebo nemám ustupovat a zůstat u Alinka? :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2405
6.2.20 14:10

Mi se taky nelibi… dej prijmeni po sobe, nebo at si te pritel vezme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20591
6.2.20 14:12

Úplně v pohodě. A Alešů není moc. Jinak třeba Jan. Ale tvoje kombinace zní dobře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 14:13

Co jsem kdysi nekde vycetla, tak k prijmeni, kde se vyskytuje r je vhodne vybirat i jmeno s R aby to k sobe znelo. Ale stejnak konecny vyber bude na Tobe a Tvem partnerovi. Ales je urcite hezke jmeno…Muj partner se jmenuje Hrabák, tak takze taky cekam ze se nam budou decka smat ;) ale jmeno zatim nevime, pac netusime pohlavi, je jeste brzy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 14:14

@Kaileee když si ji vezme, tak bude Vystrčilová a příjmení syna to nemění. Aleš se mi nelíbí, komolit jde každé jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418

Sry, ale to jsou zdrobnělinky od Aleny. Aby klukovi někdo říkal Ála, Ája - pořiď si holku. Z mého pohledu Aleš právě moc normálních neinfantilních zdrobnělin nemá. Ale jinak Aleš jinak k tomu příjmení celkem pasuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
894

@Kaileee Co je tohle za výkřik do tmy - dej svoje nebo ať si tě vezme? Proč tě tak štve, že nejsou svoji? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
@Liška2014 píše: Úplně v pohodě. A Alešů není moc. Jinak třeba Jan. Ale tvoje kombinace zní dobře :lol:
Děkuji i já jsem toho názoru. :mrgreen: :palec: Jinak Jan ne-ee :roll: Me se pomalu nic z českých jmen nelíbí prave :mrgreen: :nevim: Za 3 měsíce porod a jsem bezradná. Už půl roku přemlouvání Aleška :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3659

No mně se nelíbí asi kvůli tomu že jsem měla ve škole jednoho Aleše který propadl a nakonec z něho byl kriminálník… Ale špatné jméno to není. Příjmení se hodí. Nebo taky Adam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12015
6.2.20 14:15

Aleš je dobrý. Jen mu neříkej Alinku a Ajulo :joy:
Edit. Oni tedy ani ty ostatní varianty nejsou nic moc. Všechny spíš evokují holku

Příspěvek upraven 06.02.20 v 14:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
6.2.20 14:16
@josslyn.n píše:
@Kaileee Co je tohle za výkřik do tmy - dej svoje nebo ať si tě vezme? Proč tě tak štve, že nejsou svoji? :lol: :lol:
To jsem také nepochopila :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 14:17

Já bych Aleše nedala. Jednoho znám, jsem na to jméno zvyklá a u něj mi zrovna nevadí, ale nedala bych ho. Ani jedna z tvých přezdívek se mi nelíbí a z těchto „Alík, Ajula, Alinek“ mám pak přímo osypky. Ale je to tvůj syn, tak ho pojmenuj tak, jak se líbí tobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
6.2.20 14:17
@Netopirek píše:
Aleš je dobrý. Jen mu neříkej Alinku a Ajulo :joy:

Alinek Lulinek :mrgreen: :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12015
6.2.20 14:18
@Leonn píše:
Alinek Lulinek :mrgreen: :P :P
:rofl: :rofl:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
6.2.20 14:19
@Ann-Sylvie píše:
Já bych Aleše nedala. Jednoho znám, jsem na to jméno zvyklá a u něj mi zrovna nevadí, ale nedala bych ho. Ani jedna z tvých přezdívek se mi nelíbí a z těchto „Alík, Ajula, Alinek“ mám pak přímo osypky. Ale je to tvůj syn, tak ho pojmenuj tak, jak se líbí tobě ;)
Taky díly za názor a jak bys Alešovi říkala ty? :mrgreen: Já už o něm mluvím jako o Aleškovi, chci aby si na to přítel zvyknul.. :mrgreen: A on “cože Rajen”? Chce Ryana :mrgreen: No do porodu se asi nedomluvime
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama