Jméno pro chlapečka - ne a ne se shodnout

304
27.5.17 12:01

Jméno pro chlapečka - ne a ne se shodnout

Ahoj holky, jméno pro holčičku už vybrané máme, na tom jsme se shodli hned. Ale chlapeček nám nedá spát. :-D Nemůžeme se shodnout, připadá mi, že v holčičích jménech je tedy výběr daleko rozmanitější.
Chtěli bychom něco ne přímo neobvyklého cizokrajného, ale něco na způsob Alfréda nebo Eliáše. Ne žádného Ondráška, nebo Adámka. Prosím, máte nějaké tipy? :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.5.17 12:12

Mame doma Eduarda :) ale nevim jestli je to na vás dost zvláštní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
27.5.17 12:18

@robatko23 tak to máme stejný problém, holčičku už máme také vybranou a na chlapečka se nemůžeme shodnout. Mě by se moc líbil Kryštůfek, ale nějak mi to u manžela neprochází :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.5.17 12:18

@Tichošlápek Nejde přímo o to, aby to bylo dost zvláštní, spíš mi šlo o takový ten „nádech“ těchto jmen, Eda mezi ně skvěle zapadá, děkuji za tip. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
27.5.17 12:21

Nechtěli jsme jméno z top10, máme Jindřicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.17 12:21

@robatko23 Tak ho pojmenujte Alfréd nebo Eliáš, jsou to hezká jména. Pokud by jsme měli kluka jmenoval by se Richard, taky se mi líbí Kristian nebo Viktor, kdysi se mi líbil Samuel a Sebastian. Jinak nevim, ještě Oliver je docela dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.5.17 12:22

@katrih A já když si něco vyberu, tak se mi to chvíli líbí a poté si říkám, že to není to „pravé ořechové“, jako u holčičky. :D Když to bude kluk, nejspíš budu muset zpatra střílet jména k bříšku a soustředit se na kopance a podle toho usoudit, s čím bude souhlasit… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.5.17 12:23

@Alušáček Eliáše manžel zavrhl, nejspíš se budeme muset uchýlit k Alfimu, ale nevim nevím.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11226
27.5.17 12:24

Tak můj problém je opačný :-) klučičí jsem měli vybrané hned a holčičí neane ani žádný nápad nic, jedině jméno po babičce, ale to mi vůči druhé zase nepřijde fér a nechci dělat zbytečně problémy… kluk by byl Dominik a druhý asi Daniel s manželovými geny to tak dopadne, takže holčičí jméno řešit vůbec nemusím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
27.5.17 12:25

Mně se líbí Kryštof, toho chci dát já pokud čekáme kluka :srdce: Jinak Patrik, Hugo, Bruno, Boris, Oliver, Richard, Maxim, Viktor, Šimon, Jáchym, Jonáš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
27.5.17 12:26

Eliáš je hezké jméno, teď myslím i zrovna populární, Alfréd je jak pro Němce to spíš Alan, Adrian.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.5.17 12:31

@deny918 Bruno a Jonáš jsou taky mezi mými favority. Olivera jsme měli vybraného, ale nakonec se mi moc nelíbí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.5.17 12:32

@elle21 Alan mi připadá jak pro psa, Adrian už mi taky přilétl na jazyk, no nevím co na to manžel:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
27.5.17 12:36

@robatko23 to bych také mohla vyzkoušet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.17 12:37

@robatko23 Kryšpín

• Nahlásit